Skoči na vsebino

Jankovič za ljubljanskega župana


Broj Jedan

Priporočene objave

Dobro brijejo ljubljovce teli jankovići, kresalke, pohorji... Stavim, da se že samo v primeru odstopa te vlade, ljubljanska borza pobere v treh dneh za 10%... :naughty:

Če mene kdo vpraša, so Stožice tudi norčevanje iz ljubljanskega športa. Dvorana je prevelika, in energetsko prepožrešna, stadion pa več kot še enkrat premajhen za dogodke, kjer se dela pravi inkaso... Gradnja večjega namreč ne stane bistveno več, prav tako tudi ne vzdrževanje... Popolnoma vseeno je, ali se na tekma kola 1.SNL igra ob obisku 500 gledalcev na štadionu za 16000 ali pa za 45000 gledalcev. Oba izgledata prazna... :headbang:

Če upoštevam še silne dosežke slovenskih gradbincev pri gradnji cest, ki sem jim priča vsakič, ko se vsedem bodi si na motor ali v avto, pa se jim pri gradnji nikamor ne mudi, se resno bojim, da bo enkrat na teh objektih prišlo do nesreče večjih razsežnosti. Upam, da bo takrat prisotna vsa ta jara tovarišija in pokasirala sadove svojega napuha, tisti bosanci, ki so pozimi puščali zdravje na objektu, pa itak ne bodo imeli za karto, ker jih bodo nategnili...

Stožice so za mene spomenik popolne razgradnje moralnih vrednot slovenske družbe, požrešnosti in napuhu te oblasti.

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je kdo videl včeraj onega frajera ko se je z črnim bentlyem pripeljal da bodo se glede dolga pomenili :worship::worship:

ej zoki ti si meni car... folk na suho nateguješ kako je vse poplačano in da eden izmed izvajalcev štalo dela...... pa saj ne vem če mu še kdo kaj vrjame :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zihr bo jansa spet kriv. :devil:

sj je... če ga ne bi odstranu iz Mercatorja, ne bi kandidiru za župana :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro brijejo ljubljovce teli jankovići, kresalke, pohorji... Stavim, da se že samo v primeru odstopa te vlade, ljubljanska borza pobere v treh dneh za 10%... :naughty:

Če mene kdo vpraša, so Stožice tudi norčevanje iz ljubljanskega športa. Dvorana je prevelika, in energetsko prepožrešna, stadion pa več kot še enkrat premajhen za dogodke, kjer se dela pravi inkaso... Gradnja večjega namreč ne stane bistveno več, prav tako tudi ne vzdrževanje... Popolnoma vseeno je, ali se na tekma kola 1.SNL igra ob obisku 500 gledalcev na štadionu za 16000 ali pa za 45000 gledalcev. Oba izgledata prazna... :headbang:

Če upoštevam še silne dosežke slovenskih gradbincev pri gradnji cest, ki sem jim priča vsakič, ko se vsedem bodi si na motor ali v avto, pa se jim pri gradnji nikamor ne mudi, se resno bojim, da bo enkrat na teh objektih prišlo do nesreče večjih razsežnosti. Upam, da bo takrat prisotna vsa ta jara tovarišija in pokasirala sadove svojega napuha, tisti bosanci, ki so pozimi puščali zdravje na objektu, pa itak ne bodo imeli za karto, ker jih bodo nategnili...

Stožice so za mene spomenik popolne razgradnje moralnih vrednot slovenske družbe, požrešnosti in napuhu te oblasti.

prepričan sem da poleg borze, arhitekture, gradbeništva, urbanizma in krajinske arhitekture obvladaš tud selektorsko delo. za fuzbal in košarko.

Na prste ene roke lahko naštejemo prireditve kjer bo stadion premajhen. do sedaj so bile množice nad 10 000 ljudi v Sloveniji velika redkost. na pamet mi pridejo papeževe avdience, in sponzorirani dogodki tipa Đafest z Killersi DMjeva Sidharta na bežigradu, otročarije kalibra Felly Kemiliy in morda Rebelde. Prav preveč drugih se ne spomnim. V Sloveniji so pogoreli hedalinerji Madoninega kova! Pa ne zaradi prizorišča. Stožice so IMHO lušten in smotrn kompleks. Koncertna drorana za 10-14 000 ljudi je idealn prostor za tako majhen trg kot je Slovenija. Zato se mi zdijo kapacitete adekvatne. Res je, U2 nebodo pršli v Ljubljano. Zanima me, če bo gospod Cohen dvorano razprodal. Močno dvomim.

Druga stvar je aroganca in nepopisno dolge lovke župana. Blati in žali vse ki se mu ne udinjajo, in si z enim klicem podredi prometno in notranje ministrstvo!! človek brez kančka slabe vesti popljuva upnike in ZAPRE OBVOZNICO ZA TOVORNI PROMET?!?!?!?!? Obnašanje Bentleyašev iz Grepa in Sector Betona, je gnusno. abotno. nedopustno! Vendar zaradi tega nesmemo v nič dajati odlične pridobitve. sodobna infrastruktura ki jo ima vsako italjansko mesto z 20 000 ljudmi. Obljubljajo tudi dobro akustiko, kar smo v dotrajanem plesnivem skednju Hala Tivoli lahko samo sanjali. Strah me je edino, da bodo odlične kapacitete kljub angažmaju organizatorjev/promotorjev dogodkov prazna.

Ten points, deux points biggrin.gif

Fritz, Deux = dva deset = Dix

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem čist iz firbca šel učer malo pogledat to čudo od stožic. Sramota. Samo da Zoro ne prelomi svoje obljube in izpade cel šerif kar jih je naša dežela videla (not). Streha dvorane nedokončana, stebri obdani z "bosankami", pred vhodom hodiš po pesku, v okolici niti enega smetnjaka, folk ščije po stenah ker ni urejenih WCjev ali vsaj postavljeni dixiji, na šeleshamerju napisano s flomastrom "prenos v živo" spodaj pa štirje jurčki (pivo 0,5 = 2eur, vsaj neki), ograje na stopniščih surove da se vidijo vari... Itak je že zamudil napovedani rok, ki se je v začetku hvalil z njim. Res sramotno za vse, ki so sodelovali pri tem, da je včeraj bila "otvoritev".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prepričan sem da poleg borze, arhitekture, gradbeništva, urbanizma in krajinske arhitekture obvladaš tud selektorsko delo. za fuzbal in košarko.

Na prste ene roke lahko naštejemo prireditve kjer bo stadion premajhen. do sedaj so bile množice nad 10 000 ljudi v Sloveniji velika redkost. na pamet mi pridejo papeževe avdience, in sponzorirani dogodki tipa Đafest z Killersi DMjeva Sidharta na bežigradu, otročarije kalibra Felly Kemiliy in morda Rebelde. Prav preveč drugih se ne spomnim. V Sloveniji so pogoreli hedalinerji Madoninega kova! Pa ne zaradi prizorišča. Stožice so IMHO lušten in smotrn kompleks. Koncertna drorana za 10-14 000 ljudi je idealn prostor za tako majhen trg kot je Slovenija. Zato se mi zdijo kapacitete adekvatne. Res je, U2 nebodo pršli v Ljubljano. Zanima me, če bo gospod Cohen dvorano razprodal. Močno dvomim.

Druga stvar je aroganca in nepopisno dolge lovke župana. Blati in žali vse ki se mu ne udinjajo, in si z enim klicem podredi prometno in notranje ministrstvo!! človek brez kančka slabe vesti popljuva upnike in ZAPRE OBVOZNICO ZA TOVORNI PROMET?!?!?!?!? Obnašanje Bentleyašev iz Grepa in Sector Betona, je gnusno. abotno. nedopustno! Vendar zaradi tega nesmemo v nič dajati odlične pridobitve. sodobna infrastruktura ki jo ima vsako italjansko mesto z 20 000 ljudmi. Obljubljajo tudi dobro akustiko, kar smo v dotrajanem plesnivem skednju Hala Tivoli lahko samo sanjali. Strah me je edino, da bodo odlične kapacitete kljub angažmaju organizatorjev/promotorjev dogodkov prazna.

ten points

PS

Ne pozabimo na debakl M. Jacksona in Madonne :naughty:

Za člane in simpatizerje SDS,SNS,SLS,NSi zero points :naughty: :whistle:

Popravljeno . Popravil baddad
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem čist iz firbca šel učer malo pogledat to čudo od stožic. Sramota. Samo da Zoro ne prelomi svoje obljube in izpade cel šerif kar jih je naša dežela videla (not). Streha dvorane nedokončana, stebri obdani z "bosankami", pred vhodom hodiš po pesku, v okolici niti enega smetnjaka, folk ščije po stenah ker ni urejenih WCjev ali vsaj postavljeni dixiji, na šeleshamerju napisano s flomastrom "prenos v živo" spodaj pa štirje jurčki (pivo 0,5 = 2eur, vsaj neki), ograje na stopniščih surove da se vidijo vari... Itak je že zamudil napovedani rok, ki se je v začetku hvalil z njim. Res sramotno za vse, ki so sodelovali pri tem, da je včeraj bila "otvoritev".

a specialcev skritih za ograjo nisi videl ? slabo udbo šolo si dal skozi ! greš v preverjanje ! :naughty:

na ureditev okolice in garaž bo zgleda še treba malce počakat, je pa verjetno jasno zakaj se kandidatu za ponoven županski mandat mudi ! živele na novo asfaltirane ceste v naših krajevnih skupnostih ! pa saj niste od včeraj !

dvorana od znotraj pa zelena ker te ljubim zeleno da poka ! :winkiss::boobies: ni kaj dodati notranji akustiki in izgledu, na "balkonu" se vidijo tile košarkarji malce manjški kot v resnici, drugje pa kot da so zraven tebe. druga proverka na boksarskem fajtu ! :evilgrin:

danes pa še na kopijo angleške zelenice in avstralskega sonca !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rude boi men je včer zgledal isto kot da bi frendom govoru, da bom mel izpit, pa motorja 20. avgusta, pol bi pa z 6 urami vožnje (neplačanimi) in vzetim motorjem od enga X sošolca, s praznimi gumami in brez bencina povabu na eno makadamsko parkirišče vse svoje frende gledat kak šef sem. Pri tem bi me pa še spremljali trije frendi medicinci in dva frenda, ki sta varnostnika, da slučajno ne bi un X sošolec mi pršu zaplent motor, ki sem mu reku, da ga rabim samo za pol ure, pa dam mu dam pol za pir...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prepričan sem da poleg borze, arhitekture, gradbeništva, urbanizma in krajinske arhitekture obvladaš tud selektorsko delo. za fuzbal in košarko.

Selektorskega dela ravno ne, sem pa prepričan, da nas bo zaradi lomastenja njega in njegovih urbanistov v bodoče še precej bolela glava, upam si celo trditi, da precej bolj kot zaradi stroškov stadiona...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Druga stvar je aroganca in nepopisno dolge lovke župana. Blati in žali vse ki se mu ne udinjajo, in si z enim klicem podredi prometno in notranje ministrstvo!! človek brez kančka slabe vesti popljuva upnike in ZAPRE OBVOZNICO ZA TOVORNI PROMET?!?!?!?!? Obnašanje Bentleyašev iz Grepa in Sector Betona, je gnusno. abotno. nedopustno! Vendar zaradi tega nesmemo v nič dajati odlične pridobitve. sodobna infrastruktura ki jo ima vsako italjansko mesto z 20 000 ljudmi. Obljubljajo tudi dobro akustiko, kar smo v dotrajanem plesnivem skednju Hala Tivoli lahko samo sanjali. Strah me je edino, da bodo odlične kapacitete kljub angažmaju organizatorjev/promotorjev dogodkov prazna.

Podpišem! (če dovoliš)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rude boi men je včer zgledal isto kot da bi frendom govoru, da bom mel izpit, pa motorja 20. avgusta, pol bi pa z 6 urami vožnje (neplačanimi) in vzetim motorjem od enga X sošolca, s praznimi gumami in brez bencina povabu na eno makadamsko parkirišče vse svoje frende gledat kak šef sem. Pri tem bi me pa še spremljali trije frendi medicinci in dva frenda, ki sta varnostnika, da slučajno ne bi un X sošolec mi pršu zaplent motor, ki sem mu reku, da ga rabim samo za pol ure, pa dam mu dam pol za pir...

Emmm - večina ljudi je to spremljala preko televizije in tisth nekaj 100.000 gledalcev je bilo verjetno zadovoljnih, kajne? ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Emmm - večina ljudi je to spremljala preko televizije in tisth nekaj 100.000 gledalcev je bilo verjetno zadovoljnih, kajne? ...

niti ne.. ker so naši zgubili..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo pričakoval, da bodo naši nabrisali svetovne/evropske prvake?

aha ! ampak je tukaj še nekaj če-jev ! če ne bi v zadnjih 3 minutah izgubili prednost 6 -ih pik in če bi zadnja prosta meta Gogi zadel ! pa še kakšen če se najde ! eh jebiga !

smo pa zato boljši na "travci" ! A Zoki care kupio nam cigare ! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zihr bo jansa spet kriv. :devil:

Tudi če je kriv kdo drug, še ne pomeni, da je Janša nedolžen. :devil: :devil: :devil:

sj je... če ga ne bi odstranu iz Mercatorja, ne bi kandidiru za župana :P

Ten points, deux points biggrin.gif

ampak profet pa sem. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Arp? :hmm: To bo F G Lorca. Očitno je bil Kawasaki fan. ;)

Matr res se staram. Hans je imel "osuj se, zeleno, osuj...."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem čist iz firbca šel učer malo pogledat to čudo od stožic. Sramota. Samo da Zoro ne prelomi svoje obljube in izpade cel šerif kar jih je naša dežela videla (not). Streha dvorane nedokončana, stebri obdani z "bosankami", pred vhodom hodiš po pesku, v okolici niti enega smetnjaka, folk ščije po stenah ker ni urejenih WCjev ali vsaj postavljeni dixiji, na šeleshamerju napisano s flomastrom "prenos v živo" spodaj pa štirje jurčki (pivo 0,5 = 2eur, vsaj neki), ograje na stopniščih surove da se vidijo vari... Itak je že zamudil napovedani rok, ki se je v začetku hvalil z njim. Res sramotno za vse, ki so sodelovali pri tem, da je včeraj bila "otvoritev".

lahko je zoki srečen da so mu vsaj toliko strehe naredili, ker plačal je ni niti 10 % :closedeyes:

preverjene informacije, glede na to da poznam izvajalca ..........

pa tolažim se da bo v ljudskem vrtu še vedno boljše vzdušje na tekmah državne reprezentance....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko je zoki srečen da so mu vsaj toliko strehe naredili, ker plačal je ni niti 10 % :closedeyes:

to sploh ni nič takega, danes, v Sloveniji. na žalost, seveda. roki plačil so že sami po sebi nerazumno dolgi, tako da že mine ogromno časa še preden je naročnik sploh v prekršku... potem so tu še "običajni" zamudni roki, potem grožnje in glihanja, na koncu pa morda nekaj denarja le kapne. I feel sLOVEnia, šur.:SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če so pametni bodo naslednjič izvajalci del rekli:Keš na račun al pa nema gradnje(vsaj 50%) ampak s predpostavko VSI izvajalci. Toj to druge ni! Jst ne vidim druge rešitve.

Popravljeno . Popravil jaka78
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!