Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 650 in Versys 300 (2017)


batzajla
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

Najlepša izvedba:

 

Tole mislim, da je Algard ščitnik. In ga je, če se prav spomnim, izdeloval eden iz Slovenije ter ga pridno in množično prodajal po vsem svetu. Dokler se mu je dalo.

Ne vem pa, kako je s tem sedaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tkole pa zgleda slovenski Wunderlich za Kawasakija... ker CNC ni na razpolago, je tudi ta izvedba več kot odlična =)

 

p1010122.jpg

 

p1010124.jpg

 

Nosilec s stikalom za vklop LED luči nameščen na krmilo..

 

p1010131.jpg

 

Zdaj pa še samo zaščita spodnjega dela agregata in pa en bombonček ob katerem se boste nasmejali kot še nikoli...kmalu =)

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še mal pa bo BMW :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še mal pa bo BMW :OK:

 

Počaki da dam gor od BMW.ja kos na katerem na drobno piše made in Japan :kva1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram priznat, da ne razumem fascinacije nad oblaganjem hladilnika z vpadljivimi zadevami, kot, da je kakšen mercedes iz sedemdesetih. Hladilnik pa res ni taka stvar, da bi jo posebej izpostavljal. Razen, če si pač ful ponosen, da imaš vodno hlajenje. :D

Tisti karbonski nosilec za stikalo pa mi je že bolj všeč, čeravno bi raje naredil manjšega. Saj ni potrebno, da so stvari velike in vpadljive, zato da so lepe.

Moje mnenje seveda in vsake oči imajo svojega malarja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram priznat, da ne razumem fascinacije nad oblaganjem hladilnika z vpadljivimi zadevami, kot, da je kakšen mercedes iz sedemdesetih. Hladilnik pa res ni taka stvar, da bi jo posebej izpostavljal. Razen, če si pač ful ponosen, da imaš vodno hlajenje. :D

Tisti karbonski nosilec za stikalo pa mi je že bolj všeč, čeravno bi raje naredil manjšega. Saj ni potrebno, da so stvari velike in vpadljive, zato da so lepe.

Moje mnenje seveda in vsake oči imajo svojega malarja...

- naravna barva aluminija je srebrna...to je surov material, barval ga bom, ko bo čas...elektristatično barvanje ni čez noč...zaščito za hladilnik pa rabim čez noč.

- Nosilec ni prevelik, glih prav prostora je na desni strani še za indikacijsko sijalko =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te čakam, da narediš spodnjo zaščito agregata :)

 

Jaz osebno bi naredil iz alu, enako kot je sedaj plastika na strani, s tem da bi ili plastiki spodaj in delno spredaj povezani s plato z režami.

 

To bi bil top izgled. privito pa na iste stock luknje, najbrž so tisti nosilci dovolj močni, če nasede, so jekleni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj, Hyper Jack!

Tebe bodo na naslednjem tehničnem poslali na novo delat homologacijo!

Maš že čist drugo neto težo od tiste v homolomo... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bodo v Kočevju imajo en vaški tehnični,se vsi cigoti vozijo z tehnično brezhibnimi vozili :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te čakam, da narediš spodnjo zaščito agregata :)

 

Jaz osebno bi naredil iz alu, enako kot je sedaj plastika na strani, s tem da bi ili plastiki spodaj in delno spredaj povezani s plato z režami.

 

To bi bil top izgled. privito pa na iste stock luknje, najbrž so tisti nosilci dovolj močni, če nasede, so jekleni.

Greš v čudne kraje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Celostno podobo moram zaključiti, sicer pa onkraj običajnega makadama nimam namena, da bi drsal :-) moraš tudi gume menjat.

Bi bilo fajn, da malo še o gumah rečemo, za asfalt je nebroj možnosti, za mix ali off pa neke hude izbire niti ni, ker mamo spredaj 17" 120

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole zaščito bi pa tudi jaz vzel če bi jo kdo delal vendar luknje bi drugače delal to mi malo češko zgleda... sicer pa služi dobro namenu,,,

 

Najlepša izvedba:

algard5.jpg

 

101118062155542780.jpg

 

img0089.jpg

 

izdelka pa čau že dolgo več ni v izdelavi, povsem se prilega originalnim stranskim plastikam...

 

 

Počaki da dam gor od BMW.ja kos na katerem na drobno piše made in Japan :kva1:

 

A boš kljun od GS-a dal gor ? :D

 

 

 

 

 

No danes sem naredil ob Jezeru Klivnik še en shooting...

 

5.jpg

 

6.jpg

 

7.jpg

 

8.jpg

 

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem sedaj stestiral bt023 napumpane na 2.5 in 2.9 zadaj in nimam občutka spodrsavanja več.

 

 

Naslednje pa bom probal  Trail Attack 2.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No včeraj sem pobral zaganjač dol, ( stranske plastike dol,rezervar dol, škatla od filtra zraka dol,lopute dol in prideš do zaganjača) mojster ga je pregledal dela kot urca, vmes sem pobral še enosmerni ležaj dol ki je takoj pod pokrovom na levi strani pod zaganjačom, očistil sem ga in dal nazaj gor vmes naredil še servis filter olja in olje Motul 300V 15-50 vendar je škrtanje ob zagonu hladnega motorja ostalo, danes že naročil nov enosmerni ležaj počakamo da pride in zmontiramo in upamo da je to problem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-25369-0-75762900-1407235898_thumb.jpgpost-25369-0-62522200-1407235908_thumb.jpg

 

izdelka sta Slovenski produkt ,ki jih je nekaj let nazaj izdeloval Gorazd Marovič iz Ptuja, starejsim bolj poznan po izdelavi izpuhov za tomose MF Power.

Danes izdeluje Wingsove izpusne sisteme.

Sem bil pri njemu pred dobrim letom in mi je naredil nastavljive nastavke za Versys šipo.

Mislim, da bi napravil tudi zaščito motorja ,  vse je stvar dogovora.

Popravljeno . Popravil laaaz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točn tako Gorazd Marovič je zelo fleksibilen in ima posluh za stranke,kar sem jaz sodeloval z njim lahko samo :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!