Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 650 in Versys 300 (2017)


batzajla
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

To smo že predebatirali - samo ta kljun ne naredi motorja bolj enduro... Pa še grd je.

Kljun pa ni od GS-a, ker so ga tudi oni skopirali (kateri je že tisti Suzuki iz osemdesetih?)

Popravljeno . Popravil Fantocci
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav,sam snecer prosim ne montiraj tega kljuna na motor :grrr

 

kljun ne paše na ta motor zaradi unikatne luči in izgleda :)

pa tisti kljun na gski je v bistvu zračnik za hladilnik olja oz. hlajenje led luči (morda se motim), ampak gre utor direkt na hladilnik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Versysa so glede na njegovega predhodnika "klepetalo" (kot duhovito pravijo na hrvaškem forumu KLE-ju) malo "pomehkužili" oz. usmerili bolj na asfalt, kar večini uporabnikov čisto paše (ne pa vsem in eni KLE zelo pogrešajo).

Zato ne vidim smisla ga rinit tam, kjer ne sodi.

Nastal je okreten in poskočen fun bike in z dodatki tudi zelo dober potovalnik, za v makadam in teren pa so boljše izbire.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene zanima za kak makadam rabite kao enduro, ker do zdej se en ni prilepu ene slike poti po kateri ne bi prsu s prav vsakim tipom motorja.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene zanima za kak makadam rabite kao enduro, ker do zdej se en ni prilepu ene slike poti po kateri ne bi prsu s prav vsakim tipom motorja.

 

Čakam tvoje videoposnetke, ko se voziš po makadamu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene zanima za kak makadam rabite kao enduro, ker do zdej se en ni prilepu ene slike poti po kateri ne bi prsu s prav vsakim tipom motorja.

 

Granulacija peska do max. 30mm

 

Slik ni, ker je s cestnimi gumami preveč dela na makedamu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To smo že predebatirali - samo ta kljun ne naredi motorja bolj enduro... Pa še grd je.

Kljun pa ni od GS-a, ker so ga tudi oni skopirali (kateri je že tisti Suzuki iz osemdesetih?)

 

Sicer nevem zakaj bi kljun Versysa naredil bolj all road usmerjenega, to ga naredijo le platišča na napere in gume z štoflci, drugo sprednje vzmetjenje itd.. :D

 

To je fun bike za na cesto, pločnike itd. :D že skoraj bolj super moto, hehe

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem šel po dolini Dragonje je čez celo pesek gume Bridgestone BT023 jaz in punca gor brez problema 50-60km/h. Na delih kjer je bil grobi makedam pa 30 km/h stabilno brez problema. Tovarniško nastavljeni amortizerji le zadnji napetost na predzadnji poziciji.

 

Verjamem pa če pride že hud makedam pa da je dosti dela z obvladanjem, ...čez reko si pa nisem upal ker sem bil v supergah.  :grrr

 

 

Tole pa je pomojem že problem ker cesta ni enakomerno razmetana...,... 

 

IMGP0262.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole pa je pomojem že problem ker cesta ni enakomerno razmetana...,... 

 

 

S svojim nekdanjim V-jem sem dal skozi tudi precej neugodnejši teren in to po klancu gor ali dol. . :D

Da se, ni pa to nek blazen užitek, sploh pa ne s cestnimi gumami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S svojim nekdanjim V-jem sem dal skozi tudi precej neugodnejši teren in to po klancu gor ali dol. . :D

Da se, ni pa to nek blazen užitek, sploh pa ne s cestnimi gumami.

 

Jaz sem vedel da nekih enduro voženj hudih ne bom delal z versysom ker za to kupujem Crossa  :OK:  Kašen makadam pa le gre in vseeno hočem dat zaščito motorja ker nikoli ne veš kje ti kakšen kamen prileti...

 

Da se tudi z GSX-Rjem... ( Koliko je pa to početje v redu pa vsak ve zase)

 

 

Popravljeno . Popravil jany
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se samo meni zdi, ali že eni mal preveč komplicirate? Sej ni govora o cross motorju.

Govora je o motorčku, ki s svojim razmerjem teže in moči pričara nasmeh na cesti, pa tudi makedam ni ovira. Ni pa narejen, da bi dihal več praha kot asfalta.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem vedel da nekih enduro voženj hudih ne bom delal z versysom ker za to kupujem Crossa  :OK:  Kašen makadam pa le gre in vseeno hočem dat zaščito motorja ker nikoli ne veš kje ti kakšen kamen prileti...

 

 

Pa ne samo to, sem drug dan po nakupu zapeljal iz pločnika pa naredu vdrtino na krivinah čisto spodaj na najnižjem delu...hitro nasede če na hitro zapelješ iz visokega pločnika polno naložen  =D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap, saj tudi makadam tezko najdeš v civilizaciji

 

Še kakšno leto, bo že državna cesta kot en velik makedam...mam tu v okolici kar nekaj cest, pa nobenih pametnih razglednih točk, tko da se ne splača prašit motorja =), sveti rok je zakon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je, tisti s SS cestaki so ga naj... :)

Še mal, pa bomo začeli Mečke dvigovat kot Albanci...

Popravljeno . Popravil Fantocci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko kdo premevi med 5krpm in 6krpm mal bolj agregat trese kot ponavadi?

Menda ni po dezju zbolu kot jaz :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa da gremo kej pametnega naprej,... namen imam izdelati podpore za tamehke stranske torbe... 

 

da se izognemu temu da jih grdo in nevarno povleče pod zadkom notri proti kolesu...

 

cimg1829.jpg

 

Izdelal bi takšn ker kar spremljam so nalepše in najbolj pašejo k obliki..

 

pic-0345.jpg

 

pic-0356.jpg

 

soft-bag-support-paint.jpg

 

Vzel bi Fi 10mm-12mm cevi brezšivne.. vkrivil mi jih bo mojster na stroju in vseskupaj dal prašno barvati v črno...

 

Naredu bom kakšen par več če bo kdo želel po neki simbolični ceni imeti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko od Givija tudi kupiš... ima nosilce za mehke torbe.

No, za versys1 niso na voljo, čeprav je po moje enako. Jaz imam te nosilce, gor pa gredo celo easylock poltrde torbe.

Popravljeno . Popravil Snecer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz imam te od Givija. Lahko rečem, da imajo dve funkciji:

- kot nosilci torb

- kot dodatna protipadna cevna zaščita zadnjega dela motorja, ki ni draga (okoli 45EUR)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali lahko malo poslikata ?

 

 Kasneje imam namen vzeti trde torbe ter nosilce vendar nikjer ne najdem slik kakšni nosilci so to ali gredo skupaj z mojim nosilcem zadnjega kovčka ki ga imam od givija, ni nujno da bi stranske kovčke vzel od givija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali lahko malo poslikata ?

 

 Kasneje imam namen vzeti trde torbe ter nosilce vendar nikjer ne najdem slik kakšni nosilci so to ali gredo skupaj z mojim nosilcem zadnjega kovčka ki ga imam od givija, ni nujno da bi stranske kovčke vzel od givija.

 

Varianta je tudi, da vzameš takšne torbe kot sem jih jaz nabavil.

 

"poltrde"

 

Givi Easylock sistem paše na te nosilce.

 

Kar simpatična rešitev.

 

img20140404135640080.jpg

img20140404135647804.jpg

img20140404135740868.jpg

wp20140705123542pro.jpg

wp20140705123552pro.jpg

 

Poleg tega pa ne rabiš premikati zadnjih smerokazov, če montiraš "prave" kufre...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!