Skoči na vsebino

Jankovič za ljubljanskega župana


Broj Jedan

Priporočene objave

zaživela bo stara ljubljana kjer bodo legalizirani cofishopi in javne hiše ! samo vzdolž ljubljanice od špice do rampe za zmajskim mostom ! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pa bo zelo težko ... se ti ne zdi ? .)

Vodkovoda ziher ne bo gradil dalje :grrr

Ma vsega hudga smo že navajeni, pa nas vseeno še kaj preseneti... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čefurček za župana :hmm:

To je edina varjanta, da Ljubljana dobi stadion (čefurji so nori na nogomet), pa da džamije ne bodo zgradil (srb in džamija mi nekako ne gresta skupaj). :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je edina varjanta, da Ljubljana dobi stadion (čefurji so nori na nogomet), pa da džamije ne bodo zgradil (srb in džamija mi nekako ne gresta skupaj). :P

bo,bo, đamija, bo, že zato ker so danes zjutraj, muslimani zasedli, kodeljevo, pa sem ga poklical in mu rekel naj reši ta problem, pa je rekel: nema frke stari :worship: :worship:

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se že veselim rezultatov. Ker vse pogoje ima; sposoben je, voljo ma, vizijo in načrte tud, dobro-najboljšo ekipo...

Tako kot nujno potrebno večino v mestnem svetu

Torej ne bo nobenih izgovorov. In čez dve leti bo nov stadion. :naughty:, parkirišča, promet urejen,

Metelkovo poštimano(denar za kulturo in subkulturo), džamijo(če že mormo),...

In mesto bo še zaslužilo(al prišparalo), ker je dober- v bistvu najboljši, manežer.

Prav tako sem prepričan, da se bodo vsa dela izvajala in podeljevala pregledno, po zakonu in po razpisni dokumentaciji.

To je edina varjanta, da Ljubljana dobi stadion (čefurji so nori na nogomet), pa da džamije ne bodo zgradil (srb in džamija mi nekako ne gresta skupaj). :P

Pa ne da imate Srba za župana ?!

Saj ne da mam kaj proti njim. Spljoh ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne da imate Srba za župana ?!

Saj ne da mam kaj proti njim. Spljoh ne.

moja ženićka je tudi srpkinja ... pa Ela po pravi slavi krštena ... šta pa je zdej narobe ...

h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Elo za županjo! :grupni:

Mogoče naslednji mandat :OK:

Pozdrav od Roberta

P.S.: Kolk se mi dopade, da ste Jankoviča izvolili in da so njegovi tekmeci ostali z dolgimi nosovi. Posebno eden :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se že veselim rezultatov. Ker vse pogoje ima; sposoben je, voljo ma, vizijo in načrte tud, dobro-najboljšo ekipo...

Tako kot nujno potrebno večino v mestnem svetu

Torej ne bo nobenih izgovorov. In čez dve leti bo nov stadion. :naughty:, parkirišča, promet urejen,

Metelkovo poštimano(denar za kulturo in subkulturo), džamijo(če že mormo),...

In mesto bo še zaslužilo(al prišparalo), ker je dober- v bistvu najboljši, manežer.

Prav tako sem prepričan, da se bodo vsa dela izvajala in podeljevala pregledno, po zakonu in po razpisni dokumentaciji.

Ne more mu ratat. Niti pomotoma. Ker v Sloveniji ni ratalo še nobenmu do zdej. Kje bi začel... ne Prešernu (plagiatorju, kurbirju in alkoholiku), ne partizanom (kriminalcem in morilcem), ne tabelim (izdajalcem in kolaborantom), ne povojnemu režimu (totalitarci in lopovi), ne pomladnim strankam, ne levim, ne desnim. Da športnikov, znanstvenikov, uspešnih podjetnikov in ostalih diletantov sploh ne omenjam.

Sploh nobenmu.

Ker se vedno najdejo "eni", ki zmorejo "drugim" dokazat in nasploh vseh preprič(ev)at, da ti "drugi" niso delali in nardili nič in da je tisto, kar so nardili popolnoma narobe, sploh ničvredno, popolen kriminal.

In namesto, da bi razmišljali, kako bi naredili kaj konstruktivnega, se raje "že veselimo rezultatov". In že zbiramo jajca, ki bodo - če ne prej, pa čez 4 leta - dozorela, pridobila žlahtno gnilobo in bodo ravno prav fouš, da se jih zmeče med nas same.

:wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa da džamije ne bodo zgradil (srb in džamija mi nekako ne gresta skupaj). :P

Če bi gledal kako predvolilno soočenje bi videl (valda na TV trenjih), da so predstavili to, da LJ nima đamije kot eno največjih sramot v modernih demokratičnih časih. Ena predstavnica muslimanov, ki se je javljala v živo iz prešernovega trga in je uporabljala fraze: slovenski muslimani, mi muslimani smo narodna manjšina,.... (še dobr, da ji ni Prešeren dol na glavo padel od vsega hudega). In Zoki je zatrjeval, da bo džamija zgrajena v dveh letih in da je on itak ateist, ampak da imajo verniki pravico do svojega hlevčka - no neki v tem smislu je blo, nisem čist dobr poslušal.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakor

se osebno bojim, da bo Zoki hudo slab župan - moram reči, da med njegovimi proti kandidati ni bilo nobenega, za katerega bi upal, da bo boljši od njega .. ampak je res qrc, da morate od zla izbirati manjše zlo na volitvah

:(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah ... slivnik je bogi ...

ampak ko vidiš Slivnika in Petra Janšiča skupaj, se ti zdi Slivnik še kr faca ;)

+ Slivnik vozi Harlija ... in Hamerja ... zame je ok dečko :P

moja ženićka je tudi srpkinja ... pa Ela po pravi slavi krštena ... šta pa je zdej narobe ...

h.

tut jst mam neka jsrbskih, nekaj madžarskih in nekaj podalpskih korenin ... mater ... pa - ne da bi se hvalil - obvladam slovensko bistveno bolje, od večine forumašev ... mater ... (delni) Srbi večinsko prebivalstvo Slovenije prehitevamo po celi črti... da ne govorim o državljanstvu, ki je Slovensko, pravzaprav skoraj Štajersko :P ... in kaj šele priimek! Kamuflaža, da ni boljše!

frustracije dobrodošle ;)

Kakor

se osebno bojim, da bo Zoki hudo slab župan - moram reči, da med njegovimi proti kandidati ni bilo nobenega, za katerega bi upal, da bo boljši od njega .. ampak je res qrc, da morate od zla izbirati manjše zlo na volitvah

:(

Kaj pa Blaž Svetek? :eek:

Popravljeno . Popravil brum brum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

+ Slivnik vozi Harlija ... in Hamerja ... zame je ok dečko :P

Baje si bo zdej kupil valuka ... zaradi lokal patriotstva :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja ženićka je tudi srpkinja ... pa Ela po pravi slavi krštena ... šta pa je zdej narobe ...

h.

Meni osebno nič. Kar verjetno sam dobr veš.

Zanimivo pa kako si eni osebki pridejo sami nasproti v dol. trditvah :P

Samo to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sliva je metalec? :eek:

Men pa je Sliva čist Ok.

A ni fajn kdaj slišat in prebrat drugega/drugačnega mnenja kot v večini neodvisnih medijih

Tip ma uspešen poslovni projekt za sabo. (Mag)

Sicer so bili periodi v njegovi karieri ko mu je mal paranoja sekala. Pa kaj?!

A mi vsi smo pa cel cajt naboljši in najbolj pametni in seveda objektivni v vseh pogledih.

Kot kolumnist in politični analitik je veliko več vreden in avtonomen/objektiven kot npr. Miheljak.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni osebno nič. Kar verjetno sam dobr veš.

Zanimivo pa kako si eni osebki pridejo sami nasproti v dol. trditvah :P

Samo to

To samo pomeni, da so kompleksne oziroma kompletne osebnosti :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi gledal kako predvolilno soočenje bi videl (valda na TV trenjih), da so predstavili to, da LJ nima đamije kot eno največjih sramot v modernih demokratičnih časih. Ena predstavnica muslimanov, ki se je javljala v živo iz prešernovega trga in je uporabljala fraze: slovenski muslimani, mi muslimani smo narodna manjšina,.... (še dobr, da ji ni Prešeren dol na glavo padel od vsega hudega). In Zoki je zatrjeval, da bo džamija zgrajena v dveh letih in da je on itak ateist, ampak da imajo verniki pravico do svojega hlevčka - no neki v tem smislu je blo, nisem čist dobr poslušal.

Tadej

Če bi poslušal, bi slišal, da je rekel, da on denarja za izgradno džamije ne bo dajal, bo pa poskrbel, da bodo dobili zemljo, na kateri bodo lahko zgradili džamijo.......

In ja.... je sramota. Zakaj? Ker če se tako spogledujemo in primerjamo z vsemi evropskimi velemesti, ki seveda džamijo imajo, potem jo seveda moramo imeti tudi mi. To bi sploh ti Tadej moral vedeti, ko se tako spogleduješ z ostalimi kapitalističnimi mesti, za katere meniš, da nimajo prostora za zgradbe, kot so Metelkova mesto itd (čeprav se seveda motiš), zagotovo pa vse imajo džamijo...... torej si jo tudi sam želiš, ne?

Kakorkoli.... jaz od nikogar nikoli ne pričakujem, da bo naredil VSE, kar si je zadal. Že iz tega ven ne, ker so svetniki tisti, ki odločajo o tem, svetniki pa so navadno iz vseh vetrov. In seveda tudi zaradi tega, ker kakor je Dry rekel, si je potrebno pljuvati v obraz, namesto da se skupaj stopi in sproducira kaj pametnega. Vseeno upam pa, da bo narejenega čimveč od načrtovanega in da se bo kaj zganilo v tej LJ. Če pa ne bo zgrajenega štadiona, pa tut ne bom jezna.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!