Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 650 in Versys 300 (2017)


batzajla
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

Snecerja je zagrabil čredni nagon in bo v koloni vozil za pastirjem :kva1:"nisi rekel da se ne udeležuješ takšnih dogodkov"? Kredibilnost tvojih izjav hitro pada! A si mogoče poslanc :P :lol:

 

Postavljen je datum 09.06.2014, 25 komadov je prijavljenih, srečanje na kosilo v Kobaridu.

Kdor pa bi se rad z njimi še zapeljal pa je tudi možno :) če se bom jaz z njimi peljal, bom pastir, ker sem domačin.

 

kmet2@ ti pa lahko prideš z avtodomom za suport.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej vem,pol pa da me zbijete ko Kruciya :nono:s temi vašimi kantami :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Postavljen je datum 09.06.2014, 25 komadov je prijavljenih, srečanje na kosilo v Kobaridu.

Kdor pa bi se rad z njimi še zapeljal pa je tudi možno :) če se bom jaz z njimi peljal, bom pastir, ker sem domačin.

 

kmet2@ ti pa lahko prideš z avtodomom za suport.

9.6. je ponedeljek.... Jih nisi uspel prepričat, da bi za vikend naredili?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Modeli se v soboto dobijo in se ga najbrž nalijejo, tako da v nedeljo najbrž niso vozni.

Naslednjo soboto pa tudi že zaključujejo, tak da :)

 

V Sloveniji bi radi mlatili kosilo v Bovcu ali Kobaridu, je tam kaj pametnega za 25komadov?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veliko pametnega :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pričakovati je bilo ime kakšne solidne ošterije, ki sprejme nemške goste in eur ter ima solidno hrano.

Kobarid ali Bovec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je gostilna. Ta tudi gosti vsakoletno srečanje enih na KTM ih (zato vabljen tudi Kmet2....) Forumaš Jazbec  lahko pomaga. 2 km od Kobarida.

 

https://maps.google.si/maps?ie=UTF-8&q=Gosti%C5%A1%C4%8De+Jazbec,+Bo%C5%A1tjan+Jazbec+s.p.&fb=1&gl=si&hq=gostilna+pri+jazbec+idrsko&cid=13534104399261111105&ei=j6ZsU5HUHMOw7QbL34GIBg&ved=0CIsBEPwSMAo

Popravljeno . Popravil Tedybear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.bovec.si/kulinarika/gostilne_in_restavracije/all/

 

Pregled gostišč v Bovcu in okolici. Katere so OK, , katere niso, pa žal ne vem več....verjamem, da se bo oglasil kak forumaš...računam na tistega, ki mu v nicku piše, da je doma iz kokošje riti,  kar geografsko ustreza Bovcu in okolici...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Bovcu imate "Gostišče Martinov Hram" (če me spomin ne vara govorijo tudi dobro nemško, imajo letni vrt, večje parkirišče je na drugi strani [pod] cesto) ali pa "Gostilna in picerija Letni vrt" (parkirišče bo malo problem)

V Kobaridu pa mi samo Kotlar zaenkrat pade na pamet

Popravljeno . Popravil Rokic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko ideja postane resničnost =)

 

Iz ideje v digitalno obliko :P

hy.jpg

 

Iz digitalne v realno...

p1010098.jpg

 

in iz ideje v povsem uporabno stvar....pa pustimo zdej detaile, da površina ni enakomerno zbrušena, pa da ni še stop matic itd... :P

 

p1010089.jpg

 

p1010090.jpg

 

čau =)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam sicer poleg nekaj takega

http://www.louis.de/_4059b0669ff0a160c53c9619fd9cd8d177/index.php?topic=artnr&artnr=10026465

 

Če bi kje na kakšno mivki parkiral, sicer pa ni bojazni, versys ni tako težek da bi se pogreznil.

 

Ni problem ploščica, lahko jo vozim s seboj, samo zakaj bi kompliciral življenje, ko pa lahko že takoj direktno privijačim gor in tam tudi ostane. Se pa dostikrat pojavi kakšen pesek ali zemlja, pa pri tem zdej to več ne bo ovira =)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tvoj ko ni toliko težak bi lahko kar iz kuhne mami pobral podlogo za kozarec :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 samo zakaj bi kompliciral življenje

 

Zakaj pa ne bi kar zašvasal? Precej manj komplikacij. pa še lažje bi bilo, če se že lovi grame :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa ne bi kar zašvasal? Precej manj komplikacij. pa še lažje bi bilo, če se že lovi grame :)

 

- aluminija ne moreš varit na železo

- ob prodaji ne moreš odstranit plošče če kupcu ni všeč

tudi če je ploščica železna, in jo privariš, je treba tačko demontirat jo speskat do kovine in ponovno prašno barvat, kar pa ni več tako enostavno...razen če delaš površno, pol lahko privariš, pa pustiš da rjavi...:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem izhajal iz tega da je nerjaveče. In kako nebo všeč kupcu, saj ima dobro funkcijo. Sploh pa, kdo bi opazil ko bi blo enkrat pobarvano v črno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tvoj ko ni toliko težak bi lahko kar iz kuhne mami pobral podlogo za kozarec :)

 

Ja, zelo podobno izgleda, samo da je plastika bolj močna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me ta zadeva (moram zamaskirat eno vdolbinico na tanku):

$(KGrHqYOKioE32f0YpY0BOF)QOSPz!~~_12.JPG

http://www.ebay.com/itm/BASE-BORSA-SERBATOIO-KAPPA-PER-KAWASAKI-VERSYS-650-/270779011394?pt=Ricambi_e_Accessori_Moto&hash=item3f0bafd142

 

Zadeva ni draga (23€) sploh če to primerjam s ceno za originalno Versysovo tank nalepko.

 

To je v bistvu osnova na katero potem lahko tudi fiksiraš tank torbe, je tako? Tole? http://www.kappamoto.com/Borse-soffici-moto/Serbatoio/TKB754

Popravljeno . Popravil Fantocci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni problem ploščica, lahko jo vozim s seboj, samo zakaj bi kompliciral življenje, ko pa lahko že takoj direktno privijačim gor in tam tudi ostane. Se pa dostikrat pojavi kakšen pesek ali zemlja, pa pri tem zdej to več ne bo ovira =)

 

es4103.jpg

givi tudi dela pa mislim da sem od sw motech tudi že videl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

givi tudi dela pa mislim da sem od sw motech tudi že videl

 

Res je, ampak vedno pravim, da ne bom ničesar kupil, kar lahko naredim...in tako tudi je v mojem primeru. :)

 

Drugače pa zadeve dobavljive takšne in drugačne, samo se potem pri € vse konča ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!