Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 650 in Versys 300 (2017)


batzajla
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

Malo bo treba oprati

A ti tudi nimaš sreče danes :grrr , jaz isto ne....dobim oriđinal zapakiran nov paket GIVI, pol pa šok :slap: , zdej se pa lahko jebem, pošiljal pa ne bom nazaj v Francijo...vem ja, žalostno, da dobiš Italjansko robo ceneje v Franciji...zdej vem zakaj, ker jo med dostavo vso razbijejo :blush:

p1010229.jpg

 

p1010230.jpg

 

p1010240.jpg

 

p1010242.jpg

 

p1010245.jpg

 

p1010246.jpg

 

Pozor, to je očitno redna napaka GIVI.ja, da pakiranju ne posvetijo dovolj pozornosti, navojna palca je prosto drsala po obeh zaščitah, zato pa zdaj izgledajo, kot da je bil motor že 5x na tleh :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj, ko sem to videl si ne upam ravno naročiti vetrobranskega stekla od Givija preko interneta...

 

Na enem drugem forumu sem bral, da je 2x dobil spraskano zaščito, v tretje je le dobil celo, peša jih mal smisla za pakiranje, če bi dali zadevo v škatlo jih ne bi kaj dosti več stalo, tako pa moram zdaj ponovno peskat in prašno barvat...

 

Odvisno od kje si mislil naročit, iz it ali iz kje drugje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da sem imel jaz srečo ? - zaščita od Givi-ja je bila tip-top. Je pa res, da je nisem naročil preko neta ampak kupil tukaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na enem drugem forumu sem bral, da je 2x dobil spraskano zaščito, v tretje je le dobil celo, peša jih mal smisla za pakiranje, če bi dali zadevo v škatlo jih ne bi kaj dosti več stalo, tako pa moram zdaj ponovno peskat in prašno barvat...

 

Odvisno od kje si mislil naročit, iz it ali iz kje drugje?

Ne si komplicirat življenja ta zaščita je namenjena ravo tem (praskanju) saj zato jo boš menda namontiral na motor.

Zaščito privij na motor tele praskice pa popravi s korekturnim lakom saj so namenjene zaščiti motorja ne pa šminki.

Vem iz izkušenj - lani Albanija vse na motorju je ostalo celo le na zaščitah je bilo nekaj "oznak" in seveda na kovčku.

 

Mirč

 

ps: to je sicer moje mnenje, ki pa ne šteje :whistle: . Srečno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne si komplicirat življenja ta zaščita je namenjena ravo tem (praskanju) saj zato jo boš menda namontiral na motor.

Zaščito privij na motor tele praskice pa popravi s korekturnim lakom saj so namenjene zaščiti motorja ne pa šminki.

Vem iz izkušenj - lani Albanija vse na motorju je ostalo celo le na zaščitah je bilo nekaj "oznak" in seveda na kovčku.

 

Mirč

 

ps: to je sicer moje mnenje, ki pa ne šteje :whistle: . Srečno.

zgrešu si temo, v tej temi je glavno, kako izgleda, funkcionalnost je nepomembna :smoke: , že ime le te asocira na nefunkcionalnost :kva2:

Popravljeno . Popravil duce749
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgrešu si temo, v tej temi je glavno, kako izgleda, funkcionalnost je nepomembna :smoke: , že ime le te asocira na nefunkcionalnost :kva2:

Danes bom težko spal

post-22669-0-19670900-1398449034_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne si komplicirat življenja ta zaščita je namenjena ravo tem (praskanju) saj zato jo boš menda namontiral na motor.

Zaščito privij na motor tele praskice pa popravi s korekturnim lakom saj so namenjene zaščiti motorja ne pa šminki.

Vem iz izkušenj - lani Albanija vse na motorju je ostalo celo le na zaščitah je bilo nekaj "oznak" in seveda na kovčku.

 

Mirč

 

ps: to je sicer moje mnenje, ki pa ne šteje :whistle: . Srečno.

 

Ja imaš po eni strani prav....ampak sej veš, plačal sem ceno za novo, če bi hotel spraskano, bi kupil rabljeno, tako pa se mi gre samo zaradi principa. Poleg tega sem pa picajzlast glede takih stvari...če že motor ni glih nov, bi vsaj to kar plačam lahko bilo  :blush:

zgrešu si temo, v tej temi je glavno, kako izgleda, funkcionalnost je nepomembna :smoke: , že ime le te asocira na nefunkcionalnost :kva2:

Fuki se  :grim  :004

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bom težko spal

Še dobr si, da sploh spal kaj boš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgrešu si temo, v tej temi je glavno, kako izgleda, funkcionalnost je nepomembna :smoke: , že ime le te asocira na nefunkcionalnost :kva2:

Ta mi je všeč... ker pravi nekdo, čigar nick asociira na popolnost funkcionalnosti...

 

P.S. in ja, asociira se res piše z 2 "i".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, jaz sem prišel do vijakov s finim navojem, pa sem lahko zmontiral še zadnje kreš bunke z razširitvijo, da sedaj lahko končno motor dvignem na stojalo, ko mažem verigo:

P1030446_zps0d01fa50.jpg

P1030449_zps766d7c49.jpg

 

..prednje sem pa že prej imel:

IMGP4901_zps84eca653.jpg

IMGP4902_zpsa9573408.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta mi je všeč... ker pravi nekdo, čigar nick asociira na popolnost funkcionalnosti...

 

P.S. in ja, asociira se res piše z 2 "i".

Duce 749, nick je po mojem prvem novem Ducatiju 749, ki sm ga kupil 2003 in je sedaj v lasništvu mojega brata že 8 let in ima 123.754 km (sm ga klical za točne km), menjan potrošni material, diski, ploščice, gume, jermena, redni servisi in nikoli, res nikoli nič drugega, res je, asociira na popolnost funcionalnosti :OK:

 

in ja, asociira se piše z dvema i, prav imaš :grim

Popravljeno . Popravil duce749
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, jaz sem prišel do vijakov s finim navojem, pa sem lahko zmontiral še zadnje kreš bunke z razširitvijo, da sedaj lahko končno motor dvignem na stojalo, ko mažem verigo:

P1030446_zps0d01fa50.jpg

P1030449_zps766d7c49.jpg

 

..prednje sem pa že prej imel:

IMGP4901_zps84eca653.jpg

IMGP4902_zpsa9573408.jpg

Kupi scotoiler, pa ne boš rabil crash bunk za mazanje verige.Jaz moje uporabljam le za čiščenje... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Duce 749, nick je po mojem prvem novem Ducatiju 749, ki sm ga kupil 2003 in je sedaj v lasništvu mojega brata že 8 let in ima 123.754 km (sm ga klical za točne km), menjan potrošni material, diski, ploščice, gume, jermena, redni servisi in nikoli, res nikoli nič drugega, res je, asociira na popolnost funcionalnosti :OK:

 

in ja, asociira se piše z dvema i, prav imaš :grim

Od kje pride nick sem predvideval (itak). :grim

123k km - lepo :OK: . Pa to velja za katerokoli znamko/model/itd....

Ampak - saj verjetno poznaš tisti pregovor ki pravi "izjeme potrjujejo pravilo" ... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidu sm umazanega Versysa :kva1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj zdej to, vsi mate te crash pade na vilcah, pa sem reku kurc vas gleda, sem šel še Versačitu naredit en set na brzino. Zdej če niso preveč simetrični ne mi pameti solit, ker to je blo res narejeno na brzino =)

 

začnemo...

p1010249.jpg

 

končamo :)

p1010253.jpg

 

namontiramo =)

p1010260.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kje pride nick sem predvideval (itak). :grim

123k km - lepo :OK: . Pa to velja za katerokoli znamko/model/itd....

Ampak - saj verjetno poznaš tisti pregovor ki pravi "izjeme potrjujejo pravilo" ... :naughty:

pregovor verjetno drži, za katero drugo znamko :OK: , kar se tiče mojih Duce mopedov, sm jih od leta 96 kar nekaj nanizal, od 2003 vozim zmeraj novega, do sedaj mi še nobeden ni umrl ali povzočal težave, upam da bo tako tudi v bodoče :OK: , sm mel pa tudi mopede, katerih se prav branim, slaba izkušnja pač, pa so bili tudi novi, tak da te miti pr men ne držijo :grim, vsak ve zase  :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vztrajno se držim diete =P

imag0712-1.jpg

 

imag0713-1.jpg

 

Motor takoj dve leti mlajši :P

p1050012.jpg

 

Sicer ni iz te teme, pa bom raje tu napisal: HJ, daš lahko še eno fotko od zadaj? Pa če lahko še ti izmeriš širino, prosim.

Širina 90cm, kar znese 10cm več kot je širina balance.

 

p1050013.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izgleda, da je precej razlike pri nosilcih različnih firm. Tudi tu je OK, je pa nosilec od SW Motecha in Givi V35 kovčki:

357644311_vCT6v-M.jpg

 

http://www.kawasakiversys.com/forums/showthread.php?t=262

 

 

Jaz imam celi murx: Na motorju sem dobil SW Motech ALU rack nosilec in gor Shadov SH40 kovček.

IMGP5078_zpsa545ab79.jpg

Mi je pa ta varijanta sicer zelo všeč, ker je kovček ravno prav velik, da ne izgleda preglomazno, ni preveč nazaj in pa dodatna Shadova stop lučka je pod njim. Težava pa je v tem, da so zaradi vgradnje SW motechovih nosilcev morali odstraniti originalne ročice, in sedaj ne morem dati gor še GIVI PLR450 ali PLXR450 nosilcev za bočne kovčke. Moram pa ugotoviti, če se lahko dodajo SW Motech nosilci kovčkov iz zgornje slike...

IMGP5077_zpsd328fbad.jpg

Popravljeno . Popravil Fantocci
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri tebi izgleda čisto drugače (bolje) kot na temle tu. Tu so neke grde velike luknje med kovčki in motorjem (lahko bi obvile par dvignjenih cevi, ki pa jih Versys nima)... To imaš originalne GIVI PLX450 nosilce ali kakšne druge?

 

 

http://www.kawasakiversys.com/forums/showthread.php?t=29738

 

Bolj težko ti pomagam prav detailno kaj zaen nosilec imam, ker tudi sam ne bi vedel.

Komplet trije kovčki vsi od Kappe, nosilec verjetno prav tako.

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!