Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 650 in Versys 300 (2017)


batzajla
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

Ne vem no, zame je mototeleban "izkušen" objestni motorist z dolgoletnim stažem, ki še vozi.

 

Če ima začetnik poštimano glavo, je lahko s prve boljši voznik. Že zdaj ti pa dam nasvet. Izogibaj se skupin, kot hudič križa.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nagledano vse kar hočeš, na netu, vsak dan, probala samo er6n, katerega vozim, ampak ne bom gledala več, dokler ne naredim izpita, do takrat pa mi bodo itak vse prodali. Pred tem pa ne bom kupovala. Ne gre vse tako hitro.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A res? To pa ja! Bom, sigurno! No, če pa pridete kaj v Istro, se vseeno ustavite, tudi preden naredim izpit :kva2: . Barva, hmm, morda bela metalic ali pa oranžna metalic  :blush: ?

Popravljeno . Popravil KARMEN1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oranžna ni za Versysa :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede skupin je relativno. Običajno, ko gremo ven v skupini, vozim počasneje, kot kadar grem sam.

Drugače, mislim, da belega Versysa serijsko ni, čeprav bi bil lep. Pred časom se je prodajal en bel v Piranu (1. model), verjetno je bil razbit in pobarvan v belo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oranžna ni za Versysa :P

 

Je verjemi, čist lepo sede na mojega :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No vrjem vseen lepše sede na mojga :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede skupin je relativno. Običajno, ko gremo ven v skupini, vozim počasneje, kot kadar grem sam.

Drugače, mislim, da belega Versysa serijsko ni, čeprav bi bil lep. Pred časom se je prodajal en bel v Piranu (1. model), verjetno je bil razbit in pobarvan v belo.

http://www.topspeed.com/motorcycles/motorcycle-reviews/kawasaki/2013-kawasaki-versys-650-sport-ar154879/picture505154.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede skupin je relativno. Običajno, ko gremo ven v skupini, vozim počasneje, kot kadar grem sam.

Drugače, mislim, da belega Versysa serijsko ni, čeprav bi bil lep. Pred časom se je prodajal en bel v Piranu (1. model), verjetno je bil razbit in pobarvan v belo.

 

Versys 1000 je bel, saj ga ima en naš, in tudi 650 je modelno leto 2012 bel, pearl stardust white + rdeča fedra :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravičujem, mislil sem seveda na 650 (1000ka nima s to temo nobene veze, razen imena modela) in to na stari, prvi model.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravičujem, mislil sem seveda na 650 (1000ka nima s to temo nobene veze, razen imena modela) in to na stari, prvi model.

 

Ta tema je za 1000 in 650, oboji not pišemo, le da versys jurja je malo userjev :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta tema je za 1000 in 650, oboji not pišemo, le da versys jurja je malo userjev :)

 

Ravno zato, ker je 1000k le peščica, se o njej piše tudi tu. Kar pa ni ravno smiselno, saj bicikla nimata nič skupnega, razen imena in pogojno namembnosti. Bolj kot ne gre za lenobo uporabnikov, ki se jim ne da odpreti novo temo. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno zato, ker je 1000k le peščica, se o njej piše tudi tu. Kar pa ni ravno smiselno, saj bicikla nimata nič skupnega, razen imena in pogojno namembnosti. Bolj kot ne gre za lenobo uporabnikov, ki se jim ne da odpreti novo temo. :D

 

Kaj bi rad, da ima Teddybear samogovore? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!