Skoči na vsebino

Jankovič za ljubljanskega župana


Broj Jedan

Priporočene objave

Če so pametni bodo naslednjič izvajalci del rekli:Keš na račun al pa nema gradnje(vsaj 50%)

Kolega...v tej krizni situaciji so izvajalci v takem položaju, da niti slučajno ne morejo postavljati pogojev. Lahko se prilagodijo, ali pa takoj zaprejo.

Seveda vsi sedaj blejemo o Stožicah. Ampak projektov, kjer je podobna situacija z neplačevanjem, je še ohohooo...mnogo.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Kako je to mogoče?

Nihče ga ne mara :P

Vsi vedo kaj slabega in kaj ni prav delal :angry:

Vsi in marsikdo mu pripisujejo vse in še kaj več :blink:

Vsi mu mečejo "polena" pod noge in ga :l_01: na vseh frontah :bum:

In tak " nesposoben" JUGO šalabajzer na volitvah dobi 70% :whistle:

Kako je to mogoče? :grim

Popravljeno . Popravil papez47
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

očitno vsi o katerih ti pišeš niso vsi ki so rezidenti ljubljane !

tako da ti priporočam da čim manjkrat uporabljaš besedo vsi !

o mogočem pa itak veš !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je to mogoče?

Nihče ga ne mara :P

Vsi vedo kaj slabega in kaj ni prav delal :angry:

Vsi in marsikdo mu pripisujejo vse in še kaj več :blink:

Vsi mu mečejo "polena" pod noge in ga :l_01: na vseh frontah :bum:

In tak " nesposoben" JUGO šalabajzer na volitvah dobi 70% :whistle:

Kako je to mogoče? :grim

70% od 42% udeležbe ... neudeleženih je bilo torej skoraj 2/3 ljudi ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

70% od 42% udeležbe ... neudeleženih je bilo torej skoraj 2/3 ljudi ...

Čaki mal, no!

70% je pač 70%.

Udeležba gor - udeležba dol.

Drugo vprašanje je, zakaj tisti 2/3 nista šli na volitve! Oni že vedo.

Verjetno pa jih "zoki" ni privezal za njihove postelje? :naughty:

Kaj pa če bi prišli vsi? Potem bi morda dobil 85%? :naughty:

Popravljeno . Popravil papez47
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

očitno vsi o katerih ti pišeš niso vsi ki so rezidenti ljubljane !

tako da ti priporočam da čim manjkrat uporabljaš besedo vsi !

o mogočem pa itak veš !

Zakaj vsi?

Ali skoraj da vsi?

V 4-ih letih namreč v medijih in v javnosti ni bilo ( ali pa sem morda spregledal ) zaznati kakega pozitivnega odziva na vse, kar se je nameravalo in delalo.

Razen na MOL-ovi spletni strani - kjer je nekaj malega.

In prav imaš - niso VSI zaslužni za rezultate, ki jih je mesto doseglo v preteklih 4-ih letih.

Zasluge gre pripisati zgolj bivšemu in sedanjemu Županu in njegovim sodelavcem.

Ostali ( ne bom uporabil "vsi ostali" ) pa so imeli možnost, da bi aktivno in konstruktivno sodelovali. Pa niso!

Zakaj ne?

Oni vedo!

In nisi konstruktivno proti - če si samo proti. Če nimaš enakovredne ali boljše rešitve ( in niso jih imeli ) - si le proti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zofija Mazej Kukovič je bila kar vzhičena, ko jo je novinar vprašal kako komentira svoj poraz na županjskih volitvah :lol1: to je bila zanjo velika zmaga, je komentirala, Zoki pa se je samo privoščljivo nasmihal :evilgrin:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še par let in bo Ljubljansi Zoki predsednik države,potem gremo ven z EU in se pridružimo ca 20 let ZAOSTALI Srbiji - s plačami in penzijami se že približujemo, še malo socialnih mitingov z senvičiiii pa smo tam !!! :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem ne za njega ne proti, imam mnenje o njem, ki je trenutno irelevantno, ker nisem volivec Ljubljane. Se pa po vsakih volitvah zopet moram vprašat, zakaj kurca se nasprotniki zokija tako kurčijo in kalimerovsko cvilijo, ja kje pa ste bili, na volitvah ziher ne, ker bi drugač zgubil mesto župana !! Vsak nasprotni neoddan glas na volišču je bil glas njemu v prid, ker vas ni bilo!! Samo ritke Ljubljanske se jim ne gre na volitve, ker so prelene in zmatrane, raje pametujejo za šankom o politiki, ko pa imajo z ustavo dano priložnost za spremembo, se pa pokrijejo s kovtrom in čakajo, da bo nekdo prinesel volilno skrinjico k njim domov :SS Ovce.

Posle jebanja nema kajanja - to vam bo zoki nedvomno pokazal v naslednjih štirih letih!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak nasprotni neoddan glas na volišču je bil glas njemu v prid, ker vas ni bilo!! Samo ritke Ljubljanske se jim ne gre na volitve, ker so prelene in zmatrane, raje pametujejo za šankom o politiki, ko pa imajo z ustavo dano

No, pa daj meni, ki nisem šel volit povej katerega lopova ali nesposobneža bi naj šel obkrožit? Sedanjega, desnega, levega, morda zelenega (če ne bi vedel kdo je, seveda) ali kakšnega drugega?

Kolikor sem jaz zasledil, je bila volilna udeležba v Ljubljani 35% in ne 42%. In sedaj Janša pravi, da je šlo za nezaupnico volivcev oblasti. Jej, jej...šlo je za nezaupnico volivcev politični srenji katere eden od glavnih predstavnikov je tudi on in prav tako tudi kandidati njegove stranke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa daj meni, ki nisem šel volit povej katerega lopova ali nesposobneža bi naj šel obkrožit? Sedanjega, desnega, levega, morda zelenega (če ne bi vedel kdo je, seveda) ali kakšnega drugega?

No kaj naj ti rečem, če pa si si sam že odgovoril ! Ravno takole razmišljanje kako zanič so kandidati je napačno in zmotno, saj vem, da niso bog ve kaj, ampak eden pa že mora bit dovolj dober, da mu daš glas, ane ? Ali pač misliš, da je zokijev program najboljši in on najsposobnejši ?

Se pa strinjam s tabo glede JJ in ne samo njemu lastne imbecilne retorike...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še par let in bo Ljubljansi Zoki predsednik države,potem gremo ven z EU in se pridružimo ca 20 let ZAOSTALI Srbiji - s plačami in penzijami se že približujemo, še malo socialnih mitingov z senvičiiii pa smo tam !!! :headbang: :headbang:

ampak malo več pa je v življenju naredil od tebe, a? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A Yankovič je spet zmagu :? ... no ja... itak ni blo nobenega protikandidata/ke ... js sm se itak vozu, pa nism šu ...

Je pa zanimivo, da imajo največ za povedat ravno tisti, ki niso volivci/ke iz Ljubljane. Jebe se men, kdo je župan Vukojebine, ker nisem njihov občan/ka.

PIKA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jankovič je itak car.

ni le župan, temveč tudi vodja te usrane države.

mi je pa všečno to, da ponosni in vzvišani ljubljančani, nimajo na oblasti slovenca, ker očitno ni nihče tako pameten....:P

v manjših mestih ima prednost kandidat, ki je rojen v mestu v katerem kandidira in tu tudi živi. (ker nekako velja ,da živi s tem mestom in za njega )

kakorkoli že, mislim ,da je problem v tem, da župani tekmujejo s tem, kdo si bo večji spomenik postavil (stožice,kulturni dom......) pozabljajo pa na ljudi.

tu pa nekaj o sinu jankoviču : http://24ur.com/clanki-spored/jankovicev-sin-s-smrtjo-zagrozil-novinarju.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je tudi všeč, da ponosni in oh in sploh ljubljančani ne izbirajo kandidata glede na to kje je rojen, temveč glede na to, kaj je naredil.

Jebat, ga, ni najboljši, definitivno pa ni najslabši ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dobr, da mi Ptujčani ne gremo volt te Lublančane ... :lol:

Sem že napisu, če ga JJ in njegovi podrepniki, ne bi spravl iz Mercatorja, bi mogoče Kukovićeva zmagala... aja... ona je klena ljubljančanka :lol:

UALAM SE :lol:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A Yankovič je spet zmagu :? ... no ja... itak ni blo nobenega protikandidata/ke ... js sm se itak vozu, pa nism šu ...

PIKA

PIKA :yawn:

js sm se itak vozu, pa nism šu ...posle :l_01: nema :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PIKA :yawn:

js sm se itak vozu, pa nism šu ...posle :l_01: nema :headbang:

še dobr, da se ti sekiraš za ljubljanskega župana :lol: ... tvoj župan je :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je tudi všeč, da ponosni in oh in sploh ljubljančani ne izbirajo kandidata glede na to kje je rojen, temveč glede na to, kaj je naredil.

Jebat, ga, ni najboljši, definitivno pa ni najslabši ;)

bravo....imaš kavo v dobrem....in ostalo seveda :wub:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še dobr, da se ti sekiraš za ljubljanskega župana :lol: ... tvoj župan je :?

No no Mausi, valda da se več ljudi zanima kdo je Ljubljanski župan, glede na to da je Lj. ne samo prestolnica vendar tudi gospodarski center Slovenije in ima velik vpliv tudi na prebivalce drugih mest..... in dejansko se precej dotika tudi teh ljudi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Jebat, ga, ni najboljši, definitivno pa ni najslabši ;)

Res je. In isto trdi naša soseda za svojega moža. Slednji se ga sicer vsak dan fino nažehta. Ampak preden ona pride s šihta, mož že uvene na kavču in je ne pretepa. Sreča je v malih stvareh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težko je izbirati med slabimi. Zato pa tudi takšna udeležba. Zanimivo bi bilo, če bi lahko na volilnem listku obkrožil varianto - nobeden ni sposoben oz. "ponudite" kakšnega boljšega kanditata, ampak to je seveda utopija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sem bil včeri na koncertu Leonarda Cohena,mi je blo mal čudn,da ni z njim na odru popeval Zoki;da se mu ni kej zgodil???? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!