Skoči na vsebino

Jankovič za ljubljanskega župana


Broj Jedan

Priporočene objave

Zoran Janković je ime, ki ne sme bit ime župana glavnega mesta Slovenije. :fredy:

Na žalost bo. Pa me ne tolko moti zaradi vseh sorte gospodarskih mahinacij, bol zaradi moje KSENOFOBIJE IN NESTRPNOSTI do predstavnikov beograjskega pašaluka... :doze:

pa First, seveda smo rdeči, od terana, pršuta, refoška prou gvišno ne boš bel :grrr

sicer pa rdeča na primorskem pomeni čisto nekaj drugega kot v ljubljani :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače

pa osebno mislim, da je v naravi človeka in povsem normalno, da najprej poskrbi za "svoje" in šele potem za druge. Podobna scena je med Slovenci v Avstraliji, kot mi je pripovedoval znanec, ki živi tam. Za rojaka pač bolje poskrbe in mu poslovno pomagajo veliko prej kot recimo Kitajcu, domorodcu-črncu, Italjanu itd.

Tako

da ne meni podtikati tule nekega nacionalizma, domobranstva ali česa podobnega - ker je v bistvu to, kakor sem že prej omenil - golo dejstvo.

Gre

namreč za to, da tisti neki "zemljaci" prodirajo, kot kaže izkušnja iz Trbovelj brez osnovnih pogojev (recimo razpisnih) do prej omenjenih rozin v gospodarski potici. In definitivno sem prepričan, da bi se pod Zokijevo ljubljansko vladavino dogajalo prav to.

to je spet en debilizem leta...... res tekmujete.......

Koliko let bo pa Jankovič moral biti v SLO oz. koliko njegovih generacij, da ne bo "neoporečen"?

Sicer pa, ti ne bi rad, da bi nekdo zate poskrbel, če bi imel možnost, ker bi bil ti že desetletja zapostavljen (oz. bi se tako počutil)?? Kaj bi pravzaprav rad s tem dokazal?? In ja, to so nacionalistične izjave!!

Zoran Janković je ime, ki ne sme bit ime župana glavnega mesta Slovenije. :fredy:

Če bi bil pa Zoran Jankovec bi bilo pa vse ok??? Potem bi bil pa sposoben za župana?????

:OK: :OK: še en debilizem leta..........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA bi bilo bolje :D raje mam naše farabute kot napol uvožene

sicer pa so komentarji u zvezi z njegovimi zakulisnimi igricami dovolj zgovorni.

Popravljeno . Popravil GorazdH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

take paranoike lahko le na MS-ju srečaš............ :slap:

pa kaj vi mogoče tekmujete v debilizmu leta??

:lol1:

poglej,

poglej, kdo napiše takole pripombo ...

:lol1:

ne

Pupek - s tabo tekmovati je tako ali tako nemogoče in brez veze,

ko se že leeeeta vsi Motomarsovci strinjajo,

da si prvakinja in glavna nosilka vseh pokalov v omenjenih tekmah

:lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To me spominja na opravičevanje vojnih zločinov z drugimi vojnimi zločini ne tako daleč nazaj in ne tako daleč stran..

.Vsi so brez greha na duši, vsi so brez madežni, vsi so angelčki,....in kje si ti najdel osebni zaimek jaz jaz jaz...itd.

Če ti kradeš, jaz ne...

Ne približuj se moji imovini, lahko se ti kaj zgodi...

No no ne se razburjat, ker smo vsi istih misli!!!

RIGHT ON SF :OK:

lp

P.S. gre za ljudi z veliko moči in denarja, obstaja veliko možnosti zlorabe politike za dnevne in osebne interese posameznikov, ter slabih odločitev nasploh. Politiki se mnogokrat smatrajo pravno neodgovorne in naj bi odgovarjali le politično!

Def. politika na kratko :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fino, da to že v naprej veš :OK: :OK: te bom čez tri leta vprašala - upam, da boš realno povedalA .)

Ja ja kot prvo sm ti dodala še tist A na koncu besede POVEDAL, ker izpolnjujem pogoje ženskega spola :P

Komot me pa čez tri leta vprašaš kako pa kaj :yea1:

Koliko let bo pa Jankovič moral biti v SLO oz. koliko njegovih generacij, da ne bo "neoporečen"?

jih ni na voljo toliko let, da bi lahko Janković postal "neoporečen" :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:

poglej,

poglej, kdo napiše takole pripombo ...

:lol1:

ne

Pupek - s tabo tekmovati je tako ali tako nemogoče in brez veze,

ko se že leeeeta vsi Motomarsovci strinjajo,

da si prvakinja in glavna nosilka vseh pokalov v omenjenih tekmah

:lol1: :lol1:

kaj nisem že enkrat javno povedala, da me boli, kaj si drugi mislijo o meni???? zato preidi nazaj na temo, ne se name osebno spravljati..... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre

namreč za to, da tisti neki "zemljaci" prodirajo, kot kaže izkušnja iz Trbovelj brez osnovnih pogojev (recimo razpisnih) do prej omenjenih rozin v gospodarski potici. In definitivno sem prepričan, da bi se pod Zokijevo ljubljansko vladavino dogajalo prav to.

Arharja (ki je, ko je bil še na Banki Slovenije u službi, pomagal Raiffeisnu pri "licenci" nakupa Krekove banke) podpirajo SDS, NSi, SLS & Co., ki so podarile slovenske gozdove RKC-ju oz. natančneje Vatikanu. Ti bi znali slovenski mizarji povedat, da zdaj skoraj ves kvaliteten slovenski les neobdelan roma v tujino, kjer majo svoje gozdove zaščitene in jih pač ne sekajo.

Ti pa zdej eno zobozdravstveno licenco ven vlečeš? Te boli zob?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha :lol1: to je pa zagotovo debilizem leta in tudi izjava leta. A ti moram kaj povedati, da boš lahko rekel v temi: kaj sem se danes naučil, da se lahko ljudi bojiš na več načinov in da tudi so nevarni na več načinov?? :hmm:

Hvala za kompliment. Razlage mi pa lahko prihraniš. Argumentiranje ti, za razliko od žaljenja, danes ne gre dobro od rok.

Bali so se tudi Stalina, Hitlerja, Homeinija in vrste podobnih sposobnežev, ki jih je val zgodovine v določenem trenutku prinesel na vrh. Ne trdim, da so medsebojno absolutno primerljivi. Pravim samo, da strah nasprotnikov pred določeno osebo ni dovolj dober argument za to, da ta oseba zasede določeno funkcijo. Ne glede na to, če so nasprotniki Pupi všečna opcija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je pa nosonja simpatičen.......pa še dva stanovanja mi je....skoraj......poklonil........a mi bo kot župan tut kaj :hmm: :hmm: :hmm: .....upam :OK: :OK: :OK: :OK:

Popravljeno . Popravil klimbra
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj nisem že enkrat javno povedala, da me boli, kaj si drugi mislijo o meni???? zato preidi nazaj na temo, ne se name osebno spravljati..... .)

Če mačku stopiš na rep, zacvili :whistle: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za kompliment. Razlage mi pa lahko prihraniš. Argumentiranje ti, za razliko od žaljenja, danes ne gre dobro od rok.

Bali so se tudi Stalina, Hitlerja, Homeinija in vrste podobnih sposobnežev, ki jih je val zgodovine v določenem trenutku prinesel na vrh. Ne trdim, da so medsebojno absolutno primerljivi. Pravim samo, da strah nasprotnikov pred določeno osebo ni dovolj dober argument za to, da ta oseba zasede določeno funkcijo. Ne glede na to, če so nasprotniki Pupi všečna opcija.

ne ne ne.. nihče ni govoril o tem, da je strah dober argument za to, da Jankovič zasede določeno funkcijo. Govorila sem o strahu nasprotnikov, ki se tako zavzemajo zadnje dni da bi očrnli Jankoviča. Če se ga ne bi "bali" (torej da se ne bi resnično bali, da je dovolj močan, da zmaga in postane župan), se tudi ne bi šli takih umazanih igric, kjer najbolj umazani izpadejo oni sami. Sej veš, če drek mešaš, še bolj smrdi.....

Če mačku stopiš na rep, zacvili :whistle: :krneki:

joj... kdo ti je pa na rep stopil........ boga reva :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je pa nosonja simpatičen.......pa še dva stanovanja mi je....skoraj......poklonil........a mi bo kot župan tut kaj :hmm: :hmm: :hmm: .....upam :OK: :OK: :OK: :OK:

njegovga so mu pa skor zarubli bojda - ga je na hitr prodal da niso mel kaj rubit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je pa nosonja simpatičen.......pa še dva stanovanja mi je....skoraj......poklonil........a mi bo kot župan tut kaj :hmm: :hmm: :hmm: .....upam :OK: :OK: :OK: :OK:

Jap, če bi bila njegova stanovanja bi blo kar OK, tako pa je talal stanovanja, ki smo jih vsi plačevali, talal pa jih je samo nekaterim :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To, da se Jankoviča bojijo, ni ravno nek hud argument. Po tej logiki bi lahko Pluta postavili za direktorja dijaškega doma za medicinske sestre, recimo.

hahaha :lol1: to je pa zagotovo debilizem leta in tudi izjava leta. A ti moram kaj povedati, da boš lahko rekel v temi: kaj sem se danes naučil, da se lahko ljudi bojiš na več načinov in da tudi so nevarni na več načinov?? :hmm:

pa kaj vi mogoče tekmujete v debilizmu leta??

Fino, da to že v naprej veš :OK: :OK: te bom čez tri leta vprašala - upam, da boš realno povedal .)

Jest že od nekdaj trdim, da je smisel za humor povezan z intelegenco.... :cry:

Čez nekaj let se ti itak ne boš spomnila kaj si bluzila....če ti bo nekdo tvoj lastni post pod nos vrgel, boš začela kako človek celo življenje dozoreva.....sam: a veš vendar kaj sledi zorenju?....Zdi se mi, da si ti dozorela že nekaj let nazaj...sedaj pač gostiš gniloživke. :doze:

ne ne ne.. nihče ni govoril o tem, da je strah dober argument za to, da Jankovič zasede določeno funkcijo. Govorila sem o strahu nasprotnikov, ki se tako zavzemajo zadnje dni da bi očrnli Jankoviča. Če se ga ne bi "bali" (torej da se ne bi resnično bali, da je dovolj močan, da zmaga in postane župan), se tudi ne bi šli takih umazanih igric, kjer najbolj umazani izpadejo oni sami. Sej veš, če drek mešaš, še bolj smrdi.....

joj... kdo ti je pa na rep stopil........ boga reva :friend1:

Strah nasprotnikov?..In kakšne umazane igrice?...Kja je umazano? A sedaj je celo navajanje preverljivih dejstev umazano dejanje, ki je izraz strahu :blink: ?

.....Hej pupa reci Rudolfu naj si spolira nos....kmalu bo božič.

:surrender:

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah Pupa za ene trdi, da so zaradi predhodnih dejanj neprimerni (tema o Ruparju), eni so pa sposobni gospodarstveniki... :D Pupa kaj je zdej od tega res? Kje je vsa tvoja načelnost? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ys

bi rad vse tiste, ki zaradi alkota,

drog in drugih vzrokov halucinirajo in shizofrenijo,

podtikajo neka mnenja in strahove, lažejo

po temle forumu z meni namenjenimi žaljivkami.

opozoril

na nekaj dejstev:

1

v tej temi nisem prvi nikogar osebno zmerjow

2

v začetku mi je bil Zoki še kar simpatičen

3

potem pa ne več in ga zaradi faktov, katere sem izvedel o njem in o njegovih "zemljacih",

ki so veliiiko bolj povezani med sabo kot katera koli slovenska stranka, kot župana zavračam

4

to je moja pravica

5

zaradi te pravice NIHČE nima pravice začeti z zmerjanjem ali kakorkoli omejevati

mojo pravico do tega kaj in zakaj tako mislim o Zokiju

6

ne lažem - vse kar sem napisal so neizpodbitna dejstva (tudi tisto v jelinčičevi temi)

7

nikakor se ne bojim niti Zokija niti kateregakoli drugega župana

in mi sploh ni jasno, zakaj bi se katerega od njih YS, Broj Jedan sploh bal ..

taka trditev lahko zraste samo v zmešani babji glavi

ys pa bal ..

:lol1:

Sy, ys sm Broj Jedan

oni so pa le neki gnili župančeki,

ki morajo na tak ali drugačne političen način

krasti in goljufati za svoje preživetje.

:slap:

:naughty:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah Pupa za ene trdi, da so zaradi predhodnih dejanj neprimerni (tema o Ruparju), eni so pa sposobni gospodarstveniki... :D Pupa kaj je zdej od tega res? Kje je vsa tvoja načelnost? :whistle:

:OK:

sam nekaj še čakam :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tema je smeh, kandidati za župana so smeh, sodelujoči v tej temi ... spet smeh.

dajte glas prvemu ali drugemu

na koncu boste imeli ravno toliko.

kregat se tukaj o sposobnosti ...

nima smisla ...

poštenosti ..

nima smisla ...

ogromno denarja namenjajo za kampanje

samo zato da bodo izvoljeni.

kdo jim daje ta denar?

tisti, ki računajo da bodo imeli nekaj od tega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena zadeva je, ki mene pri vsem tem moti.

Če človeku ni preko sodišča ali na kakršen koli drug način dokazano, da je kradel oz. delal kaj narobe, potem pač ni. Dokazalo v tem primeru se Jankoviču (do sedaj) še ni nič. Tudi obsojen ni bil za nič (vsaj ne še do danes, kakor je meni znano).

Če je človek sposoben in ima okoli sebe sposobne ljudi, ki znajo zadeve obrniti v svoj prid, potem mu lahko samo čestitam, ker je pač sposoben.

Če država to dopušča, potem je potrebno kritizirati državo ne človeka, ki to zna izkoristiti. Razen, če se ga kritizira zaradi lastne nevoščljivosti.

Isti primer je (razlika je v tem, da gre za manj denarja), ko imaš prometno nesrečo in te vse mišice tako močno bolijo in si imel psihične probleme itd in od zavarovalnice pokasiraš neki denar. A če se je to tebi zgodilo in to izkoristiš (ker ti država z zakoni dovoljuje), si potem tat?? Al si pameten, ker si prišel do nekega denarja, ker ti država to omogoča??

Kar se Jankoviča tiče. Meni se zdi dober manager, ne gledam pa vsakega trenutka pod drobnogledom. Bil je dovolj transparenten, da se mu je lahko gledalo pod prste in takrat, ko je to počel, ni bilo iz nobene strani nobenih pripomb. Tudi danes se ga lahko vzame pod drobnogled in preveri dokumentacijo. In to menda tudi delajo... AMPAK DO DANES MU NIHČE NIČESAR NI DOKAZAL, zato vse to podtikanje smatram le kot predvolilno kampanijo njegovih nasprotnikov, kar se mi zdi skrajno bolano. Naj mu najprej dokažejo, potem pa v javnosti blatijo njegovo ime. To podtikanje in blatenje, katerega smo v zadnjem času deležni je zame hujše kot novice v Direktu..........

Za razliko od Ruparja (ko mi je nekdo njega naprej metal), ko so mu DOKAZALI, da ni prijavil stanovanj, itd.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdele sem jih gledal.....ajmeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :lol1: :lol1: :lol1:

Jankovića za župana.....Jazbinška za prvega urbanista :OK: :OK: :OK: :OK: .....pol smo pa zmagal :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!