Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 650 in Versys 300 (2017)


batzajla
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

Če bo kdo kupoval Wilbers, priporočam trgovca Mot-tei. Ima (oz. je imel pred časom) najugodnejšo ceno za njihovo robo. In zelo profesionalen odnos.

Drugače pa tudi Hyperpro, Ohlins in Bitubo (ajde, malo draga), Mupo, Matris, Hagon, K-tech,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo sem ketno očistil, zdaj se je sploh ne čuje :)

 

 

 

 Tole tudi še mene čaka na obeh mopedih :), kaj ko je po novem nanosu motula spet ista... Sneci kaj uporabljaš zaen keten sprej..S100?

 

Imam pa eno vprašanje, po celi dolžini zadnjega zobnika imam na zobnik nasajeno kot nekakšno gumijasto blaženje...predvidevam, da ketna povzroča manj glastnosti? Se pa ob dinamični vožnji ta guma lepo segreje, se nuca in leti po feltni pa še lepo smrdi...a da vržem dol :)?

 

p1010066.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po nanosu PDLja je stanje takšno kot na moji sliki :)

 

Edini sprej, ki ne paca in deluje, še Kmet2@ ga uporablja, ki je referenca.

 

https://www.louis.de/artikel/profi-dry-lube-kettenspr-/10004198

 

Tista guma je gor najbrž zaradi zmanjševanja hrupa, original tega ni gori.

 

p.s.

Do prehoda na pdl par let nazaj, sem uporabljal motul, pred tem pa tudi s100 in še kaj. Ko preideš na pdl ne moreš verjet... (ko topshop reklama)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po nanosu PDLja je stanje takšno kot na moji sliki :)

 

Edini sprej, ki ne paca in deluje, še Kmet2@ ga uporablja, ki je referenca.

 

https://www.louis.de/artikel/profi-dry-lube-kettenspr-/10004198

 

Tista guma je gor najbrž zaradi zmanjševanja hrupa, original tega ni gori.

 

p.s.

Do prehoda na pdl par let nazaj, sem uporabljal motul, pred tem pa tudi s100 in še kaj. Ko preideš na pdl ne moreš verjet... (ko topshop reklama)

Referenca si bil ti,zato sem začel uporabljat PDL in sem zelo zadovoljen :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam zdej gor pdl in mi je malo neprijetno, ker se mi zdi, da je ketna nonstop suha.

Vrjem da ni,sem ga uporabljal na mašinah ki so sploh znane za uničevat verige(močni dvovaljniki) pa se obnese super!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...zdej bom pa res outsider, ...sem kupil Versysa, so vsi govoril, lej ga Snecerjevga kompanjona, zdej bom pa izpuh menjal me pa še Snecer ne bo več maral  :grrr , ahh kam gre ta svet... :blush:

 

Še lučke dodam, pol pa res konc! :grrr

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po nanosu PDLja je stanje takšno kot na moji sliki :)

 

Edini sprej, ki ne paca in deluje, še Kmet2@ ga uporablja, ki je referenca.

 

https://www.louis.de/artikel/profi-dry-lube-kettenspr-/10004198

 

Tista guma je gor najbrž zaradi zmanjševanja hrupa, original tega ni gori.

 

p.s.

Do prehoda na pdl par let nazaj, sem uporabljal motul, pred tem pa tudi s100 in še kaj. Ko preideš na pdl ne moreš verjet... (ko topshop reklama)

ehhmmm.... ne pozabit, kdo ga je priporočal ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izpuh, ki gor paše, je edino Leo vince evo..

 

 

vse ostalo je dokaj ponesrečeno = vizualno

 

Lučke pa... kaj naj rečem...

 

se mi dopade....cena :BUA:

Delkevic mi je top izgled in top zvok, samo potem je preveč dela z rezkanjem cifer in logotipa :BUA: , ker nima homologacije

hqdefault.jpg

 

potem se pa konča...Akrapo ma dost globok glas, izgled kot je za Akrapoviča značilno, en orng raufnk, pri ceni se pa vse konča :grim

 

Tko da izbral sem nekaj ugodnega, po glasu zadovoljiv, po izgledu pa ni fotomodel :grrr , važno da gre katalizator stran, pa da zadiha moped. Glastnost mora pa itak ustrezat normativom.

 

Luči nujno rabim, tu okoli čisto preveč divjadi ponoči, pa že tko si ranljiv z motorjem... vsaj malo da povečam svetilnost še tam, kjer originalni snop ne doseže.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Luči="meglenke" si že nabavil? :)

 

Tega je kar veliko po forumih pa še nisem zasledil neke top izvedbe.

 

tako ja luči aka meglenke. Nisem še nabavil...višja wataža ni poceni, prevelike tudi ne morem nabavit, ker na mojem versysu res ni placa, še tam kjer je bi lahko bil je na starih letnikih smernik, tako da zaenkrat je plan pri stranskih ledvičkah na notranji strani...pod hladilnikom...ne bo preveč opazno...ni druge, moram glih nabavit pa instalirat.

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Luči="meglenke" si že nabavil? :)

 

Tega je kar veliko po forumih pa še nisem zasledil neke top izvedbe.

 

Evo sem nabavil, nekam dost ugodno.... bomo videli kako dolgo bo delalo. Sicer sem sprva hotel sam naredil aluminijasto ohišje, samo so steklene leče drage, se mi na koncu računica ne bi izšla... živeli pa videli...čez 14dni poročam o napredku :)

aux-cw9w-rt70.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj link, kaj si to nabavil..

Sm od tega tipa že nekaj nabavljal pa sem bi zadovoljen, sem rekel bom še to vzel...ker 22€ za dva komada, res težko še kje ceneje dobiš kaj podobnega:

 

http://www.ebay.com/itm/310834342727?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snecer, dej to nabavi...men se tak dopade, pa za stari model nisem našel... :), če ni kluna nisi IN

 

dsc0236resize.jpg

 

dsc0244resize.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snecer, dej to nabavi...men se tak dopade, pa za stari model nisem našel... :), če ni kluna nisi IN

 

 

Fantje, ne to delat no. To so kompleksi.

Itak pa bi moral kljun biti pobarvan, blatnik pa črn, če že.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, ne to delat no. To so kompleksi.

Itak pa bi moral kljun biti pobarvan, blatnik pa črn, če že.

 

Dej no dej, prou hud je :P, morda bi ja še mal krajšega naredil, na multistrada varianto =)

 

dsc02861.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj ma novi model glede na gsko 2013 al pa suzo :)

 

No jaz nekak tega ne bom gor nameščal...

 

http://www.kawasakiversys.com/forums/showpost.php?p=585482&postcount=205

 

dsc0079.jpg

dsc0086.jpg

 

I am still making the GS style beaks. Nothing yet for the Gen 1 but I hope to get my hands on one this summer when I am in Canada and see what I can come up with

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj ma novi model glede na gsko 2013 al pa suzo :)

 

No jaz nekak tega ne bom gor nameščal...

 

http://www.kawasakiversys.com/forums/showpost.php?p=585482&postcount=205

 

 

 

 

I am still making the GS style beaks. Nothing yet for the Gen 1 but I hope to get my hands on one this summer when I am in Canada and see what I can come up with

 

Men pa s strani zgleda top! :D

No no a ti bi rad repliko naredil :D a ni ceneje in boljše če kupiš kr original  :lol1:  :naughty:

 

http://www.multistrada.ducati.com/assets/default/backgrounds/b_pikespeak-62e1875830709f4b2ed3dc8402df5ee9.jpg

Bom nabavil ;)

naslednji moped od Versysa....nekaj v moji barvi...črno rdeča kombinacija bo moja...

2013-ducati-multistrada-.jpg

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, ampak da dobiš ven MS moraš celega V.-ja proporcionalno povečat za kakšnih 10-15%.

 

Drugače dobiš nekaj takega :D :

 

ferrarifront1.jpg?t=1262807705

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!