Skoči na vsebino

Jankovič za ljubljanskega župana


Broj Jedan

Priporočene objave

...

Ljubljančani NAJVEČ plačujemo v skupni slovenski žakelj od katerega potem tudi največ dobi provinca.

...

Da bo ta tvoja trditev stala, je treba kakšne dokaze predložiti, ne pa le diktatorno poudariti, da se ve!

... Ljubljančanom pa je vsem jasno, da v provinci prevladuje omejena klerohisterična miselnost, sovražna do vsega kar je vezano na Ljubljano, ....

Ja bravo, odlično izhodišče za špetirje in nestrpnost. V Ljubljani same komunjare, izven sami klerofašisti. :yawn: Vidva s SF sta za v isti koš. Kaj ko bi se sama obkladala, pa še prebutala, mi bomo pa gledali, ker tole, da me kot provincialca sortiraš sem in tja ob tem da nikoli nisem bil član nobene stranke niti partije, ni niti malo okusno!

... , in da lahko računajo najmanj z opraskanimi avtomobili in motorji od Murske Sobote do Pirana, če postanek traja več kot 15 minut. Pa kljub temu NIHČE iz province, ki se bo ustavil v Ljubljani, ne bo sprejet neprijazno, kaj šele tako sovražno kot je to navada v drugih mestih....

Jaoooooo, numero uno, dej nehat, no :slap::lol1:

Imam štajersko in Ljubljansko registracijo, se vozim povsod, pa nikjer česa takega ne doživljam. Mogoče so vsi (razen tebe) že spoznali, da ni več krajevne pristojnosti na registrskih tablicah.

...

Nihče od Ljubljančanov se ne bo vtikal v župane in ureditev drugih mest, kaj šele ...

Numero Uno, kaj ko bi si ti enega takega malega keramičnega Zoklna na nočno omarico postavil? Ustanovite neodvisno državo Ljubljansko, postavite carino na izvoze obvoznice v mesto in malikujte svojega Zoklna, ostalim pa dajte mir s to vašo prestolnico in velepomembnostjo! Bodite samozadostni, potem šele pa lahko odrekaš drugim pravico do drugačnega mnenja!

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej, no ........... umir se mal ............ pa zrak zajem .......... da ne boš poču! :naughty:

...

Nesramko, napihuje tebe!

Dobil si le repliko na neumestno trditev, da ni važno koliko stane.

To lahko izreče le nekdo s polno ritjo, ki se mu žvižga za ostale še sploh v teh časih.

Spremembe same v mestih nimajo nobene veze z debato. Pomembnejše je kako se te spremembe dosegajo, s kakšnimi sredstvi in na kakšne načine ter na čigav račun.

Kot sem že napisal s polno ritjo je lahko srati in tudi s polnim žaklom denarja se da marsikaj narediti. A pomembno je kdo ta žakel polni in koliko ga to udari in kaj kdo od tega dobi. "Za menoj potop" ni ravno reklo, ki bi ga jaz odobraval!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustanovite neodvisno državo Ljubljansko, postavite carino na izvoze obvoznice v mesto ...

:hmm:

Dobra ideja. Morali bomo razmisliti o tem.

:lol1:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nesramko, napihuje tebe!

Dobil si le repliko na neumestno trditev, da ni važno koliko stane.

To lahko izreče le nekdo s polno ritjo, ki se mu žvižga za ostale še sploh v teh časih.

Spremembe same v mestih nimajo nobene veze z debato. Pomembnejše je kako se te spremembe dosegajo, s kakšnimi sredstvi in na kakšne načine ter na čigav račun.

Kot sem že napisal s polno ritjo je lahko srati in tudi s polnim žaklom denarja se da marsikaj narediti. A pomembno je kdo ta žakel polni in koliko ga to udari in kaj kdo od tega dobi. "Za menoj potop" ni ravno reklo, ki bi ga jaz odobraval!

Lej - calimeroo!

Na čigav račun - se itak ve. Na moj in na tvoj - dejstvo.

Glede "polne riti" - pa takole.

Cca 1/4 stoletja delam! Ne v javnem sektorju - ampak v neposrednem gospodarstvo. Drugače povedano - nisem proračunski porabnik - dobim, oziroma delimo pa lahko le kar nam ostane, ko odvedemo sistemu - kar pač predpisujejo zakoni.

Ker delamo dokaj uspešno - tudi kaj ostane. Toliko o polni riti. Je pa ta "polna rit" povezana z delom pretežno 10 do 12 h vsak dan, ko so projekti ni vano ali je "petek ali svetek", ni važno ali je bil planiran dopust, ali je morda praznik!

Tule na forumu pa slišim jamranje - 8h šihta - kdaj bo mim? Pa vsak drugo soboto "moram" delat?

Pa še nazaj na - ni važno koliko stane!

Res je. Pa ti povem zakaj!

Od g. Strgarja, preko Vike in Danice, ko je denar bil - in bilo ga je celo več, kot danes - se je le GOBCALO. Politično nakladanje, gobcanje in prepucavanje. Kdo bo, kdo naj bi, kako naj bi, ali kako bi kdo moral.

NAREDILO SE NI NIČ, ali zeloooooo malo.

AMPAK DENARJA PRAV TAKO NI BILO VEČ. Je šel ......... papapapapa ........., u veliko žepkov!

In razmisli malo .........

če ti vzameš puf za avto ............ ga moraš plačati. Ja?

če ti vzameš hipotekarno posojilo na 30 let za stanovanje ........... ga moraš vrniti ........... ti ali tvoji potomci.............. torej?

Če mesto po tem, ko se 15 let ni delalo NIČ - glej čudo - potrebuje infrastrukturne objekte, za svoje meščane ( pa tudi za širši krog uporabnikov iz vse SLO ) in glede na budget - se mora pač zapufati.

In še za konec ....... NESTRPNEŽI in VEČNI NERGAČI .......... bi Zokija na križ pribili tako ali drugače. Sedaj ga pribijate - ker je nekaj naredil in ima kaj pokazat, v drugem primeru bi ga nabili na križ ............ ker ni naredil NIČ.

Jebat - ga ........ dolina Šentflorijanska in Cankarjevi Hlapci - še naprej živijo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej - calimeroo!

Na čigav račun - se itak ve.

:yes:

V redu zapis. Samo ne razburjaj se toliko, da te ne bo kap, saj bom potem ostal edini Zokijev zagovornik.

:unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Sedaj ga pribijate - ker je nekaj naredil in ima kaj pokazat, v drugem primeru bi ga nabili na križ ............ ker ni naredil NIČ. ...

Pa malo naštej kaj vse je naredil! Pa upam, da ne boš s kakšnim štadionom začel.

... ........ dolina Šentflorijanska in Cankarjevi Hlapci - še naprej živijo!

Ja in slepo kimajo vladarju in križajo vsakogar, ki se ga upa krivo pogledati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa malo naštej kaj vse je naredil! Pa upam, da ne boš s kakšnim štadionom začel.

Ja in slepo kimajo vladarju in križajo vsakogar, ki se ga upa krivo pogledati.

Če bi se enkrat potrudil v stari del Ljubljane od tržnice pa do Gornjega trga, bi po mojem debelo gledal.

Da o množici podzemeljskih parkirnih mest ne govorim.

Da o Šiški, okoli Celovške ne začnem ..

Da o večni poti pod Rožnikom ne govorim ..

Da o najvišji "Stekleni palači" v BTCju in cestni preureditvi ..

... bicikelj ...

.. urbana ...

.. in preureditvi črnuškega krožišča, ki je sedaj varno ..

itd

Poleg tega vsako leto naredi anketo med Ljubljančani in ugotovi procent nezadovoljnih. Tak isti procent si trga od svoje letne plače in ga daruje v dobrodelne namene. Kateri župan za hudiča enega je delal ali dela kaj podobnega???

Pesda, vsako leto dobimo na dom KNJIGO o tem kaj je novega v Ljubljani uredil Janković.

Ponovno:

FANT VSAKO LETO V LJ. NAREDI TOLIKO NOVEGA, KOT SO PREJ TRIJE ŽUPANI/JE V SVOJIH TREH MANDATIH.

Lej, nikogar ne bi "križali", če bi šlo za normalne ljudi, ki ob realni kritiki priznajo človeku tudi njegove megalomanske uspehe.

Ker pa takile pljuvači tega ne zmorejo in SAMO pljujeo brez ene same dobre besede,

jih je pa pod

NUJNO&TAKOJ potrebno poslati direktno nazaj v luknjo skozi katero so so se pririnili v Butale na Planetu Opic.

:fight1:

Popravljeno . Popravil brojedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem si pa zračunaj, koliko so vsi ti njegovi projekti koštali, zdeli s številom ljubljančanov, ki so to plačali ali pa še bodo in nakaži ljudem ta denar nazaj. Pa župana si domov pelji, da ti bo tudi tam naredil red kot se zagre...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem si pa zračunaj, koliko so vsi ti njegovi projekti koštali, zdeli s številom ljubljančanov, ki so to plačali ali pa še bodo in nakaži ljudem ta denar nazaj. Pa župana si domov pelji, da ti bo tudi tam naredil red kot se zagre...

Bravo ........ prjatu .......... kako si trofu ......... BISTVO! :whistle:

Praviš ........ deli s številom Ljubljančanov! :headbang:

Pa je, vse kar je infrastruktura je samo za Ljubljančane ........... mislm ......... si ceplen! :evilgrin:

A tistih 150.000 dnevnih migrantov - predvsem delavcev v JU, ki vsak dan plužijo v Ljubljano iz CE, KR, GO, PO, NM, MB in še od kje - pa si ceste in parkinge sabo prnesejo?

Ne me basat!

Ja se ne bi čudu ........... če bodo Ljubljančani .......... ko jim potegne, kaj vse plačujejo ........... res kake mitnice postavli ............. in začeli kasirat "outsaiderjem" ves luksuz, ki jim ga urbano urejeno mesto nudi. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yes:

V redu zapis. Samo ne razburjaj se toliko, da te ne bo kap, saj bom potem ostal edini Zokijev zagovornik.

:unsure:

Razburjam .......... :rolleyes: saj se ne.

Se šele ogrevam ............. :yea1::kva2: .

Mi gre pa malo na qrac, ko kdo nabija kar povprek in počez in goni tisto kar je "u žuti štampi" prebral in kar je za šankom slišal. :angry:

Kap? :nono::yea2:

Sm bil glih par dni nazaj na enem sistematskem - pa je vse BP :OK: , cukr, holesterol, pritisk, EKG - skratka ni - da ni. :OK:

Sicer pa nč bat. Pa mislm da ga glih ne zagovarjam - ampak ............ kr je res je res. :DB)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Papež mar nisi ti vrhničan? Kaj se sploh usajaš, če ne plačaš drugega, kot parkirnine? Dejstvo je, da bomo te zavožene projekte v največji meri pokrili tisti, ki živimo v območju MOL. Ti če prideš v Lj. prideš itak samo zaslužit plačo, zapraviš pa na Vrhniki...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Janko z Viča je res dosti naredil za Lj. samo res veliko manj na obrobjih mesta, upajmo da bo Jure poskrbel za to :yea1::hmm::hmm:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mesto bi moralo dati več na redukcijo prometa, kar se v centru že malo pozna- pač več parkirišč na obrobju- dobili bi recimo listek, nekaj malega plačali, pa bi meli cel dan zastonj bus ali pa sposojeno kolo če je lepo vreme.

to je že možno. guess what - garaža v stožicah je večinoma prazna ... pa dobiš zastonj karto za bus do mesta, se mi zdi ... in tut bicikli so zastonj (do 1 uro uporabe v kosu!)

tko da ... folk je len in razvajen ... ni druzga.

je pa rak-rana vlakovni promet, ki ni primeren sodobnemu času ... če bi se to poštimalo, ali pa še kaki tramvaji, bi bila Ljubljana prav luštna iz vidika dnevih migracij!

a je že kdo bil v novi garaži pod Kongresnim? Men je ful čudna, nič ni ravno notri ... bl na motokros narjeno :D

Da bo ta tvoja trditev stala, je treba kakšne dokaze predložiti, ne pa le diktatorno poudariti, da se ve!

Število prebivalcev x nadpovprečni prispevki od plač + nadpovprečni davki na dohodek ali DDV ... :-)

Tko je. No, edin Trzin in kaj podobnega, v relativnem smislu, je še boljše. Pa mogoče Koper oz. po novem bo to Ankaran? :)

Pa malo naštej kaj vse je naredil! Pa upam, da ne boš s kakšnim štadionom začel.

Štadion :P

Kino Šiška

facelifting centra

sprejeti prostorski akti mesta

prometno se zadeve urejajo

Zvezda park + garaža

dela na turistični privlačnosti mesta

dela na ureditvi proti poplavam

itd itd itd

+ z Brojem1 se pogaja, kar je tudi dosežek svoje vrste ...

Potem si pa zračunaj, koliko so vsi ti njegovi projekti koštali, zdeli s številom ljubljančanov, ki so to plačali ali pa še bodo in nakaži ljudem ta denar nazaj. Pa župana si domov pelji, da ti bo tudi tam naredil red kot se zagre...

Ej, a naj župan to iz lastnega žepa plača, ali kako?

Papež mar nisi ti vrhničan? Kaj se sploh usajaš, če ne plačaš drugega, kot parkirnine? Dejstvo je, da bomo te zavožene projekte v največji meri pokrili tisti, ki živimo v območju MOL. Ti če prideš v Lj. prideš itak samo zaslužit plačo, zapraviš pa na Vrhniki...

A nisi nazadnje bil nekje na pol poti proti Trojanam? :-)

LP, Sym

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nisi nazadnje bil nekje na pol poti proti Trojanam? :-)

LP, Sym

Tam sem "ilegalno"...

Prostorski načrt je bil sprejet mimo vseh priporočil in ugovorov prebivalstva.

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prostorski načrt nam je župan vsilil mimo vseh priporočil in ugovorov. Obvestilo o spremembi namembnosti zemljišč so nam poslali zadnji dan starega leta, ker so računali, da se v poslovnem objektu z večimi lastniki pravočasno ne bomo uspeli sestat in dat pritožbe, pa še tam so šli potem čez trupla... Toliko o skrbi Jankoviča za prebivalstvo, v tisti tvoj seznam pa se raje ne bi spuščal, ker ti lahko napišem kakšen roman...

Samo kot zanimivost:

Znancu stanujočem na mestnem trgu so mestni redarji (po tem ko je zaradi nečloveških razmer bivanja v stari ljubljani sodeloval pri zbiranju podpisov civilne iniciative) napisali kazen za nepravilno parkiranje motocikla kar zaradi parkiranja v predverju njegove lastne hiše - torej na zasebni posesti!

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prostorski načrt nam je župan vsilil mimo vseh priporočil in ugovorov. Obvestilo o spremembi namembnosti zemljišč so nam poslali zadnji dan starega leta, ker so računali, da se v poslovnem objektu z večimi lastniki pravočasno ne bomo uspeli sestat in dat pritožbe, pa še tam so šli potem čez trupla... Toliko o skrbi Jankoviča za prebivalstvo, v tisti tvoj seznam pa se raje ne bi spuščal, ker ti lahko napišem kakšen roman...

Samo kot zanimivost:

Znancu stanujočem na mestnem trgu so mestni redarji (po tem ko je zaradi nečloveških razmer bivanja v stari ljubljani sodeloval pri zbiranju podpisov civilne iniciative) napisali kazen za nepravilno parkiranje motocikla kar zaradi parkiranja v predverju njegove lastne hiše - torej na zasebni posesti!

Znancu seveda NI TREBA plačati kazni, če ima priče in fotografijo, katero je slikal redar.

Če je to res, kar se vam je zgodilo, vam vsem predlagam, da kot skupina najamete odvetnika (to ni velik strošek, ker is ga delite in po dobljeni pravdi dobite denar nazaj) in naredite cirkus na sodišču. Novinarji bodo z veseljem zagrabili novo "Janković-kost" in jo obžirali mesece kot je v Butalah v navadi. Ni mi pa jasno zakaj tega še niste storili?

______________________________________

SLEDI splošen zapis, ki se ne nanaša na predhodni komentar !!

Še enkrat bom z zelooo velikimi črkami napisal, ker nekateri ne vidijo dobro in potem ne razumejo zapisa kot celote:

Vsi vemo, da se dogajajo napake, ker ne more biti vse za vse dobro.

Ampak NIKOLI ni treba kritizirati vsega povprek.

V pošteni kritiki je treba kritizirati določene napake in pohvaliti uspešno izvedene zadeve.

In to me pri Jankovićevih kritikih najbolj moti.

Da županu ne priznajo ničesar dobrega, ampak ga prodajajo za lopova kar na počez.

POTEM TAKA KRITIKA IZGUBI VERODOSTOJNOST

in

izpade navadno pljuvaštvo zaradi pljuvaštva.

In kritik dobi pred publiko podobo izredno motene osebe.

Upam, da bo zdaj jasno v čem je jabolko spora.

Prosim, da tega splošnega zapisa nihče ne jemlje osebno !

Popravljeno . Popravil brojedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Numero uno, ni te prijetno poslušati, ko toliko vpiješ in poudarjaš. :closedeyes:

Se bojiš, da te ne bomo brali, če boš pisal normalno kot ostali?

Kar se tiče od Poperčka naštetih Zoklnovih uspehov:

Fasada je lepa, za njo pa vse prej kot lepe zgodbe in nameni. Tudi Notredamska cerkev npr. je lepa, mnogo manj pa zgodba graditeljev. :angry:

Vesel sem, da nisem več prebivalec Ljuljane, čeprav sem v njej preživel najlepša mladostna leta. Kajti sram bi me bilo imeti župana, ki gre za svoje cilje čez trupla.

In da bo jasno, tudi v času moje mladosti ni bilo več po sredi cest kanalov za fekalije, temveč je bila takrat prav prijetno mesto, ki se ga rad spomnim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Numero uno, ni te prijetno poslušati, ko toliko vpiješ in poudarjaš. :closedeyes:

Se bojiš, da te ne bomo brali, če boš pisal normalno kot ostali?

Kar se tiče od Poperčka naštetih Zoklnovih uspehov:

Fasada je lepa, za njo pa vse prej kot lepe zgodbe in nameni. Tudi Notredamska cerkev npr. je lepa, mnogo manj pa zgodba graditeljev. :angry:

Vesel sem, da nisem več prebivalec Ljuljane, čeprav sem v njej preživel najlepša mladostna leta. Kajti sram bi me bilo imeti župana, ki gre za svoje cilje čez trupla.

In da bo jasno, tudi v času moje mladosti ni bilo več po sredi cest kanalov za fekalije, temveč je bila takrat prav prijetno mesto, ki se ga rad spomnim.

:notworthy: Kar naj te bo ............ sram. :naughty:

Pa obrnimo ploščo. Ja?

Ker mi deluješ orto in full inteligenten in pameten - saj če nekdo bistro kritizira vsako potezo in dejanje druge osebe - je pričakovati, da imaš oprijemljive podatke in strokovne analize posameznih projektov.

Predvidevam ........ pač ........... gleda tvojih ........ kritik ( pljuvanja ).

E mojster ............ pa daj:

da slišimo tvoje strokovno podkovano mnenje, oziroma PLAN,

kako in na kakšen način bi TI v enakih pogojih in v vsaj približno enakem času naredil iste stvari, ali pa še katero več morda.

Bi .......... prosim ............ tole ........... šlo? :naughty:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se ti mal kretena delaš ane? :headbang:

V bistvu ja - delam se kretena!

:yes:

Genialno - kako si le ugotovil to?

:slap:

Če hočem, da me kreteni razumejo, pač ne gre drugače, a' veš?

Uspeh pa seveda ni garantiran, če mi ne uspe spustiti se na dovolj nizek nivo, da

bi se naredil dovolj hudega kretena v želji vzpostaviti verbalni stik s hudimi kreteni.

Ampak tebi bo to prezapleteno ...

(velja tudi za tvoje podpisnike)

:fredy: :alko: :blink: :wacko:

:010

Popravljeno . Popravil brojedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....Če hočem, da me kreteni razumejo, pač ne gre drugače, a' veš?....

Tudi velike količine žganega nucajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vesel sem, da nisem več prebivalec Ljuljane, čeprav sem v njej preživel najlepša mladostna leta. Kajti sram bi me bilo imeti župana, ki gre za svoje cilje čez trupla.

Prav če tako misliš. Sam nisem iz ljubljane, z avtom 15 minut do table ljubljana, z motorjem je bilo še manj, tok sem rabil do

Trnovega z zx-6r- ker je ravno motoristični forum.

Preživel pa sem 4 leta na Resljevi, 4 leta na Aškerčevi, ogromno na Šmartinski, precej v Sneberju, Šiški, Viču, Rudniku, Zaloška cesta, Moste, Nove Jarše, Črnuče, BS3,.............v šolah in službah- študentskih, rednih in izrednih. Prevozil jo z motorji, avti, kolesom, peš...

Orto bar, franci na balanci, hombre, reformator bar, zlata ladjica, napoli, skelet, 'krakovc' ko je bil še odprt, na piru na gradu, metelkova, trnovski nasip, legende, companeros, trnovski zvon, fun factory, maček, roll bar, konkurenca, wild west, kino šiška, a3, borderline, mambo, granada, kepca, jaka bar, povodni mož (tam se not lahko kadi), tivoli, mestna plaža, pod skalco, parlament, zajček, kratochwill, gani, bar pod uro, kaval (dobra pizza), arkada, ex slaščičarna (na miklošičevi kjer je mcdonalds), plavi bar, emonska klet, fokulus, tramvaj, sark, nočni bar escape, parma, bachus, jurman, guiness, cel city park, rezka, kud Prešeren Trnovo, sokol, williams pub - v teh sem sigurno pir pil, pa je to mogoče ščepec lokacij iz glave...

Tako da v Ljubljani je življenje kakor si ga sam organiziraš- super- ali pa zajebano kot za nekoga, ki se je odselil. Jaz brez Ljubljane nebi shajal, ona pa brez Zokija slabo v teh časih.

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!