Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 650 in Versys 300 (2017)


batzajla
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

Pa še predlog, če je kdo pripravljen menjati stranske plastike pri motorju, jaz imam srebrne in menjam za črne, lahko tudi z mojim doplačilom =)

 

 

A spodnji ščitnik? Frend ga je dal eloksirat v črno,zgleda in drži super.

 

Versys ima na vsaki strani motorja pri spodnjem delu agregata plastičen spoiler. Če bi bil kovinski sploh ne bi spraševal o menjavi. Pri plastičnem pride v upoštev samo plastidip. Barvanje odpade.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje dobiti vijak M10 x 1,25 (fini navoj) dolžine 45 do 50mm z imbus glavo?

Rabim 2kom za zadnje kreš bunke na Versysu.

Kamm d.o.o.?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kamm nima finega navoja.

 

ebay reši vse težave, hitro in učinkovito, ter predvsem ugodno ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje dobiti vijak M10 x 1,25 (fini navoj) dolžine 45 do 50mm z imbus glavo?

Rabim 2kom za zadnje kreš bunke na Versysu.

v Lidlu nimajo, Snecer vse tam nabavi :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo bi se lahko umiril, a ne :) sicer pa če tolko šraufaš japanerje, bi lahko dal nek pameten nasvet, kje se dobijo pri nas tile šraufi.

Očitno pa samo preprodajaš in nič ne šraufaš.

 

Je pa tako kot je rekel HJ, jaz sem jih tudi preko ebaya nabavil, ne vem kje imajo pri nas fini navoj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo bi se lahko umiril, a ne :) sicer pa če tolko šraufaš japanerje, bi lahko dal nek pameten nasvet, kje se dobijo pri nas tile šraufi.

Očitno pa samo preprodajaš in nič ne šraufaš.

 

Je pa tako kot je rekel HJ, jaz sem jih tudi preko ebaya nabavil, ne vem kje imajo pri nas fini navoj.

to so namenski vijaki, smo preveč malo tržišče, da bi jih pri nas kr tako dobil, se pa nardi, če je vlka potreba: http://www.vijaki-lekse.si/proizvodni_program.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Vijaki doo sem sicer dobil 2 kom, ampak sta z hekskant glavo, pa ne morem zategnit, ni prostora za gedoro.

Precej se mi zdi dat za dva vijako preko 20EUR s poštnino (edino to sem našel na ebayu, pa še nekateri ne pošiljajo izven UK ali Nemčije), ampak izgleda, da ne bo druge. Razen če mi ga kolega strugar naredi, tako da odreže navoj na daljšem navadnem vijaku M10 in ureže kratkega finega.

Ne vem, kaj sploh komplicirajo s tem finim navojem na Kawi.... Na Yamahi so bili tudi navadni dobri. Je Kawasaki bolj fini motor? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno je ceneje, če preprosto vrežeš pravi navoj na motorju. Sicer ne vem, kam se privijačijo kreš bunke.

Popravljeno . Popravil dlicen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma na predzadnji slikci zgleda kot da bi bili kufri širši v primerjavi z balanco? :)

 

sveže fotke danes

 

Posebej za tebe fotka od spredaj, da vidiš, da je krmilo širše :)

 

img20140419152500170.jpg

img20140419152509504.jpg

img20140419152517715.jpg

img20140419152524240.jpg

img20140419152534938lame.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje dobiti vijak M10 x 1,25 (fini navoj) dolžine 45 do 50mm z imbus glavo?

Rabim 2kom za zadnje kreš bunke na Versysu.

Take stvari boš dobil v Črnučah v isti bajti kakor je Velo sam da majo oni vhod z zadnje stani firma se pa imenuje Metaloprema

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kdo kaki predlog katero šajbo dati gor namesto originalne pri kateri te preveč napiha. Versys l. 2008.

 

Givijeva je mnogo bolj zaščitna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@duce, sem te že izval v BMW temi, da zaupaš svoj naslov servisa, da ti bomo lahko še ostali tja vozli svoje motorje v popravilo.

Čakam na odgovor. Hvala!

Drugače pa za vijak, ki ga nekdo išče .... probaj povprašat pri podjetju Ulmer ali pa pri Tehnocom-u.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@duce, sem te že izval v BMW temi, da zaupaš svoj naslov servisa, da ti bomo lahko še ostali tja vozli svoje motorje v popravilo.

Čakam na odgovor. Hvala!

 da bi šravfal drugim, nimam toliko časa, če je kaj nujnega za prjatla, še :grim , drgač pa je treba zase poskrbet, se mi tudi zna zgodit, da odpeljem kakšnega svojega tudi komu drugemu, je zmer polno mojih motorjev, sm že enkrat povedal, ne mislim to razlagat v nedogled :klicaj:  Prosim! :kva1: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj potem Duce pišeš, da ti uporabniki japoncev "kupujejo" motorje? Potem takem lažeš in napizduješ, ter izkoriščaš svoje prijatelje.

Sklepam, da tvoji prijatelji sploh ne potrebujejo sovražnikov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj potem Duce pišeš, da ti uporabniki japoncev "kupujejo" motorje? Potem takem lažeš in napizduješ, ter izkoriščaš svoje prijatelje.

Sklepam, da tvoji prijatelji sploh ne potrebujejo sovražnikov.

delam z motorji in tale forum ni mesto za reklamiranje, tudi verjetno dovoljeno ni in iz higijene mam jest tko pošlihtano, Sneci vpraša pa vsak lahko, če koga kaj zanima :grim, znanje, ki si ga pa pridobil z leti, se pa ne prodaja kr na forumih, se tudi ne more, glede prjatlov pa, jasno je, da jih je malo, verjam, veliko je samo znancov  :grim in tvoje sklepanje že meji na nekaj drugega, pa raje ne bom na glas razmišljal :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Givi je dal nove majhne kovčke ven, model MONOKEY E22N:

type;item;size;400;name;$A_6A1A94B7_E22.

 http://www.givi.it/side-hardbags/Monokey/E22

 

..na strani češke trgovine najdeš več slikic kot na italijanski GIVI:

http://www.motokufry-am.cz/motokufry/eshop/14-1-Motokufry-GIVI-bocni/0/5/1184-Motokufry-Givi-E22N-2x22

Po moje bi to lepo sedlo tudi na versysa. Fino je zgornje odpiranje.

Za pritrditev se pa uporabijo nosilci PLR450.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!