Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 650 in Versys 300 (2017)


batzajla
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

Morda pa kdaj tudi kaj takega omislim :)

 

To so givi v35?

 

Kappa 2x 27l, zgornji cirka 45l, za dva nezahtevna človeka, bo prostora za oblačila več kot dovolj =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Nekaj takega, to je givi

 

Kappa ma tudi slične modele.

Givi ma lušne komplete, čeprav pri kappi mi je to cool, ker ni potrebno prestavljat smernikov, so nosilci narejeni tako, da ostanejo smerniki na original poziciji.

Za set novih je cena kar visoka :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

E to sem mislil vprašat, ker sem se spomnil, da je treba smerokaz prestavljat, kar pa mi ni všeč.

 

Nerodno je edino, da imam že givi nosilec za zadnji kufer, ki je berajt za stranske nosilce, na katerega pa verjetno kappa ne gre.

 

Razen če bi tele kje dobil od z1000sx

w650h488000003408dc26331.jpg

 

Pa ne original oem, ker to ziher dela givi, samo v ponudbi še ni najti ali pa moram bolje gledati.

 

Pozabil, ups, ta ma drugi sistem pritrditve :) ne bo šlo 

Popravljeno . Popravil Snecer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem dobil poleg, kupil posebaj vse tri kovčke+nosilec. Prva liga moram rečt. Hitro nameščanje in odstranjevanje. =)

 

...tkole pa zgleda z dvema =)...se človek hitro navadi nanje =)

 

imag0587.jpg

Uporabna zadeva, tile kovčki, sam navadit se moraš, da je mal širši z njimi.Z mojimi stranskimi sem doma zlomil žmigavc na avtu,pri manevriranju. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda. Samo teh poltrdih nima Kappa. Vsaj jaz nisem opazil.

 

Verjetno bom nabavil Givi 3D600 easylock, ima 25l prostornine, model tph01, ki je na zalogi v tcmotoshop pa ima 15l.

Nosilec okoli 50 eur, torbe 200.

 

Če kdaj šefico zapeljem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S tvojim šarmom ti bo šefica dala vse sam da bo mela mir,mogoče tud zastonj :grim

 

Easylock od Givija ki si jih nazadnje obesu ti toplo priporočam da se z njimi ne voziš ko pada dež,saj boš v nasprotnem primeru potreboval tudi sušilni stroj za vsebino!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zraven je pokrivalo za dež, kar pomeni, da služi nekemu namenu? Si testiral te torbe?

Bom pa v kako vrečko dal robo oz. vedno mam vrečki.

Verjetno bom te vzel, če ma še nosilec na zalogi, sicer ebay.it

Druge opcije ne vidim, razen če mi ti svetuješ, imaš bogate izkušnje z dodatno opremo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zraven je pokrivalo za dež, kar pomeni, da služi nekemu namenu? Si testiral te torbe?

Bom pa v kako vrečko dal robo oz. vedno mam vrečki.

Verjetno bom te vzel, če ma še nosilec na zalogi, sicer ebay.it

Druge opcije ne vidim, razen če mi ti svetuješ, imaš bogate izkušnje z dodatno opremo.

 

Mislim da ima take torbe Dami34, tko da ti bo on kej več povedal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Givi ma lušne komplete, čeprav pri kappi mi je to cool, ker ni potrebno prestavljat smernikov, so nosilci narejeni tako, da ostanejo smerniki na original poziciji.

Za set novih je cena kar visoka :blush:

Tudi pri Givi-ju jih ni potrebno, če nočeš, vsaj v mojem primeru je bilo tako. V navodilih je sicer tako navedeno, vendar lahko tisti vmesni drog poljubno zasukaš, tudi tako, da gre pod blatnikom in ne skozi luknje smerokazov. Edini problem je, da od strani potem smerokazi niso vidni, ko imaš montirane kovčke, kar pa verjetno niso tudi pri Kappi, če gre za podoben model.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda. Samo teh poltrdih nima Kappa. Vsaj jaz nisem opazil.

 

Verjetno bom nabavil Givi 3D600 easylock, ima 25l prostornine, model tph01, ki je na zalogi v tcmotoshop pa ima 15l.

Nosilec okoli 50 eur, torbe 200.

 

Če kdaj šefico zapeljem :)

TPH01 + zadnji v46 kufr in mala tank torbica zadostuje meni in moji za celo Romunijo :D

Kar pa se tiče taistih raztegljivih torb, sem pa malo skeptičen, ker bo vse skup kar malo bolj obremenjeno in visijo navzdol kot oslova ušesa. drugače so pa torbice fine, da se jih lepo zapeti s ključkom, celo zakleneš jih lahko in rahel dež jih ne premoči. Vsekakor pa je bolje za potovanja dati noter eno vrečko in nato cunje.

 

Pa preveriti moraš, da so stranski distančniki za mehke torbe tudi primerni za easylock torbice.

Meni odgovarjajo, ker so 

1. skoraj pol cenejše od kufrov

2. se ne kvari izgled motorja, ker nosilce enostavno in hitro odstranim

3. ni potrebe po spreminjanju pozicije smernikov

4. ker lahko na iste distančnike obesim tudi mehke torbe 25litrske in vse za kampiranje preko

 

komplet vse kar rabiva za potovanja

 

1146907_524193210983569_1819827698_o.jpg

 

 

 

in komplet vse kar rabim za 14 dni kampiranja v dvoje (vključno majmunski krevet in 2 stolčka) :D

 

281863_177490495653844_1554398_n.jpg

 

pa še kombinacija brez kufra

 

1263921_541449829257907_463333274_o.jpg

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, kul zgleda.

 

Sem preveril za versačija, tole moram dokupit

 

 

TE4103

Spezifische Abstandshalter für EASYLOCK Satteltaschen 

 

Skratka za easylock narejeno.

 

Simpl montaža in kot je razvidno se montiral tudi na sistem za v46, za zadnji kovček.

 

Glede Romunije pa se še nisem odločil, kdaj bi jo obiskal.

 

O kakih taistih torbah govoriš, da bi se raztegnile? tiste, ki jih imaš na fotki 2? ker tale givi tph01 se nima kaj raztegovati :)

 

screenshot1894.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno tako, to so distančniki za mehke torbe + nosilci za tph01 oziroma za Givi 3D600 easylock, ki so iste kot TPH01 samo razegljive.

Givi 3D600 easylock, sem govoril, da jih skoraj ne rabiš, oziroma, če so preveč nakrcane, da se povesijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, take bom vzel kot jih imaš ti, so kul. Pa vidim, da so dovolj velike.

 

Prvič sva dobila za 3 dni vse v kufer v46, potem sva že rabla mehke torbe, kasneje sva šla z avtom :)

 

tph01 + nosilec pa bo. Nosilec ni črn? bo treba špricnit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ponavadi so vsi nosilci od Givija črni, verjetno je samo slika montaže taka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem ni pomembno, če so smerokazi od strani zakriti, ker tudi te torbe jih zakrijejo?

Ali je kakšen predpis, da morajo biti vidni od strani, ker Givi ravno zaradi tega daje zraven nadomestne nosilce za smernike?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po temu se zgledujte, kjer je original in vse homologirano v osnovi SMERNIKI SE VIDIJO :grim

post-23321-0-05857100-1396524197_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil duce749
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem ni pomembno, če so smerokazi od strani zakriti, ker tudi te torbe jih zakrijejo?

Ali je kakšen predpis, da morajo biti vidni od strani, ker Givi ravno zaradi tega daje zraven nadomestne nosilce za smernike?

ne daje zaradi predpisa, ampak ker so preširoki da bi bili med kufri. ko jas na svojga ta velke torbe nabijem, se žmigavci od strani ne vidijo, od zadaj pa se, kar je dovolj, kufri pa majo drugačno obliko in so še bližje sredini, tako da žmigavci ne morejo več biti na istem mestu kot so original.

po temu se zgledujte, kjer je original in vse homologirano v osnovi SMERNIKI SE VIDIJO :grim

brezveze, jz rabim male stranske torbice za tangiče od žene, pa zlato viso (tut od žene) :P

kovčka za orodje, kot ga mate bmflovci pa ne rabm :D

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče bi koga zanimalo?

 

(ps: ni moje)

 

Mene ne bi :)

 

po temu se zgledujte, kjer je original in vse homologirano v osnovi SMERNIKI SE VIDIJO :grim

 

Možno da je vse original, najbrž tudi certifikat starodobnika. Ne hvala, nimam dovolj orodja, da bi lahko napolnil kufre.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po temu se zgledujte, kjer je original in vse homologirano v osnovi SMERNIKI SE VIDIJO :grim

ne morem verjet kako lahko z eno fotko človk popacka temo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!