Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 650 in Versys 300 (2017)


batzajla
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

Lepe so lepe, lahko probaste tudi Ilirska bistrica - Šembije kjer se vozi GHD  :OK:

 

 

 

 

Katero malo večjo sprednjo šipico priporočate ?  MRA mi še najlepša deluje, če bi bla še funkcijonalna bi blo super.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MRA je najlepša, GIVI pa najboljše ščiti.

 

Kolk pa pride ta od Givi? Se splaca pogledat cez mejo v ITA?

Popravljeno . Popravil PrimozC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No vikend naredil 500km... zaenkrat sem zelo zadovoljen z spremembo motorja... malo sem se še poigraval sam z nastavitvami amortizerjev...sicer pa grem naslednji teden do mojstra da on to nastavi kot treba...

 

sh4-103633.jpg

 

 

Costa de Brćini, aka Klivnik? :eek: Tolk vode ma letos?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

počakaj da dojamem, da ga res imam. :D

Popravljeno . Popravil skalar36
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepe so lepe, lahko probaste tudi Ilirska bistrica - Šembije kjer se vozi GHD  :OK:

 

 

 

 

Katero malo večjo sprednjo šipico priporočate ?  MRA mi še najlepša deluje, če bi bla še funkcijonalna bi blo super.

 

Mra je dobra šipca, če maš motor skoz parkiran v garaži, za vožnjo ni...je treba dokupit tisti spoiler gor, ki pa stane več kot cel vizir... nevem kaj čmo nabavit, očitno bo treba ostat na originalu, pa se vozit z čepki v ušesih :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:010 :010 :010 :naughty: :kva1::kva2:

Končno dočakal...

Super. Še malo več povej - kateri letnik, za koliko, imaš že kaj od opreme (vidim zadnji blatnik in nosilce kovčkov... )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5200 Km. Leovince-homologiran izpuh+original. Nosilci kovčkov-stranski+ vrhnji. Spodnja zaščita motorja-špica+ stranska (crashbari). 12v vtičnica. Povišan vizir. Ščitniki rok. Nove gume. Zadnji blatnik. 1. lastnik. Slovensko poreklo.In to za 5 k eur!  :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene niti hrup ne moti ampak tisto vrtinčenje in butanje vetra. Pa mam samo 179cm in original vizir na najvišji poziciji.

Skalar a ta je z obale ? Če je je super motor res mi rekel sam serviser pri kerem je bil kupljen.

Popravljeno . Popravil jany
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene niti hrup ne moti ampak tisto vrtinčenje in butanje vetra. Pa mam samo 179cm in original vizir na najvišji poziciji.

Skalar a ta je z obale ? Če je je super motor res mi rekel sam serviser pri kerem je bil kupljen.

 

Z butanjem ventra pride hrup...z mra brez čepkov nisem mogel prevozit dveh kilometrov...nad 60km/h je blo že zelo boleče glasno. lahko ti dam mra, pa se sam prepričaš ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Končno dočakal...

 

 

Opa, zdi se mi, da sem skupaj s tem pred kratkim bil na furi. Motor brez praske, kolikor se spomnim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z butanjem ventra pride hrup...z mra brez čepkov nisem mogel prevozit dveh kilometrov...nad 60km/h je blo že zelo boleče glasno. lahko ti dam mra, pa se sam prepričaš ;)

Jaz če zaprem odprtino na bradi me hrup ne moti oziroma je minimalen.

Ja ma če mra ni tko ok potem brezveze probavat. Očitno bo givi prava izbira.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene niti hrup ne moti ampak tisto vrtinčenje in butanje vetra. Pa mam samo 179cm in original vizir na najvišji poziciji.

Skalar a ta je z obale ? Če je je super motor res mi rekel sam serviser pri kerem je bil kupljen.

ja je z obale. iz Kopra. Motorje u nulo, tako kot prejšni lastnik!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno danes sem jo naročil (GIVI-jevo) v TC motoshopu za 69EUR.

Sam sem jo kupil na ebayu. Nova originalno zapakirana 18€, poštnina 17€. Čakal nanjo 10 dni. Iz Italije.

Ampak sedaj vidim, da imas moped od -10 leta naprej. Zgoraj opisano velja do letnika -09.

Popravljeno . Popravil s2k1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sem jo kupil na ebayu. Nova originalno zapakirana 18€, poštnina 17€. Čakal nanjo 10 dni. Iz Italije.

Ampak sedaj vidim, da imas moped od -10 leta naprej. Zgoraj opisano velja do letnika -09.

A majo se kaj tega? Kaksen link mi lahko posles prosim.

 

Lp Primoz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.motoshock.it/moto/index.php/en/catalogsearch/result/?q=versys

 

So pa sedaj že drugačne cene za dotično šipco kot so bile v času mojega nakupa 26/04/2014. Morda pa vseeno najdeš kaj uporabnega.

Pri moto mauri v ITA pride 50€....so mi ravno danes sporocili.

 

Hvala za link!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm...namestitev dodatnih luči, ni vseeno tako enostavna kot bi človek mislil...že, da sem samo našel lokacijo je šlo enega časa...potem me je skrbela kompresija sprednjih vilic...ob prevelikem posedanju, bi se lahko svetilka dotaknila blatnika...ampak to je bla edina praktična izvedba za staro verzijo Versysa...Sedaj je nameščeno, kompresija vilice pojačana, tako da so zdaj sprednje vilice nastavljene sorazmerno z zadnjo vzmetjo, ob polnem posedanju, je med svetilko in blatnikom še cirka 5cm...predvidevam, da tisti, ki ima sprednje vilice nastavljene na najmehkejšo varianto, ta namestitev odpade, ali pa ne, ne vem, do kje točno imajo vilice hod.

 

Najprej digitalna oblika =)

nosilec-1.jpg

 

Po 10 urah rezkanja so bili nosilci pripravljeni....

imag0967.jpg

 

Luknje...

imag0966.jpg

 

Naredil sem karbonski nosilec, ki je na koncu izgledal, kot ena velika šlamparija, kar mi ni pustilo spati....

imag0969.jpg

 

Pa malo brušenja, samo toliko, da na motorju zgleda kolikor toliko =)

imag0968.jpg

 

zato je danes padla že izpopolnjena verzija nosilca...Zadovoljen z končnim izdelkom zelo =)!

p1010110.jpg

 

p1010111.jpg

 

Čez zimo še prašno barvanje in to je to... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo prvi vtisi po 40 prevoženih kilometrov. Pa naj najprej naštejem minuse. Zelo trd menjalnik. Res je da sem sam navajen Yamah, ki imajo odlične menjalnike, ter motor ima "samo" 5000km, mogoče se še malo "uleže". Prenjo zavoro je treba res stisniti, da prime, se lepo ustavi ampak bi lahko bilo bolje. Ter med 100-130 km\h ogledala zelo vibrirajo, tako da je težko razbrati, kaj je za tabo. Plusi odlična drža-ergonomija. Zelo lepo vodljiv natančna ciklistika-gre točno tam kamor mu ukažeš. Dobro vzmetenje- ni zvijanja. Zelo lepo vleče v višjih prestavah-nadpovprečno presenečen- V 6 prestavi od 70 km naprej zelo lepo vleče.

Tako na oko bi rekel, da ima več kot 64 KM. Bratova Honda Transalp 700(ki je bila včasih moja) ima 60 KM pa vleče precej slabše. Sem zelooo pozitivno presenečen nad celotnim paketom. Moj najboljši nakup do sedaj.

Popravljeno . Popravil skalar36
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo prvi vtisi po 40 prevoženih kilometrov. Pa naj najprej naštejem minuse. Zelo trd menjalnik. Res je da sem sam navajen Yamah, ki imajo odlične menjalnike, ter motor ima "samo" 5000km, mogoče se še malo "uleže". Prenjo zavoro je treba res stisniti, da prime, se lepo ustavi ampak bi lahko bilo bolje. Ter med 100-130 km\h ogledala zelo vibrirajo, tako da je težko razbrati, kaj je za tabo. Plusi odlična drža-ergonomija. Zelo lepo vodljiv natančna ciklistika-gre točno tam kamor mu ukažeš. Dobro vzmetenje- ni zvijanja. Zelo lepo vleče v višjih prestavah-nadpovprečno presenečen- V 6 prestavi od 70 km naprej zelo lepo vleče.

Tako na oko bi rekel, da ima več kot 64 KM. Bratova Honda Transalp 700(ki je bila včasih moja) ima 60 KM pa vleče precej slabše. Sem zelooo pozitivno presenečen nad celotnim paketom. Moj najboljši nakup do sedaj.

 

Kogar koli, ki je vozil ta motor lahko vprašaš bo rekel, da ima več konjev...odzivnost je izjemna, sem vozil od Kmeta GS.a 800 ima dost večjo konjenico, pa ni tako fun bike....za na teren sigurno je, na cesti, ga pa Versys zmaga =)

Recimo da nasprotujem tvojim minusom, imam mehek menjalnik zeeelo, sama zajla sklopke je ena najmehkejših kar sem jih zasledil. Ročko za bremzo je res potrebno fajn stisnit....sem menjal original ploščice za organske in sedaj ko imam še nastavljeno sprednje vzmetenje, zavorni učinek 30% boljši napram original ploščicam in serijski nastavitvi (serijsko vzmetenje nastavljeno na 68kg)

 

Pa srečno!

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!