Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 650 in Versys 300 (2017)


batzajla
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

Od kitajca bom nabavil 2x10W ali 2x18W, najprej moram nosilec na cnc odrezat, potem pa lampe =)

 

Daj naredi dva para, če boš kaj dobrega poštudiral, kupim :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda za pozicijo =P

 

V planu:

 

12.jpg

 

ali

 

4czj00103.jpg

 

Škoda je le, da se polovica svetlobnega snopa sploh ne da izkoristit, ker ga le ta polovica konča v sprednjih vilicah in blatniku, moram naštudirat eno smiselno pozicijo =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SW motech ima svoje nosilce.

 

Ali obstaja možnost, da kupiš samo njihove nosilce in potem z njihovimi papirji homologiraš zadevo? Oni jack na tehničnem itak ne bo vedel, da so samo nosilci motechovi, lučke pa kitajske za 10x manj denarja?

 

tole mislim: http://www.twistedthrottle.com/sw-motech-auxiliary-light-mount-kawasaki-versys-650-10

Popravljeno . Popravil Fantocci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je potrebno te dodatne luči homologirat?

Bi težili, če jih ne?

 

Mislim, da ja. Težijo lahko policaji.

 

Sedaj pa grem malo na Raceland pogledat...

Popravljeno . Popravil Fantocci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zamenjat svečke na Versysu, znanstvena fantastika :D... a sej ne, samo pol motorja je treba podret, še dobro da so samo dve sveči....matr ena tuljava svečke ma tko srednji kontakt ko nataknem tuljavo na svečko. A da bi preventivno menjal?

 

p1010107.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hyper moram priznat da mate res lepo travo okrog hise? Kksn hint kera trava je to?;) ls; ce mislis da je fantastika pri versysu probaj pri 950sm;) mors tut tank dol dat, kiler premaknt itd..

Popravljeno . Popravil aselak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zamenjat svečke na Versysu, znanstvena fantastika :D... a sej ne, samo pol motorja je treba podret, še dobro da so samo dve sveči....matr ena tuljava svečke ma tko srednji kontakt ko nataknem tuljavo na svečko. A da bi preventivno menjal?

 

p1010107.jpg

Zračni filter zahteva še odstranitev rezervoarja! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zračni filter zahteva še odstranitev rezervoarja! ;)

Ja to pa logično, kot pri večini motorjev. Je pa zračni filter res poseben...mi deluje kot da je narejen iz ščetin, sem skoraj 99% da so ščetine...kej takega še nisem videl =P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hyper,'mene resno zanima vasa trava!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hyper,'mene resno zanima vasa trava!

Bova to midva preko zasebnega sporočila...posebna trava, vsakoletno prezračevanje, sezonsko dosejevanje, redno gnojenje, košnja na 2dni in redno zalivanje, pa te bo hitro minilo =)..

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma na predzadnji slikci zgleda kot da bi bili kufri širši v primerjavi z balanco? :)

Niso, sicer pa, važno da niso širši od ogledal, ker v bistvu vse podzavestno meriš s širino ogledal.

 

p.s. za perspektivo, pa najbrž še nisi slišal :P

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!