Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 650 in Versys 300 (2017)


batzajla
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

Danes sem na brzino "podipal" Givijevo šipo.

Plasti dip črna tekoča guma mat, 3 sloje sem nanesel.

 

Beta verzija izdelka je nad pričakovanji! malo moram še bolj natančno robove abdekat pa na sredino morda kawasaki znak. Najbolje nalepko...

 

Ne folija, na farbanje, plasti dip :) ko jočeš menjat, zadevo preprosto odlepiš brez posledic.

 

Ko topšop izdelki.

 

wp20140701141616pro.jpg

wp20140701152726pro.jpg

wp20140701152746pro.jpg

wp20140701174400pro.jpg

wp20140701174709pro.jpg

wp20140701175413pro.jpg

wp20140701175419pro.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Versys-i so pa res kot vroče žemljice. Že več kot 3 mesece spremljam avtonet, da najdem letnik 2010+ a ga nihče noče prodat. Zgleda da bo treba po novega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snecer, kako pa se tale pofarbana šipca obnese med vožnjo? Mislim, ali kaj moti črno pofarbana spodnja polovica?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snecer, kako pa se tale pofarbana šipca obnese med vožnjo? Mislim, ali kaj moti črno pofarbana spodnja polovica?

 

Evo tu ene v primerjavi z originalom. Tu "nekje" sta obe popolnoma zatemenjeni :)

 

Sicer pa s prozorno ne gledam skozi šipo, se preko vidi normalno, morda le tu pa tam, ampak par cm skozi šipo

 

wp20140701174345pro.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dob'r ti je ratal. Mogoče res kot praviš da poizkusiš notri nekako vkomponirat napis ali logo od kaeasakija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem študiral in je bolj simpl kupit belo nalepko :)

 

Vendar je padla komanda z višje inštance, da nalepka ne...

 

Original ima givi spredaj nalepko, ki je bila na mojem poševno gor, hehe, sem hitro "poradiral"

 

Ena druga nalepka pa je močno prijela od znotraj, očitno zaležana šipa pa je lepilo spustilo. Držalo je bolj kot vinjeta, sem zrihtal potem z acetonom iz Hoferja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole z "višjo inštanco" mi je pa zelo znano..... :blush:. Sem zaradi tega 2x kupoval nalepko za na tank... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MRA nima postopnega preliva.

 

Ima povsem normalen preliv, le zadnjih par cm so pikice, to pa ni preliv.

 

Pikice lahko ustvariš tudi s plasti dip in sicer, da zadevo abdekaš z mrežico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Versys-i so pa res kot vroče žemljice. Že več kot 3 mesece spremljam avtonet, da najdem letnik 2010+ a ga nihče noče prodat. Zgleda da bo treba po novega.

Prečekiraj še Italijo: moto.it motousate.it

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wp20140626141336pro-1.jpg

 

Evo, "pikice" kot na šipi, ki ima gretje, gor daš mrežico in špricaš, je na youtube. Zahteva pa to natančnost, sploh, ker ni ravna linija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda kje obstaja :) če bi jo ravno napel ni problema, tu pa so koti, kar je težko. Pri lakiranju so najbrž imeli sito, šablono po meri.

 

Vse se da, odvisno je kolko si spreten in kolko se ti da s tem ukvarjat.

 

Jaz sem s prvim poskusom zadovoljen, je na strani lepo zakril luknje za nastavljanje šipe, ki se pri prozorni šipi vidijo. Ker čepkov ni poleg.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, mi lahko poveste, na kateri poziciji imate zadnjo vzmet - ko ste na motorju sami (jaz imam 78 kg) in pa ko ste v dvoje?

 

Na er6f sem napetost spreminjal, kadar je šla moja z mano, tukaj pa se mi zdi, da niti ni potrebe - razen če bi naložil še polne stranske torbe....

 

post-36356-0-11648400-1404332940_thumb.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, mi lahko poveste, na kateri poziciji imate zadnjo vzmet - ko ste na motorju sami (jaz imam 78 kg) in pa ko ste v dvoje?

 

Na er6f sem napetost spreminjal, kadar je šla moja z mano, tukaj pa se mi zdi, da niti ni potrebe - razen če bi naložil še polne stranske torbe....

ni treba, če se ne voziš na pas mater, se pa pozna na obrabi gume :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je res - kolikor sem do sedaj opazil, za eno turistično vožnjo v dvoje lahko pustim zadevo pri miru, pa se čisto spodobno pelje, ne da bi moral prav pazit.

Ampak kaj pa svetlobni snop žarometa?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

 

Vidim, da je tema o Kawasaki Versysu res zelo obširna in ponuja veliko izkušenj. Me pa zanima nekaj stvari, ki me mučijo že dlje časa.

 

Čez približno eno leto bom dopolnil 24 let in nameravam opraviti izpit za kategorijo A. 

 

Moje motoristične izkušnje niso nič kaj bogate, če ne štejemo avtomatika, prerihtanega Aeroxa, in tu pa tam chopperja (250) ki ga imamo v lasti doma.

 

Problem oziroma vprašanje, ki se mi poraja je naslednje. 

 

Je Kawasaki Versys primeren za začetnika?   ( malo gledam še Suzuki v-strom, pa mi nekako ni najbolj všeč ) 

 

Naslednji problem, ki ga imam pa je, da sem velik kar 195 cm in seveda imam temu primerno kilažo. 

 

Poleg tega je tudi moja punca velika (178cm) in zato me zanima, če je tak motor sploh primeren za višje ljudi.

 

V mislih imam tudi kakšen obisk morja, hribov itd, zato so vključeni tudi kovčki in oprema ki sodi zraven...

 

Zato me zanima, če je moja vizija prava, ali bi morda moral razmisliti o V-stromu? 

 

Kako je s položajem sovoznika na versysu?  ( seveda ga nameravam preizkusiti vendar me vseeno zanima, če kdo mogoče svoje boljše polovice tovori zraven in jih morda bolijo kolki :D )

 

Zanimivo je, da ta motor spremljam že 3 leta in 2 leta nazaj nisem imel "jajc" it delat izpita za A2, sedaj se mi pa tudi brezveze zdi :( 

 

Nekdo je omenil da letnika 2010 sploh ni za dobit, poglejte mogoče italjanske in nemške strani, se da velik pametnih stvari najdit.  ( nekatere firme pri nas vseskozi živijo na račun uvoza ) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je res - kolikor sem do sedaj opazil, za eno turistično vožnjo v dvoje lahko pustim zadevo pri miru, pa se čisto spodobno pelje, ne da bi moral prav pazit.

Ampak kaj pa svetlobni snop žarometa?

 

Boš vozil ponoči? :) najbrž ne, tako da se s tem ne ubadaj.

Samo gasa.

 

p.s.

jaz tudi na er6n v dvoje nisem nič nastavljal, tudi žarometa ni, ki je imel to simpl rešeno na strani

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

 

Vidim, da je tema o Kawasaki Versysu res zelo obširna in ponuja veliko izkušenj. Me pa zanima nekaj stvari, ki me mučijo že dlje časa.

 

Čez približno eno leto bom dopolnil 24 let in nameravam opraviti izpit za kategorijo A. 

 

Moje motoristične izkušnje niso nič kaj bogate, če ne štejemo avtomatika, prerihtanega Aeroxa, in tu pa tam chopperja (250) ki ga imamo v lasti doma.

 

Problem oziroma vprašanje, ki se mi poraja je naslednje. 

 

Je Kawasaki Versys primeren za začetnika?   ( malo gledam še Suzuki v-strom, pa mi nekako ni najbolj všeč ) 

 

Naslednji problem, ki ga imam pa je, da sem velik kar 195 cm in seveda imam temu primerno kilažo. 

 

Poleg tega je tudi moja punca velika (178cm) in zato me zanima, če je tak motor sploh primeren za višje ljudi.

 

V mislih imam tudi kakšen obisk morja, hribov itd, zato so vključeni tudi kovčki in oprema ki sodi zraven...

 

Zato me zanima, če je moja vizija prava, ali bi morda moral razmisliti o V-stromu? 

 

Kako je s položajem sovoznika na versysu?  ( seveda ga nameravam preizkusiti vendar me vseeno zanima, če kdo mogoče svoje boljše polovice tovori zraven in jih morda bolijo kolki :D )

 

Zanimivo je, da ta motor spremljam že 3 leta in 2 leta nazaj nisem imel "jajc" it delat izpita za A2, sedaj se mi pa tudi brezveze zdi :(

 

Nekdo je omenil da letnika 2010 sploh ni za dobit, poglejte mogoče italjanske in nemške strani, se da velik pametnih stvari najdit.  ( nekatere firme pri nas vseskozi živijo na račun uvoza ) 

 

Sedež na versysu je kar visok, tako da za tiste višje ni problem. Kolega podobne višine vozi tudi versysa in sopotnico.

 

Če si takšen hrust je mogoče bolje iskati kaj večjega oziroma moraš prej probat. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ma Versys tok slab svetilni snop prve luči,da ni vozit za ponoči?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!