Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 650 in Versys 300 (2017)


batzajla
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

Po priporočili Krucyja, sem reku, da bom proval ContiRoadAttack 2, zadnja bo tudi kmalu TrailAttack...

p1010266.jpg

 

Ker je bla feltna že glih sneta, sem nalepil še obrobe...

p1010278.jpg

 

...pol pa mučna 1ura, da sem spravil na novo prašno barvane zaščite, tam kamor sodijo...huj ko fitnes je blo tole :P

p1010272.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj pa ni tolk dela z zaščitami.

 

Na zadnji fotki ne pozabi priviti čeljusti... :)

 

Krucy pa po moje malo pretirava, ker ima preveč specifična čutila. Roadsmart je čisto solidna izbira.

Jaz verjetno razlike ne bi opazil. Prej sem imel Dunlop D221, sedaj roadsmart1 pa ne opažam, da je karkoli drugače. Obe lepo držita, tudi v dežju brezhibno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj pa ni tolk dela z zaščitami.

 

Na zadnji fotki ne pozabi priviti čeljusti... :)

 

Krucy pa po moje malo pretirava, ker ima preveč specifična čutila. Roadsmart je čisto solidna izbira.

Jaz verjetno razlike ne bi opazil. Prej sem imel Dunlop D221, sedaj roadsmart1 pa ne opažam, da je karkoli drugače. Obe lepo držita, tudi v dežju brezhibno.

 

Dela ogromno, kot da niso za ta motor delana :P..malo heca..no sej spet taako grozno ni, ampak sem že pri montaži pogruntal, kaj vse bi se dalo naredit, da bi bilo zadevo še enostavneje namestit. Predelave nisem rabil delat, kljub temu, da je zaščita izključno za versis 2010+

 

Hvala na opozorilu, čeljusti so že na svojem mestu ....

 

KAr se pa tiče RS, z serijo RS I sem bil zadovoljen kar ene tri sezone (cirka 3zadnje gume in dve sprednji), dokler nisem proval RS II, sploh nisem bil zadovoljen, potem sem itak mel zvito feltno, sem kar takoj menjal gumo, smo namontirali ženi na XTX RS II, je sprednjo gumo nad 120km/h kar nosilo po cesti, na trenutke sem že angele videl....pa tudi uporabnik Skoda ima RS II na svojem Z.ju, pa ima isto občasne težave z tresenjem....

 

RoadSmart 1 mislim, da ne delajo več, zaloge sicer so še, vendar DOT je vprašljiv, sploh ker bo zadnja guma kakšne dve sezone na motorju...tako da bom zaenkrat zradiral Conti pol pa vidim, če se je splačalo dat teh nekaj € več.

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RS1 ne delajo več? Jaz sem še nabavil normalno pri Širniku.

 

Ampak dot ni težava, saj je lahko stara 5let pa ne bo težav...

 

Mel pa bi dunlop trailmax d609, vendar je to oem oznaka in model, upam da bo v redni prodaji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RS1 ne delajo več? Jaz sem še nabavil normalno pri Širniku.

 

Ampak dot ni težava, saj je lahko stara 5let pa ne bo težav...

 

Mel pa bi dunlop trailmax d609, vendar je to oem oznaka in model, upam da bo v redni prodaji.

Nevem, lahko da...kdaj si jih nazadnje kupil in kolikšni je DOT?

 

Na conti sem šel zaradi TrailAttaca, ki računam da bo naredila kakšen več kilometer na račun globjega profila. 

 

Živeli pa videli..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jeseni 2013 sem kupil, dot je bil iz 2013, par mesecev staro.

 

No, boš povedal kako in kaj.

 

Fajn bi bilo imet neko "trail" gumo, samo ne pirellija :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudovit motocikel!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

139368339077fcd7826cfc.jpg

 

:)

Na tej sliki mi je najbolj všeč tista lesena fasada zadaj :) Vse ostalo je bruhuhuhu

Škoda estetskega Versysa, za ta poseg. tako početje bi moralo biti kaznivo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda estetskega Versysa, za ta poseg.

 

Versys je izjemen motorčič, 50.000 km sem naredil na njem, ima marsikatero kvaliteto. Z izjemno težavo pa bi rekel, da je lep in to niti noče biti. Prav zato mi je faca.

 

//S tem mislim na prvi model. Drugega se je že prijela šminkerska poza.

Popravljeno . Popravil dlicen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na gornji sliki je men lesena obloga tud TOP, sam oblikovalca versysa še posebej prednje luči, bi pa za jaj . . .  obesu

Popravljeno . Popravil sayo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tu se je pred časom debatiralo o srečanju Versys.

 

Me je kontaktiral versači Fahrer iz Nemčije, ki organizira srečanja na Mokrinah med 7-14. junijem 2014.

 

En dan bodo ruknili tudi krog po Sloveniji (Mangart, Vršič...) in smo vabljeni poleg.

 

Jaz sem mu rekel, da naj bo to za vikend, če je možno, in pravi, da imajo razen torka, ko bodo imeli neko varno vožnjo, plane odprte, odvisne od vremena.

 

Če koga v tem terminu zanima, naj si označi, ko bo tak daleč, se lahko zmenimo. Saj to je blizu...

 

Zanima koga?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tu se je pred časom debatiralo o srečanju Versys.

 

Me je kontaktiral versači Fahrer iz Nemčije, ki organizira srečanja na Mokrinah med 7-14. junijem 2014.

 

En dan bodo ruknili tudi krog po Sloveniji (Mangart, Vršič.. .) in smo vabljeni poleg.

 

Jaz sem mu rekel, da naj bo to za vikend, če je možno, in pravi, da imajo razen torka, ko bodo imeli neko varno vožnjo, plane odprte, odvisne od vremena.

 

Če koga v tem terminu zanima, naj si označi, ko bo tak daleč, se lahko zmenimo. Saj to je blizu...

 

Zanima koga?

 

Pa sigurno se vsak dan ne zgodi kaj takega, pa ja prideva z Kmetom2 pogledat ta dogodek :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Versys only :) al je že vplačal?

 

p.s.

po moje bi meli fronto, če bi kak z bmwjem prišel poleg, švabi so tudi bolj "tak" glede nadmotorja

Popravljeno . Popravil Snecer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Versys only :) al je že vplačal?

 

p.s.

po moje bi meli fronto, če bi kak z bmwjem prišel poleg, švabi so tudi bolj "tak" glede nadmotorja

 

Ma ni 2x za rečt, da že kakšnega v garaži ne polira. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj je videl, kaj je to vodljivost :) in da je manj več.

 

Samo za njega po moje ni, ga je malo preveč skupaj.

Se je tak raznežil na Versisu, da ga je kr skup potegnil, sploh ni več zgledal tak velik, pa še kufri so bli gor, je res zgledalo, kot da se mu nekam na morje mudi....fejst mudi...:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tu se je pred časom debatiralo o srečanju Versys.

 

Me je kontaktiral versači Fahrer iz Nemčije, ki organizira srečanja na Mokrinah med 7-14. junijem 2014.

 

En dan bodo ruknili tudi krog po Sloveniji (Mangart, Vršič.. .) in smo vabljeni poleg.

 

Jaz sem mu rekel, da naj bo to za vikend, če je možno, in pravi, da imajo razen torka, ko bodo imeli neko varno vožnjo, plane odprte, odvisne od vremena.

 

Če koga v tem terminu zanima, naj si označi, ko bo tak daleč, se lahko zmenimo. Saj to je blizu...

 

Zanima koga?

pa glej, da boš prav cajt povedal, da po cesti postavimo znake za nevarnost :grim , še bolje pa bi bilo da se cesta kar zapre, ker vas bo res vlko in sami taki kot ti, uuuuu, nevarno, vsa čast izjemam, ampak... :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snecerja je zagrabil čredni nagon in bo v koloni vozil za pastirjem :kva1:"nisi rekel da se ne udeležuješ takšnih dogodkov"? Kredibilnost tvojih izjav hitro pada! A si mogoče poslanc :P :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Versys only :) al je že vplačal?

Jutr gre :kmet:  v Hoferja ženi po prašek pa ga bo dubu zraven, majo AKCIJO

Popravljeno . Popravil sayo
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!