Skoči na vsebino

Jankovič za ljubljanskega župana


Broj Jedan

Priporočene objave

... , da pa jokajo in mahajo , je bilo pa teba prej precej naredit , tako , da pride prav pregovor :

:OK: "Kdor seje , ta žanje " :OK: Vsaka čast ! :worship:

ma vsi so isti majo prste obnene k seb

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZOKI ZOKI ZOKI :P

mal heca mora bit...

No zdej pa res. Janković je podal par obljub in za to določil datume. Prav zanimivo bo spremljati če jih bo izpolnil...

...upam da.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bi nekdo čimbolje prodal BMW F650. Pa nič... :whistle:

Eh, jebat ga :doze:

ni wsak dan nedelja.......

No zdej pa res. Janković je podal par obljub in za to določil datume. Prav zanimivo bo spremljati če jih bo izpolnil...

Zato bi lahko odprli novo temo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Jankovič :yea1: Veliko sreče in napredka mu želim ! :worship:

Jaz to želim Ljubljani, ljubljančanom in vsem nam, ki združujemo delo in čas v LJ.

Za njegov napredek mene ne skrbi in me nikol ni skrbelo. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jankovič in posledično njegov rezultat na volitvah je produkt dobro izdelane medijske podobe.

Vsa ta leta so ga mediji božali po dlaki navzdol.

In to je to.

Zanimivo kako politično nezreli smo še.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jankovič in posledično njegov rezultat na volitvah je produkt dobro izdelane medijske podobe.

Vsa ta leta so ga mediji božali po dlaki navzdol.

In to je to.

Zanimivo kako politično nezreli smo še.

Volilni stab Arharja bi pa moral spoznat, da je negativna kampanija slaba kampanija. :BUA:

Volilcem je treba dokazat, da si TI najboljsi kandidat, ne pa da je ON slab kandidat. Tako pac to gre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer govorim za Maribor, ampak vseeno. Meni je ful žal, da ni zmagal oz. se ni vsaj v drugi krog uvrstil Stojan.

Čeprav bi tudi gospod magister ekonomskih znanosti Piberl bil car.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo koliko forumovcev iz drugih slovenskih mest razpreda o ljubljanskem županu. :?

Končno ima tudi Ljubljana župana kova Popovič in Šrot.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zdej ga mamo, pa da vidimo... Upam, da bojo vaše napovedi držale in da ne bo slabši od Danice in Vike...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Volilni stab Arharja bi pa moral spoznat, da je negativna kampanija slaba kampanija. :BUA:

Volilcem je treba dokazat, da si TI najboljsi kandidat, ne pa da je ON slab kandidat. Tako pac to gre.

Preberi in probaj razumet kar napišem.

Navajal sem medijsko podobo in leta, ki so bila investirana v to in ne predvolilno kampanjo.

Kar se negativne kampanje Arharja tiče, no vsaj tisto kar navajaš, ni negativna kampanja. (kampanje nisem spremljal in če je kje šlo za kakšno drugo obliko negativne kampanje ne bom trdil)

Poročilo neodvisne revizorske hiše ni negativna predvolilna kampanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preberi in probaj razumet kar napišem.

Navajal sem medijsko podobo in leta, ki so bila investirana v to in ne predvolilno kampanjo.

Kar se negativne kampanje Arharja tiče, no vsaj tisto kar navajaš, ni negativna kampanja. (kampanje nisem spremljal in če je kje šlo za kakšno drugo obliko negativne kampanje ne bom trdil)

Poročilo neodvisne revizorske hiše ni negativna predvolilna kampanja.

Ja, pa je. To je izrazito negativna kampanja. Poročilo kot tako seveda ne. Če pa izsiliš, da je poročilo objavljeno tik pred volitvami, pa to je negativna kampanja. In tudi to, da kažeš s prstom na nekoga drugega, namesto, da bi (pred volitvami je pač treba) hvalil sebe, je negativna kampanja. Negativna kmpanja je čisto vse, kar so Jankoviču in vsem, ki so kakorkoli povezani z njim, očitali dneve in tedne pred volitvami. Ker so to očitali tisti, ki so imeli svojega kandidata. Če bi to glasno očital en revizor francelj ali pa dolfe s travnika, pa ne bi bila negativna kampanja arharja. Saj razumeš razliko? Pa nihče ne pravi, da marsikaj ni res. Lahko, da je. Izrazito negativna kampanja protikandidata je samo še povečala procente glasov novemu ljubljanksemu županu.

Ki je,mimogrede, svojo kampanjo, kljub vsemu, (kar so mu nametali pod noge) briljanto speljal ( kot že kaj drugega, kar se je lotil kdaj prej) .

Bravo! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, pa je. To je izrazito negativna kampanja. Poročilo kot tako seveda ne. Če pa izsiliš, da je poročilo objavljeno tik pred volitvami, pa to je negativna kampanja. In tudi to, da kažeš s prstom na nekoga drugega, namesto, da bi (pred volitvami je pač treba) hvalil sebe, je negativna kampanja. Negativna kmpanja je čisto vse, kar so Jankoviču in vsem, ki so kakorkoli povezani z njim, očitali dneve in tedne pred volitvami. Ker so to očitali tisti, ki so imeli svojega kandidata. Če bi to glasno očital en revizor francelj ali pa dolfe s travnika, pa ne bi bila negativna kampanja arharja. Saj razumeš razliko? Pa nihče ne pravi, da marsikaj ni res. Lahko, da je. Izrazito negativna kampanja protikandidata je samo še povečala procente glasov novemu ljubljanksemu županu.

Ki je,mimogrede, svojo kampanjo, kljub vsemu, (kar so mu nametali pod noge) briljanto speljal ( kot že kaj drugega, kar se je lotil kdaj prej) .

Bravo! :OK:

Vem dobro kaj je negativna kampanja, sem bil na nekaj seminarjih; Renner Instituta (SPO) .)

Samo za revizorsko poročilo sem trdil, da samo po sebi ni negativna kampanja.

Skoraj prepričan sem, in to sem zgoraj že napisal, da kampanja sama po sebi. Glede na prvotno medijsko podobo ne bi spremenila rezultata.

Razlika (kampanja dobra/slaba) bi bila kvečjemu +/- 5%.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mu je odvetnik Zdolšek z negativno kampanijo nabil dodatnih 7% volilcev !

jadranka se mu zahvaljuje ! :P

Zoki je tudi izjavil na RŠ-u da je Metelkova treba razširiti ! :OK: Kam ? Je dejal: še na drugo stran proti ajzenponu ! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preberi in probaj razumet kar napišem.

Navajal sem medijsko podobo in leta, ki so bila investirana v to in ne predvolilno kampanjo.

Kar se negativne kampanje Arharja tiče, no vsaj tisto kar navajaš, ni negativna kampanja. (kampanje nisem spremljal in če je kje šlo za kakšno drugo obliko negativne kampanje ne bom trdil)

Poročilo neodvisne revizorske hiše ni negativna predvolilna kampanja.

Hehe, pa kaj si res tako naiven, da mislis, da je porocilo neodvisne revizorske hise slucajno prislo v javnost 2 dni pred volitvami?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, pa kaj si res tako naiven, da mislis, da je porocilo neodvisne revizorske hise slucajno prislo v javnost 2 dni pred volitvami?

A sem mogoče to trdil ???

:eek: :eek: :eek:

Že 3 (z besedo: tri) krat sem napisal kaj sem trdil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preberi in probaj razumet kar napišem.

Navajal sem medijsko podobo in leta, ki so bila investirana v to in ne predvolilno kampanjo.

Kar se negativne kampanje Arharja tiče, no vsaj tisto kar navajaš, ni negativna kampanja. (kampanje nisem spremljal in če je kje šlo za kakšno drugo obliko negativne kampanje ne bom trdil)

Poročilo neodvisne revizorske hiše ni negativna predvolilna kampanja.

To si trdil... In ce pride 3 dni pred volitvami ven, je vsem jasno, zakaj in s kakim namenom.. Se posebaj, ker ni bilo uradno izdano, ampak je pricurljalo po kanalih.

Zdaj pa na to, kaj sem jaz trdil: da je negativna volilna kampanija slaba. To pa ni samo to porocilo, ampak tudi vse ostalo, kar je letelo iz staba Arharja. Preberi si malo govor Staneta Grande na predvolilnem shodu.

Popravljeno . Popravil wind
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To si trdil... In ce pride 3 dni pred volitvami ven, je vsem jasno, zakaj in s kakim namenom.. Se posebaj, ker ni bilo uradno izdano, ampak je pricurljalo po kanalih.

Zdaj pa na to, kaj sem jaz trdil: da je negativna volilna kampanija slaba. To pa ni samo to porocilo, ampak tudi vse ostalo, kar je letelo iz staba Arharja. Preberi si malo govor Staneta Grande na predvolilnem shodu.

Še 4. Napisal sem da poročilo revizorske hiše ni negativna kampanja.

A je res tako težko razumet al vam lastno prepričanje tega ne dopušča:

Čist druga stvar pa je kako, kdaj, kje in zakaj se to revizorsko poročilo uporablja.

INTERPRETIRA(tolmači)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zdej ga mamo, pa da vidimo... Upam, da bojo vaše napovedi držale in da ne bo slabši od Danice in Vike...

to pa bo zelo težko ... se ti ne zdi ? .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!