Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 650 in Versys 300 (2017)


batzajla
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

Meni je lepo kot je snecer naredil le da bi jaz še celotno šipo za kak procent potemnil.

Katere gume kej vozite ?

Nevem ali je zaradi menjave motorja ali pač je to normalno da pri naklonu in malo hitrejši vožnji mi spredaj guma po občutku malo podrsava izven ovinka, naklon ni niti blizu drsanju nožnika tudi do roba gume mam zadaj 1cm še spredaj pa mogoče malenkost manj. ?

 

Spredaj Conti Road attack 2 zadaj RS 2

 

Conti gume ne zamenjam za nobeno, drži res solidno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem imel na Versysu Roadsmart 1 in 2. Vedno so držale več kot dovolj, zdržale pa tudi ogromno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaj spodaj bi jo lahko zatemnili, kot je Snečer naredil.

 

Tudi ta Zero Gravity izgleda zanimivo, ne vem pa kako je visoka v primerjavi z GIVI: http://www.revzilla.com/motorcycle/zero-gravity-sport-touring-windscreen-kawasaki-versys-2010-2014

zero gravity so pri sportnih mopedih zelo pohvaljene sipe, bo pa treba ma kak ebay, al katero od tujih spletnih trgovin po njo. visina je pa 43.5cm pise v specifikacijah http://www.zerogravity-racing.com/product_page.php?pn=212

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je lepo kot je snecer naredil le da bi jaz še celotno šipo za kak procent potemnil.

Katere gume kej vozite ?

Nevem ali je zaradi menjave motorja ali pač je to normalno da pri naklonu in malo hitrejši vožnji mi spredaj guma po občutku malo podrsava izven ovinka, naklon ni niti blizu drsanju nožnika tudi do roba gume mam zadaj 1cm še spredaj pa mogoče malenkost manj. ?

 

Za zacetek se malo poigraj s tlakom v gumah pa bos videl ce bo kaj bolje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prej sem dal spredaj 2.3 zadaj 2.5 ker so imele malo manj, bom počakal da drugi teden mojster mi nastavi amortozerje pa bomo videli potem.

Jaz na zju sem imel qualifer II pa nevem ali so mele po sredini tršo zmes ali ne ? Tele zdej so Bridgestone bt23 ali 25 nevem na pamet je mogoče da v ovinku če voziš na prehodu mešanic trdote da lahko nagaja oziroma je občutek spodrsavanja ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kateri mojster ti bo delal vzmetenje?

En znanec italjan ki odkar ima poškodovano roko in je ne more uporabljati za dirkat z motorjem samo še popravlja motorje in jih nastavlja za dirke, med drugim tudi najbolšemu vozniku supermota v Italiji.

Nastavu mi je tudi na Zju več kot odlično.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prej sem dal spredaj 2.3 zadaj 2.5 ker so imele malo manj, bom počakal da drugi teden mojster mi nastavi amortozerje pa bomo videli potem.

Jaz na zju sem imel qualifer II pa nevem ali so mele po sredini tršo zmes ali ne ? Tele zdej so Bridgestone bt23 ali 25 nevem na pamet je mogoče da v ovinku če voziš na prehodu mešanic trdote da lahko nagaja oziroma je občutek spodrsavanja ?

Seveda je mogoč občutek spodrsavanja...

Tudi sam ga občasno občutim na flikah in prehodih, pa imam RS1 gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prej sem dal spredaj 2.3 zadaj 2.5 ker so imele malo manj, bom počakal da drugi teden mojster mi nastavi amortozerje pa bomo videli potem.

Jaz na zju sem imel qualifer II pa nevem ali so mele po sredini tršo zmes ali ne ? Tele zdej so Bridgestone bt23 ali 25 nevem na pamet je mogoče da v ovinku če voziš na prehodu mešanic trdote da lahko nagaja oziroma je občutek spodrsavanja ?

2.3 in 2.5 = Premalo napumpano.

Q II ima po sredini tršo zmes. Meni je dokler guma ni čisto ogreta (jeseni in spomladi bolj izrazito) prav moteč prehod. Meni so Conti Sport Attack  zakon.

L.p.

Z

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem na Bridgestone bt021 (prejšnji motor) čutil ta prehod in na splošno nisem bil preveč navdušen nad njimi.

 

Na Versysu pa imam Pirelli Diablo Rosso II kjer pa tega prehoda ni toliko čutit, se pa (pre)hitro obrabljajo, ker so bolj šport gume kot turing. Če bi trajale malo dlje bi mi bile super gume.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravnokar narocil zascito radiatorja od Evotech Performance....ce kdo rabi, koda za 10% popusta za mesec julij je July10%. Danes grem pocekirat se za zascito motorja in pa prednjo šipo Givi.

 

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes napumpal gume 2.5 in 2.9 sicer kot sem bral je to malo več kot priporočajo vendar zadeva deluje lepše manj drsi, nisem pa probal tako hitro ker je blo zjutraj malo muhasto vreme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem mel sreco da je vreme zdrzalo dopoldan, pa sem sel iz GO cez banjsice na Most na Soci. Spotoma ko sem sel domov sem sel se do moto mauri po sipco od Givija, ze zmontirana a ne stestirana, ker je dez zacel :(...cakam se posiljo iz UK, zascito radatorja in seveda....lepse vreme!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa sem dobil nosilec za telefon... Ker mi montaža na krmilo ni bila všeč sem ga montiral takoj pod sprednjo šipico in že ki imam doma stroje in malo viška aluminija ter sem na dopustu sem se lotil izdelave nosilca..

 

Najprej sem razdrl nosilec za na krmilo in montiral nosilno ploščo gor :

 

dsc2898-medium.jpg

dsc2899-medium.jpg

Vedno ob delu imam nemce za kontrolo kakovosti...

dsc2902-medium.jpg

 

Profili 10x10mm, nosilna plošča 20x5mm....

dsc2907-medium.jpg

dsc2908-medium.jpg

dsc2909-medium.jpg

dsc2910-medium.jpg

dsc2911-medium.jpg

dsc2912-medium.jpg

 

 

Zadevo se da nastavljat pod kotom in višino.... viška materjala morem še porezati in dati prašno barvati v črno...

 

Zadeva minimalno vibrira nekje pri 4000 obratih vendar tako malo da še vedno jasno vse vidiš...in malo jo morem dvigniti ker mi lih prekrije lučke od smernikov.... no 4 ure dela in malo aluminija in zadeva je narejena.

Glavni problem teh torbic je (žal preverjeno) pregrevanje telefona, ko deluje in ga polniš, zunaj je pa 30 in čez stopinj :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glavni problem teh torbic je (žal preverjeno) pregrevanje telefona, ko deluje in ga polniš, zunaj je pa 30 in čez stopinj :(

 

Zato bi ga moral montirat pred šipco, da bi se hladil :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato bi ga moral montirat pred šipco, da bi se hladil :D

Načeloma nimam problemou ker mam vodoodporen telefon tako da lahko speljem vodo skozi torbico ;) ne ne sej bomo videli nameravam kupiti navigacijo tako da je telefon začasna rešitev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam z Dami34!!!

Zadnjič, na poti, sem uporabljal mobi za navigacijo in ker je baterija z gps in BT bolj švoh, skoz na polnilcu.

Mobi v tank torbi, v prozornem predalu - vroč k satan!!!

2 x se je od vročine varnostno ugasnil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledam malo kakšne zaščitne plate pod motorjem se dobijo pa ni nič "pametnega"

 

 

 

 

 

Najlepša izvedba:

algard5.jpg

 

101118062155542780.jpg

 

img0089.jpg

 

izdelka pa čau že dolgo več ni v izdelavi, povsem se prilega originalnim stranskim plastikam...

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!