Skoči na vsebino

Forumsko Srecanje IV... 24.8. ZBILJE


Priporočene objave

quote:

hmmmm.....ma hebes ti dnevni red....ajdemo na neko pijaco....

-----------

at 200 mph you have no friends

juhu to so besede!!!

ICE MAN IS BACK!!!

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

DNEVNI RED za FS4:

- Prihod 16:30 dalje

- ...

- spanje v/ob/na/pod šotorom pri Perli

Tale Hotschkov DR mi je se kar vsec.

Kar se zadnje tocke tice, bi rekla, da je moj vrt(icek) premajhen , sam se bomo ze znajdl.

Perla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

DNEVNI RED za FS4:

- Prihod 16:30 dalje

- Pivo

- klepet

- Pivo

- Debata

- Pivo 2x

- Burna razprava

- Pivo 2x

- Nakladanje in reševanje sveta

- Pivo 4x

- . #$%@[|q

- spanje v/ob/na/pod šotorom pri Perli)]

hotschko

Edited by - hotschko on 17/08/2001 15:37:01

Kje so pa bucke, žebli, program Pupe in dr.looney in podobne dekadencne zadeve? Jest sem pa mislu, da se bo splacal pridt !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ pervy: yep,back,alive an` kickin`.

@ perla: hvala! glede kroga in zbilj bomo se vidli.klanjanje komu klanjanje pripada.

@ lojz: prid,tih bod in uzivi! THAT´S AN ORDER,RECRUIT!

-----------

at 200 mph you have no friends

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uff, pravkar je klical Roly, da se vrne ravno v petek popoldne, tako da je najina udelezba na FS vprasljiva.

Kako naj recem temu? Visja sila ... bo ze ...

Perla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

perla,ne se sekirat.bo ze neki vmes prislo,da bo sele v soboto dopoldne prisel.

-----------

at 200 mph you have no friends

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje vi sam pridte, ne bo vam žal!!!!

Meni ni bilo še nikoli niti za sekundo žal, da sem prišla.

V kolikor bi pa kdo res dobil kako tako butasto idejo o nekih dnevnih redih, se bo pa tudi moja udeležba ukinila.

Edini red je ta, da imamo vsi pijaco, da imamo vsi jedaco, da se imamo vsi fajn, pa da Pupo preglasite hehehe

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

...pa da Pupo preglasite hehehe....

kisses

Pupa

Tole bo pa težko.

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

...pa da Pupo preglasite hehehe....

Tole bo pa težko.

probaj raje NEMOGOCE.

-----------

at 200 mph you have no friends

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okey okey, jest sm sam mislu, da se bo kdo tud uradno obvezou, da bo spelou tist, kar na forumu obljublja. Seveda pridem, ce le ne bo kakšne toce al pa podobnega!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to z dnevnim redom je pomojem stvar, ki se prej ali slej konca s prepevanjem domoljubnih pesmi, tako da start v samem bistvu sploh ni tako vazen, pomembno je ,d a je zakljucek (se vedno) moker, primerno ohlajen in dinamicen.,,,drugac se pa strinjam...pejmo rajs kaj spit...

Perla: ce je prevec vrtnarjev v/na vrtu, je potem sama obdelava le tega bolj borna, res pa je, da eden lahko popravi za drugim, kar je prejsnji pustil nedokoncanega..:):):)

No ja pa najbrz dovolj neslanosti za novinca..hehehe...

Keep on drivin’ hard...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

quote:

...pa da Pupo preglasite hehehe....

Tole bo pa težko.

probaj raje NEMOGOCE.

-----------

at 200 mph you have no friends

No no fanta, tako težko pa spet ni. Saj mogoce bom imela pa kak slab dan (eden izmed 20 v letu, ki jih šteje 365dni), pa bom bolj tiho. Ceprav mocno dvomim.

Kar se vrtnarja tice: menim, da je dobro probati nekaj vrtnarjev in se ne odlociti kar za prvega, ker nikoli ne veš, kako so dobri drugi. Ko pa jih nekaj sprobaš, najdeš tapravega, ga pa ceni in spoštuj, saj samo ta bo lepo skrbel za vrtnarjenje.

No nekaj v tem kontekstu.

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sem cist frišen, bi že zdaj prijazno odklonil vsa negativna presenecenja na Zbiljah, ker drugace bom poniknil nekam v kot in se delal da sem slucajno tam!!!Milosti sužnjem!Vec kruha, manj iger...Se vidimo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ker sem cist frišen, bi že zdaj prijazno odklonil vsa negativna presenecenja na Zbiljah, ker drugace bom poniknil nekam v kot in se delal da sem slucajno tam!!!Milosti sužnjem!Vec kruha, manj iger...Se vidimo!

daj najdi kak dovolj velik kot , da bova poniknila skupaj v primeru , da komu pade na misel kakšna taka ideja ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al bo lustn,ko se bomo resevali,grizli,medsebojno debatirali,poskusali pupo preglasiti (kar je seveda nemogoce) in vlekli green-a in barbwire iz koticka,kamor se bosta vsa prestrasena zavlekla z veliko kruha in malo iger.....YEEEHAAAA

-----------

at 200 mph you have no friends

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

quote:

Ker sem cist frišen, bi že zdaj prijazno odklonil vsa negativna presenecenja na Zbiljah, ker drugace bom poniknil nekam v kot in se delal da sem slucajno tam!!!Milosti sužnjem!Vec kruha, manj iger...Se vidimo!

daj najdi kak dovolj velik kot , da bova poniknila skupaj v primeru , da komu pade na misel kakšna taka ideja ...

pa saj veš, da pes ki veliko laja, malo grize...tako da bodo potem vsi drugi v nekih kotih ticali, zob pa od nikoder...sicer pa, ali je bila to ponudba?

hmm ... tisto zgorajje popolna ravno zavezujoca ponudba ... ce jo sprejmeš , ti nema više spasa

hmm - mislim , da bi bilo dobro kakšn dan prej mal pregledat teren in rezervirat primeren kot ...kaj praviš ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

....ljudo, pardon, bikerskožerska fešta.

LP, Lucky

Burn to be wild

ja pol bom pa jest kar svoj kotel prnesla zraven

dr.looney

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

.....vsi drugi v nekih kotih ticali, zob pa od nikoder...

kok je zdej to vsi boste v kotih

jest že ne bom sama za mizo sedela

dr.looney

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

looney,vsaj dva bova za mizo.zverine se lahko pa po kotih skrivajo.

-----------

at 200 mph you have no friends

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

HARHARHARHARHAR......green,a ti mislis,da smo ze lajati zaceli?! BRUAHAHAHAHAHA....HEHEHEHE.....sorry,sam ta je pa dobra....njihihihi....hehe

-----------

at 200 mph you have no friends

Ce mi boš pa ta tvoj smeh v živo prikazal (pa da nobene crke ne izpustiš), ti dam pa za pir!!!Upam da nimaš zobne proteze ker jo bomo po tem krohotu po jezeru iskali, razen ce se boš stran obrnil!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk, pa kaj ste vi cisto nori, al kaj???

V glavnem, jaz mislim tudi za mizo sedeti razen ce...... saj veste samska pa to.....

Looney, ti kar prinesi en veliki kotel, da se bom jaz tja skrila, ce bo slucajno prevec... ker jaz sem taka sramežljiva, pa zadržana, pa vsa taka

Hurraaaa, mislim, da se bo zelo dobra publika nabrala v petek na forumu.

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bog balzamiranja, smrti, poleg tega se vodnik mrtvih popodzemlju in tisti, ki tehta srca umrlih in po njihovi tezi odloca kam bodo sli...torej, ce se hoces imeti dobro v onostranstvu moras poskrbeti, da se imamo prisotni v tostranstvo dobro zaradi kasnejsih polaganj racunov..

Drugace pa glede vodenja - vedno pripravljen razsvetliti pot do Absoluta...hehehe....

Keep on drivin’ hard...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da nam je do FS4 ostalo le še nekaj dni (tocno 5) predlagam (kako sem uvideven, da ne ZAHTEVAM ), da pricnemo z zbiranjem prijav oz. napovedjo svojih prihodov.

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!