Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 650 in Versys 300 (2017)


batzajla
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

Vzrok? Napaka njihova?

ja, sam sm to moral dokazat na sodišču, ker so rekli, da je to posledica mojega padca, od motorja pa itak ni vlko ostalo, vglavnem z ekspertizo je bilo ugotovljeno, da je padec povzročila napaka na agregatu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni važno, nemški, japonski, italijanski proizvajalci motorjev, vse je isti kufer.

Vsi sam še gledajo na zaslužek in kvantiteto!

Prošlo zlatno doba kvalitete!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no no, sm mel leta 2008 GTR 1400, sm rabu garancijo in asistenco :grim

Da pa to priznaš, da si meu kawo?

Ja sram te bodi, nis ta prav fahrer :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako nekako zgleda vezir iz novejšega modela pritrjen na prvi seriji versysa. Sicer sem si zamislil neke posebne nosilce, da se vezir privijači na original luknje, pa to ni bilo glih to kar sem hotel...Bolje išta nego ništa. Zdaj se da vozit človeško =)

 

1024-p1040947.jpg

 

1024-p1040944.jpg

 

1024-p1040941.jpg

 

Ni nevem kaj, ampak dokler ne naredim karbonskega, bo ta povsem dobro opravljal svojo nalogo =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno spet prevaranti na delu...  :grim

Moram staknit oglas.  :klicaj:

 

Spoštovani, 

Danes, dne 10.04.2014 ste prejeli komentar obiskovalca za oglas:

 

:: KOMENTAR OBISKOVALCA ::

  • Pozdravljeni, Jaz sem stotnik Anthony Martinez, jaz sem zainteresirana za nakup vaš moto prosim dobil nazaj k meni z minimalno ceno in celovito zgodovino geslom, več slik če obstajajo, vendar se ne zdi nujno. Prav tako bo želel imeti več poslovnega odnosa z vami nadaljevanje vaš odgovor na to e-pošto, moram resno misleče partnerja, tako da bomo lahko takoj nadaljuje. Kontaktirajte me na moj e-mail (cptanthonymartinez@outlook.com) Anthony Martinez

    OBISKOVALEC: Anthony Martinez
    TELEFON: 343433344
    E-MAIL: cptanthonymartinez@outlook.com

    Datum komentarja: 10.04.2014 18:18:49
    IP uporabnika: 196.46.245.144

Želimo Vam uspešno prodajo,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako nekako zgleda vezir iz novejšega modela pritrjen na prvi seriji versysa. Sicer sem si zamislil neke posebne nosilce, da se vezir privijači na original luknje, pa to ni bilo glih to kar sem hotel...Bolje išta nego ništa. Zdaj se da vozit človeško =)

 

1024-p1040947.jpg

 

1024-p1040944.jpg

 

1024-p1040941.jpg

 

Ni nevem kaj, ampak dokler ne naredim karbonskega, bo ta povsem dobro opravljal svojo nalogo =)

 

Pa kk za vraga pogruntate da vas moti pihanje?  :mellow:

Sam sm na zadnji furi malo reguliral vizir, pa ni nobene razlike. :blush:

Moral bi enkrat preizkusit en motor z dobro vetrno zaščito, da bi vedel če je moj za kaj!  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kk za vraga pogruntate da vas moti pihanje?  :mellow:

Sam sm na zadnji furi malo reguliral vizir, pa ni nobene razlike. :blush:

Moral bi enkrat preizkusit en motor z dobro vetrno zaščito, da bi vedel če je moj za kaj!  :grim

 

Z MRA vezirjem sem dobil ves zračni tok direktno v čelado. To se je slišalo, kot močno bučanje in udarjanje vetra ob mojo glavo...vse kar je bilo nad 90km/h mi je povzročalo takšno jakost v čeladi, da me je minila vožnja. Pa vozim naked motor in dobro vem, kaj pomeni veter na motorju.

Ta manjši vezir načeloma usmeri zračni tok, vendar je ta tok količinsko manjši, prav zaradi površine-velikosti vezirja +zračni tok, ki pride do vrha vezirja se prične vrtinčit, ki pa nato z manjšo hitrostjo doseže čelado, telo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bučanje je, butanja v čelado pa ne čutim...

Sam je pa tud na splošno znano, da so preklopne bolj glasne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Načeloma je zelo dobro, če ima vizir zajem zraka tudi spodaj, ker točno ta zrak potem prepreči turbulenco tistega, ki gre preko.

 

evo primer

1891202_633633606706195_1535719223_n.jpgrecimo moj zajema tudi pod vizirjem 

 

76845_110866925649535_6195207_n.jpg

 

xj6 ma luknje v vizirju.

 

Seveda je pa vse odvisno tudi od velikosti voznika, njegove drže, oddaljenosti od vizirja itd

Načeloma, pa res največ piha na nejkedih, ampak po teoriji bi moralo najmanj bučati ravno tam, kjer ni motečih elementov turbulenc, saj pride zrak direkno na čelado. In vsaj boljše čelade so oblikovane v vetrovnikih pri direktnem vetru.

 

Če hočeš met pa mir in tišino pa rabiš ogromne vizirje, kot jih majo potovalni motorji.

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako bi postavli mojega?

Imam 180 cm s čelado... :)

 

6.jpg

 

Je že nastavljen, tale usmerjevalnih na vrhu vezirja je vse kar rabiš poleg vezirja, a je na žalost cena tega kosa previsoka, da bi ga kupil...morda ga enega lepega popoldneva naredim sam =)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je to tema o versysu nam daj raje še kak nasvet v tej smeri.

Prodaj :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima to kdo?

http://www.tc-sport.si/si/povisan-vizir-kawasaki-versys-650-2010-i7699.shtml

type;item;size;400;name;$A_64D4936B_g$2D

klinc, slike ne pokaže, kliknite pa bo...

Imam.

Za vožnjo je fino, ker dobro zaščiti. Se mi zdi da lahko tja do 70-80 km/h brez najmanjših težav vozim z dvignjenim vizirjem na čeladi (imam integralko).

Ko pa je zjutraj še bolj hladno, pa bi prav prišlo malo več zraka, ki bi mi prepihal čelado, ko se bolj počasi pacam od semaforja do semaforja. Bi se manj rosila....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, mislim, da se že od začetka te teme govori, da bi se Versačiti enkrat zbrali!

Kako se vam zdi ideja?

Vsi majo zbore, pa se še mi zbermo! :)

 

Ja, švabojašci, tud vi lahk pridete, saj vidim, da vas ful PRIVLAČI VERSAČI!!! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, mislim, da se že od začetka te teme govori, da bi se Versačiti enkrat zbrali!

Kako se vam zdi ideja?

Vsi majo zbore, pa se še mi zbermo! :)

 

Ja, švabojašci, tud vi lahk pridete, saj vidim, da vas ful PRIVLAČI VERSAČI!!! ;)

bo treba zravn pridet, ker če se boste babe zbrale, bi znal cel poletje dež najedat :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D Kje se dobimo........DINOS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se prav spomnem z mladosti, ko smo jo imeli še doma, se je pred dežjem dedec v plašču vn pokazal s hiške.

Torej, bo sončno, če se bomo BABE zbrale!  :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!