Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 650 in Versys 300 (2017)


batzajla
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

32kkm, prvi lastnik, servisna, nov verižni set, nosilec+ kovček, ogrevanje ročk

 

Napram kar se prodaja pri nas je to cenovno sprejemljivo. Po mesecu analiz in iskanja primernega motorja je to nekje pričakovana realna cena.

 

V kolikor se motim, bom vesel obrazložitve.

 

Hvala

za ta gnar lahko kupiš že pravi motor ne pa Versysa :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

32kkm, prvi lastnik, servisna, nov verižni set, nosilec+ kovček, ogrevanje ročk

 

Napram kar se prodaja pri nas je to cenovno sprejemljivo. Po mesecu analiz in iskanja primernega motorja je to nekje pričakovana realna cena.

 

V kolikor se motim, bom vesel obrazložitve.

 

Hvala

 

Se ne motiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

32kkm, prvi lastnik, servisna, nov verižni set, nosilec+ kovček, ogrevanje ročk

 

Napram kar se prodaja pri nas je to cenovno sprejemljivo. Po mesecu analiz in iskanja primernega motorja je to nekje pričakovana realna cena.

 

V kolikor se motim, bom vesel obrazložitve.

 

Hvala

Če je moped dober je lahko tut jurja dražji od cen na tržišču. Če je moped slab, ti pa tut prišparanih 1000€ nič ne pomaga, ker imaš samo probleme in skrbi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za ta gnar lahko kupiš že pravi motor ne pa Versysa :lol1:

Ko bom toliko star kot ti, bom imel velik več denarja in pameti, pa bom kupil pravi motor. Do takrat bom pa gulu versysa ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bom toliko star kot ti, bom imel velik več denarja in pameti, pa bom kupil pravi motor. Do takrat bom pa gulu versysa ;)

srečo in vlko kilometrov ti želim z novo igračo :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ahh pol pa ostane givi, ker tole ob prvem padcu dobiš direktno čez cilinder.

 

Snecer, dej prosim kakšno sliko handguardov, da vidim kako so originalni pritrjeni na balanco, hvala!

Tu vidiš še moje Acerbisove: http://www.motosvet.com/tabla/topic/38503-vtisi-z-dnevnih-voženj-2014/page-24

Glede cevne zaščite pa bom več povedal, ko bo namontirana, predvidoma v naslednjem tednu.

A je običajno, da zajla sklopke malo zaškripa, ko stisneš ročico?

Popravljeno . Popravil Fantocci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče ti pa škriplje sornik (os) ročke, ne pletenica.

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.louis.de/_100e55a33c7b495e3754ba162671039f69/index.php?topic=artnr&artnr=10004991

Takšen specialen sprej nabaviš in zraven še nastavek za zajlo. Zajlo moraš odklopiti zgoraj, namestiš nastavek, posprejaš in olje steče zaradi gravitacije :)

 

----------------------

 

Ni pa nujno, lahko prideš tudi drugače poleg, saj je sprej pod pritiskom.

 

img20140320144935975.jpg

img20140320145051271.jpg

tu na drugi sliki, lepo gre nastavit cevko in fejst pošpricaš in steče skozi

 

Posprejat pa je potrebno tudi pri sami ročki, kjer je vpet valjček, tam ponavadi zajla gre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.louis.de/_100e55a33c7b495e3754ba162671039f69/index.php?topic=artnr&artnr=10004991

Takšen specialen sprej nabaviš in zraven še nastavek za zajlo. Zajlo moraš odklopiti zgoraj, namestiš nastavek, posprejaš in olje steče zaradi gravitacije :)

 

----------------------

 

Ni pa nujno, lahko prideš tudi drugače poleg, saj je sprej pod pritiskom.

 

img20140320144935975.jpg

img20140320145051271.jpg

tu na drugi sliki, lepo gre nastavit cevko in fejst pošpricaš in steče skozi

 

Posprejat pa je potrebno tudi pri sami ročki, kjer je vpet valjček, tam ponavadi zajla gre.

Ko sem menjal ročice, sem kar s keten sprejem namazal. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, zaenkrat deluje...če bo pa pretrdo, bom pa mal WDja not porinu, pa bo zmehčalo.

Hočem povedat, da že 50000km deluje. Zdj pa razmišljam, če bi zajlo preventivno menjal. Za par evrov se jo dobi na ebayu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi tudi menjal pri 50.000km (potrošni material), je ena "poljska" firma, isto kot za stopalke, bi moral malo pogledat.

 

Še "navodilo" za gas zajlo. Zgoraj pri ročki je luknjica za pošpricat, doli pa prideš lepo poleg.

 

img20140320155924366.jpg

img20140320160009097.jpg

img20140320164023976.jpg

od lujza nastavek

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

?

Kaj te spet napenja, te je pokvarjen šnops stresel?

Ne ker sem ANTI alkoholik,napisal sem samo zato,ker sem vedel, da te bom zbudil !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem se pa na elektriko ne spoznaš :-)

Lepo nas pusti tu pri miru, da si versačijevci izmenjujemo mnenja in izkušnje, lahko pa kaj konstruktivnega poveš ali pomagaš, sploh izkušnje uz Švice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda ni preveč kul, če je preveč lepljiv, ker ti bo s svinjarijo zašopal kabl in potem te lahko samo Janša še reši.

 

Jaz sam če je preveč lepljiv, potem teoretično lepljivost že na vhodu v cev mast blokira vso umazanijo =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tebe bi imel "projekt" za Versačija, karbonski nadomestek plastike na strani, kjer so hoteli prihraniti, bi bil zanimiva zadeva.

 

Je pa to najbrž veliko dela ali pač. Razen če se naredi odlitek in je zadevi finito.

 

Pač pogovarjava se. Vsaj tista plastika na strani, za hladilnik spredaj ni take sile.

 

p6264483.jpg

p6264486.jpg

p626448611.jpg

 

MK1 ima sicer malo drugačno plastiko, ki pa seveda pašeta na iste luknje itd.

 

bigkawasakiversys200802.jpg

 

Plastika za hladilnik pa je drugačna, tam je sedaj drugače.

 

Kak je kaj s karbonskimi odlitki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem se pa na elektriko ne spoznaš :-)

Lepo nas pusti tu pri miru, da si versačijevci izmenjujemo mnenja in izkušnje, lahko pa kaj konstruktivnega poveš ali pomagaš, sploh izkušnje uz Švice

Sneci sam vpraš ? v soboto sem bil v Švici Avtosalona Ženava  ti pripnem en lep pogled na Dolomite iz avijona in edini motor na Avtosalonu !post-27744-0-17294000-1395341423_thumb.jpgpost-27744-0-05040200-1395341447_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva komplicirate glede mazanja zajl, to se samo sname zajlo iz ročke, vzameš manjšo pvc vrečko v njo narediš luknjico skozi katero daš bovden na katerega z vezico stisneš vrečko da nastane nekakšen manjši lijak potem v ta lijak samo naliješ olje in začneš "drkat" zajlo gor pa dol dokler ji ne pride do spodnjega dela

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!