Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 650 in Versys 300 (2017)


batzajla
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

Vsi smo le uporabniki!

Če bi si lahko privoščil več, si ziher bi, priznam!

Ampak, ker imam tega, bi se rade volje vsaj enkrat letno dobil z enakimi, če ne, vsaj za kakšno skupinsko sliko!

Lej vidš ,da te ne marajo,pridi v naš klub evropejcev,dobrodošli vsi. Vedno se dobro je in pije pa včasih če nam motorji zdržijo nardimo tud kakšen mali krogec :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej vidš ,da te ne marajo,pridi v naš klub evropejcev,dobrodošli vsi. Vedno se dobro je in pije pa včasih če nam motorji zdržijo nardimo tud kakšen mali krogec :OK:

ja, k japanerje žicate pa fehtate :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej vidš ,da te ne marajo,pridi v naš klub evropejcev,dobrodošli vsi. Vedno se dobro je in pije pa včasih če nam motorji zdržijo nardimo tud kakšen mali krogec :OK:

Ja, sej, pr kočevskih medvedih je blo zmerom bolj luštno... :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečanje podpiram in bi se ga udeležil.

Imam.

Za vožnjo je fino, ker dobro zaščiti. Se mi zdi da lahko tja do 70-80 km/h brez najmanjših težav vozim z dvignjenim vizirjem na čeladi (imam integralko).

Ko pa je zjutraj še bolj hladno, pa bi prav prišlo malo več zraka, ki bi mi prepihal čelado, ko se bolj počasi pacam od semaforja do semaforja. Bi se manj rosila....

Fino bi bilo, če bi lahko to enkrat probal, preden nabavim. Ali si za to, da se nkrat nekje dobiva, zamenjava mopede in narediva skupaj en krog? Lahko v Žabariji, ni problema :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam da naj namontiram dodatne špic lampe za kakšno nočno fijakanje? Od puiga cevna zaščita je preveč kompleksna, da bi kaj vijačil gor.

 

Kakšne konstruktiven predlog =)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta vikend bom žal bolj malo na ,na motorju ker imam delo, ki ga moram oddat max v nedeljo zvečer (ga mora imeti naročnik v ponedeljek na mailu). Bom vesel že, če mi uspe na kratko furco - za kratko pavzo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam da naj namontiram dodatne špic lampe za kakšno nočno fijakanje? Od puiga cevna zaščita je preveč kompleksna, da bi kaj vijačil gor.

 

Kakšne konstruktiven predlog =)?

Si moral SW Motech kupit! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne gledat sam lepoto! 

Ko sem kupoval, sem gledal, katere bolj zaščitijo motor, oziroma, pri katerih je manj popravila pri padcu.

Lepota je bla zadnja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne, kje in koliko si dal?

Lampe mislim...

Od kitajca bom nabavil 2x10W ali 2x18W, najprej moram nosilec na cnc odrezat, potem pa lampe =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne gledat sam lepoto! 

Ko sem kupoval, sem gledal, katere bolj zaščitijo motor, oziroma, pri katerih je manj popravila pri padcu.

Lepota je bla zadnja...

 

Popravilo mopeda je zadnja stvar po tako konkretnem padcu...za vse ostalo, tudi ostalo po mojem opravljajo svoje delo prav solidno..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne, kje in koliko si dal?

Lampe mislim...

 

Jaz sem te naročil, sem jih že dobil ampak še nimam namontirane:

sku_207945_1.jpg

 

http://www.dx.com/p/10w-950lm-cree-xml-t6-white-led-30-degrees-spot-beam-round-work-light-10-30v-207945#.U0g6dp22jmE

 

Svetijo pa super.

 

Izgledale bi naj tako, tu sem jih tudi našel:

BikeLED1_zpsd16342fa.jpg

 

http://s110.photobucket.com/user/RM1ONE/media/BikeLED1_zpsd16342fa.jpg.html

 

Tako so lepo skrite, mislim da je to SW Motech pritrditev:

BikeLED2_zps8814a6f2.jpg

 

tu mač drago za moj okus :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!