Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 650 in Versys 300 (2017)


batzajla
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

Dej kak filmčk gor, ziher imaš kaj....

Če imaš mogoče kakšen mimohod posnet, med vožnjo ali v mirovanju, da jih vidimo.

 

En video za probo, ni čisto v nulo usklajeno, ampak ok :) neznan avtor

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri 5:42 diši pa zelo na prehitevanje v škarje :D

Lahko bi celo zapisal objestnež na delu :P

Pa ne moraliziram, da ne bo pomote...pač pride tudi taka situacija kdaj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SW Motech zaščita se je spet dobro izkazala.. Zakaj pa je zdrsnil, vidim da je imel neke terenske gume gor... preveč nagiba? V skupini verjetno ni divjal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem vozil potem zadnji, to je bilo kakšnih 6-7 motorjev pred mano, ni se vozilo prehitro.

 

Ovinek čez mostiček, očitno je zapeljal na bitumen ali pesek, preveč po robu, sprednje kolo mu je spodneslo in ga je obrnilo. Imel je srečo, ker bi lahko zadel s telesom v robnik.

 

Še pred tem sva se na "odmoru" pogovarjala o rokavicah, ker jaz jih nisem nosil, on pa je rekel, da si ne upa (pametno, da ni ravnal kot Snecer), da pa bo v hotelu odvil plastične ščitnike (samo plastiko).

 

Kamero sem slučajno imel vklopljeno, ko so ga pobirali. Mladeniču ni bilo nič, bil je usnjeno oblečen in ščitniki.

 

Minimalna škoda, brzina je morala biti majhna, gume pa Avon distanzia.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SW Motech zaščita se je spet dobro izkazala.. Zakaj pa je zdrsnil, vidim da je imel neke terenske gume gor... preveč nagiba? V skupini verjetno ni divjal.

 

Na video posnetku 006 je pa pri 16:51 majster skoraj položil belega versačija 1000 s soptnico. Zapeljal je čez rušo in se zamajal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bereš Snecerjeve pripombe ob nesrečah motosvetovcev bi lahko povedal...........objestna vožnja,čredni nagon,Kawasaki ti spremeni osebnost,neprilagojena vožnja,ni povezave zapestje-možgani itd..... :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

objésten -tna -o prid., objéstnejši (ẹ́ ẹ) ki zaradi 

velike sproščenosti, premajhnega čuta odgovornosti (rad) 
naredi, povzroči kaj slabega, neprimernega, navadno za 
šalo:
 

 

Objestnosti ni bilo zaznati, pri prvem primeru je vozil enako kot ostali, bil je nepazljiv, enako tudi v drugem primeru.

 

Glede črednega nagona pa je enako v vseh skupinah. Ko gre prvi, se zaženejo še ovce, tu ni povezave z znamko, ampak s čredo.

 

V skupini so bili tudi bmwjaši, to dejstvo si spregledal :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po dogovoru prodam, mi stoji doma na polici kovček + nosilci + nosilna plošča, imel na svojem 2006 letniku

post-14902-0-05579400-1402429407_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejmo zdejle pogruntat kateri zadnji feder bi šel na versisa, od Z1000 na žalost brez predelav ne gre....sem probal, pa ne bo šlo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na srečanju sem videl versačija, ki je bil predelan za pot okoli sveta.

 

Zgleda, da je mel od te firme, nalepka na nihajki. Sicer pa sem na forumu bral, da gor paše od yamahe r1.

http://www.elkasuspension.com/

 

 

 

 

Tudi že prej brskal, da ima Versys od luknje do luknje 300mm, R1 vzmet 305mm, kar pomeni, da po dolžini bi šlo, zdej moramo samo še izvedeti koliko je širina dela kje je vzmet vpeta na okvir in nihajko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!