Skoči na vsebino

Jankovič za ljubljanskega župana


Broj Jedan

Priporočene objave

Ni čuda, da ta Jankovič bo še en cajt ostal, kr podpore pa ma :nono: Ja saj resno je za razmislit, če bo za ostat v Sloveniji. Pa kaj vsi men naj grem jaz za županjo. Kaj men to? Jaz samo pravim in še enkrat ponavlam. Moti me:

1. Naša vlada (to kaj se ta Pahor gre je katastrofa)

2. Zakaj grejo vsa sredstva prek Ljubljane? (zato pa vam ljubljančanov paše, da vaš zoki vse vam nardi in ga tak zagovarjate)

Ful me je zmotlo, da je vaš zoki nudo neko pomoč totim delavcem na ulici samo v času volitev, 3dni po tem pa ajde znajdite se. Ne vem kako sploh lahko zagovarjate njega, pa dobro vsak ma svoje mnenje. Jaz vas ne obsojam tak kot vi mene!

3. Moti me, da nismo pravna država? Tam vlačijo po priporih človeka, ki je na amzs-ju neke podkupnine jemo za 250eur, Hilda, Zidar, .... pa vsi ostali kradljivci, pa se mirno sprehajajo po ulici?

Tu je tolko stvari, da je škoda časa in besed za take ljudi, ker niso vredni svojega imena.

Nam lahko zaupaš barvo las, če ni skrivnost? Naravno, ne pofarbano seveda.....rad bi dobil stavo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nam lahko zaupaš barvo las, če ni skrivnost? Naravno, ne pofarbano seveda.....rad bi dobil stavo....

Vidim kam ta stvar pelje. Pa nisem blond :) Pa ne me met za blond ker sem daleč od tega. Zdaj ste se pač vsi na mene spravli, ker ženska komentira politiko. Pa saj vseeno. Bi si mogla enkrat vredi čas vzet pa te stvari do potankosti napisat, te bi menda melo kaj vrednosti. By the way tud vaši komentarji ne povejo nič konkretnega, tak da vas ni za resno jemat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da nekdo briše vse kaj jaz napišem. Zdaj kr sem dokaj nova na forumu še ne vem točno vsega kak pa kaj, sao je pa čudno, da neke napišem, pol pa kuj sfalijo moji komentarji :? Not cool, definately not cool

Popravljeno . Popravil Nataly
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moderatorji pač na vsake tolko pobrišejo objave, ki nimajo nobene veze s temo.

Tko kot npr, bo čez nekaj časa izginilo cca 5 zadnjih objav v tej temi.

Ker se pač ne znate držat teme in pogovarjat argumentirano. :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da nekdo briše vse kaj jaz napišem. Zdaj kr sem dokaj nova na forumu še ne vem točno vsega kak pa kaj, sao je pa čudno, da neke napišem, pol pa kuj sfalijo moji komentarji :? Not cool, definately not cool

ne daj se ines ... vsaka izguba nedolžnosti je bolj ali manj krvava ...

malo preveč mešaš in posplošuješ jankoviča ... on stremi k popolnosti chuck norris - a kar pa se mi tudi za naše politične razmere zdi malce utopično .. upam da mu ne uspe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da moram nekaj razčistit. Glede tega, ko sem napisala, da gredo sredstva preko Ljubljane! Bom še enkrat razložila, kr zdaj vidim, da ste vsi razumeli, kot da sem napisala, da Jankovič o tem odloča. No en primer bom dala. Če želimo dobiti denar od evrope, moramo seveda pripraviti nek projekt. In tako smo dobli 20 milijonov za šolstvo, seveda je ministrstvo v Ljubljani raje ta denar vložilo v stadion kot pa da bi se denar porazdelil po regijah. Bi blo fajn, če bi regije obstajale, ne pa da ta Ljubljana vse razporeja, kr itak vse v svoj žep potisne. Če keš ne ostane v Ljubljani, ga raje sploh ne vzame. In zdaj vi meni rečete, da Jankovič ni mel prstov tu vmes. Pa po moje je vse nardil, samo da bi šo keš v stadion (in je to tudi nardil). Pa to je moje mnenje. Samo to še bom rekla resnica boli!!!

Popravljeno . Popravil Nataly
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da moram nekaj razčistit. Glede tega, ko sem napisala, da gredo sredstva preko Ljubljane! Bom še enkrat razložila, kr zdaj vidim, da ste vsi razumeli, kot da sem napisala, da Jankovič o tem odloča. No en primer bom dala. Če želimo dobiti denar od evrope, moramo seveda pripraviti nek projekt. In tako smo dobli 20 milijonov za šolstvo, seveda je ministrstvo v Ljubljani raje ta denar vložilo v stadion kot pa da bi se denar porazdelil po regijah. Bi blo fajn, če bi regije obstajale, ne pa da ta Ljubljana vse razporeja, kr itak vse v svoj žep potisne. Če keš ne ostane v Ljubljani, ga raje sploh ne vzame. In zdaj vi meni rečete, da Jankovič ni mel prstov tu vmes. Pa po moje je vse nardil, samo da bi šo keš v stadion (in je to tudi nardil). Pa to je moje mnenje. Samo to še bom rekla resnica boli!!!

Ok, to je en projekt. Naštej vsaj še dva, da bodo trije, da boš lahko v množini govorila. Seveda morajo biti vezani na Jankovića, saj je o tem tukaj govora.

Ajde, jajca na tnalo!

(Pizda, še ena oseba, ki mal TV gleda pa žuto štampo bere, pa misli, da je kvalificirana).

PS: raje se vprašaj, kdo ti je možgane opral!!!

Popravljeno . Popravil mashina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da moram nekaj razčistit. Glede tega, ko sem napisala, da gredo sredstva preko Ljubljane! Bom še enkrat razložila, kr zdaj vidim, da ste vsi razumeli, kot da sem napisala, da Jankovič o tem odloča. No en primer bom dala. Če želimo dobiti denar od evrope, moramo seveda pripraviti nek projekt. In tako smo dobli 20 milijonov za šolstvo, seveda je ministrstvo v Ljubljani raje ta denar vložilo v stadion kot pa da bi se denar porazdelil po regijah. Bi blo fajn, če bi regije obstajale, ne pa da ta Ljubljana vse razporeja, kr itak vse v svoj žep potisne. Če keš ne ostane v Ljubljani, ga raje sploh ne vzame. In zdaj vi meni rečete, da Jankovič ni mel prstov tu vmes. Pa po moje je vse nardil, samo da bi šo keš v stadion (in je to tudi nardil). Pa to je moje mnenje. Samo to še bom rekla resnica boli!!!

Inverzijo tegale tvojega pisanja sem ravno zadnjič slišal v lokalni gostilni- :Kaj mora ljubljana kot gospodarsko najbol uspešna občina podpirat manj razvite regije. Pa naš denar njim dajat...kot včasih za Bosno. ... Nekaj takega približno je razlagal mal starejši, približno okajen deda..

Njegove besede niso zgolj brez podlage, ampak tudi dokaj nemoralne-sej veš, preživetje šibkejšega pa to... pomojem bi že bil čas da nehamo en drugega obtoževat, si gledat pod prste in v krožnik. Stresat in otresat z nekimi napihnjnimi nepreverjenimi oz. preprosto izmišljenimi dejstvi z namenom negovanja lastnega ranjenega ega, frustracij, jeze ter začnemo delovati skupaj za cilj splošnega dobrega. (Švedi se te taktike držijo že vse od konce 2. vojne pa jim gre kar lepo....

P.S.-da mal konotiram na teorije zarote (ki so nam zgleda zelo blizu)-še vedno se nismo uspeli upreti misterioznim strukturam moči, ki se ravnajo po načelu DIVIDE ET EMPERA (deli in vladaj) , ampak rajši en drugega držimo za goltance in vanje stresamo vse vrste neumnosti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da moram nekaj razčistit. Glede tega, ko sem napisala, da gredo sredstva preko Ljubljane! Bom še enkrat razložila, kr zdaj vidim, da ste vsi razumeli, kot da sem napisala, da Jankovič o tem odloča. No en primer bom dala. Če želimo dobiti denar od evrope, moramo seveda pripraviti nek projekt. In tako smo dobli 20 milijonov za šolstvo, seveda je ministrstvo v Ljubljani raje ta denar vložilo v stadion kot pa da bi se denar porazdelil po regijah. Bi blo fajn, če bi regije obstajale, ne pa da ta Ljubljana vse razporeja, kr itak vse v svoj žep potisne. Če keš ne ostane v Ljubljani, ga raje sploh ne vzame. In zdaj vi meni rečete, da Jankovič ni mel prstov tu vmes. Pa po moje je vse nardil, samo da bi šo keš v stadion (in je to tudi nardil). Pa to je moje mnenje. Samo to še bom rekla resnica boli!!!

OK, zdaj pa zares.....katera je tvoja naravna barva las prosim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Jaz vsaj vidim stvari take kot so dejansko. ...

Vidiš qrac! Upam :whistle:

Primer stadion ima eno figo veze z Ljubljano. Seveda pa ima veze z umazano politiko. Z Ljubljano pa toliko kot Univerziada z Mariborom. Pa ne pljuvam čez Maribor, temveč pravim, da je nesreča, da imata tako Ljubljana kot Maribor prepotentne in škodljive župane. In spet smo pri politiki. In če ocenjuješ mesto in njegove prebivalce po županih, še posebej v teh časih, ko vemo kako je z volitvami in se pošten in razsoden človek vanje sploh ne spušča več, ker izbire enostavno ni več, potem sklepam da si res blond. Pa odgovori že enkrat fantom na to vprašanje, da vidimo, a si taka po rojstvu in si pač ne moreš pomagat, ali pa si se za to posebej šolala. :evilgrin:

(KokSmŽlehtPress)

Popravljeno . Popravil Kramp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidiš qrac! Upam :whistle:

Primer stadion ima eno figo veze z Ljubljano. Seveda pa ima veze z umazano politiko. Z Ljubljano pa toliko kot Univerziada z Mariborom. Pa ne pljuvam čez Maribor, temveč pravim, da je nesreča, da imata tako Ljubljana kot Maribor prepotentne in škodljive župane. In spet smo pri politiki. In če ocenjuješ mesto in njegove prebivalce po županih, še posebej v teh časih, ko vemo kako je z volitvami in se pošten in razsoden človek vanje sploh ne spušča več, ker izbire enostavno ni več, potem sklepam da si res blond. Pa odgovori že enkrat fantom na to vprašanje, da vidimo, a si taka po rojstvu in si pač ne moreš pomagat, ali pa si se za to posebej šolala. :evilgrin:

(KokSmŽlehtPress)

Z vami se res ne da. Pa kdaj sem sploh kaj žalila oz. omenjala prebivalce Ljubljane? Kdaj sem rekla kaj proti Ljubljančanom? Cel cajt je govora o Jankoviču. Eni ga pač branite, eni ga pač pljuvamo. Sem s tem zdaj rekla, da ste vi krivi za vso politično sranje? Pa dajte fantje malo se skup poberite, kr to kaj pa dobivam nazaj je pa kuj neke. Vidim, da bi rabli da vam lepo vse strokovno napišem, te bi menda melo kaj vrednosti, žal pa tud od vas dobivam nazaj take komentare, da se sprašujem o vaši starosti in zrelosti. Z vami se res ne da. Če že jaz nisem tak fejst odrasla kot vi, dajte še vi malo dozoret. :D Sem zadnja oseba na svetu, ki bi koga sodla. V družbi sem imer zagovarjala dejstvo, da smo vsi samo ljudje in da ne razumem tega sovraštva med lj in mb. Nisem iimela nikol slabih izkušenj, ampak zdaj pa počasi začenjam spreminjat svoje mišljenje :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz vsaj vidim stvari take kot so dejansko. Pa za razliko od vas dam konkreten primer in argument, kaj pa dobim nazaj? Samo neko poniževanje :nono: Daj nazaj konkreten protiargument ne pa da samo žališ folk.

Povej še dva primera, sama si namreč govorila v stilu, da "ves dnar gre preko Ljubljane, tudi iz Evrope direkt preko Ljubljane", potem si pa samo glede stadiona Stožice uspela nekaj izdavit.

Glej, saj vidimo, da očitno imaš možgane vsaj delno prekrvavljene, ampak vseeno, malo razmislil kdaj in se tudi pogovori s kom normalnim, ne pa samo z žuto štampo in Svet na Kanalu A gledat ... to je res škodljivo, verjemi mi, "I'm atrained professional".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljubljana -- Gradonačelnici Beograda i Ljubljane potpisali su sporazum o bratimljenju prestonica Srbije i Slovenije.

Ovo treba pozdraviti. :yea1::yea1::yea1:

Kaj pa vem. Mene pa čist n'č ne gane, če se takile med sabo ližejo. :yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je un Jure Janković sploh od Zokita sin ? Čudno se mi zdi, da mora na tako enostavna vprašanja odgovarjat njegov MAFIJSKI branilec :whistle:

Kako naj pa mi vemo, al je al ni? ... Verjetno ti Zayo veš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako naj pa mi vemo, al je al ni? ... Verjetno ti Zayo veš?

Sayo bi lahko vedel samo če NI. Al pa kdo drug.

Ga pa ne serite s tem Jurčkom, ker bo naslednji mandat, ko bo Zoki precednik republike, ziher vsaj Ljubljanski župan. Pol ste ga pa popušili. Mogoče edin Sayo ne če so moja predvidevanja, da je imel pri delanju Jurčka kašne "prste" vmes. :whistle:

Ja n'č se ne ve, če mulc sam ne ve kdo je fotr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da so vam tipi ki se vam hinavsko režijo v ksiht in pri tem še kradejo vaš denar všeč, vi JANKOVIĆEVI KOČIJAŽI :SS

Komu ti to, a, komu ti to!!!!? :angry: :fight1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da so vam tipi ki se vam hinavsko režijo v ksiht in pri tem še kradejo vaš denar všeč, vi JANKOVIĆEVI KOČIJAŽI :SS

Sayo pa što si toliko ljut na gospodina Jankovića ,on samo radi svoj posao dobro.Sigurno je samo jedno da nebi bio tu gde je sad da nije vredan toga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!