Skoči na vsebino

Jankovič za ljubljanskega župana


Broj Jedan

Priporočene objave

Ne ........... nikakor ............ nisem želel slišati tega. :whistle:

Lepo sicer, da priznaš :naughty: da nisi tak mojster ................

Ampak, od nekoga, ki je sveto prepričan, da je nekdo nekaj "nagravžno speljal" in zajebal, človek pričakuje ............. če vsaj ne mojstrsko :whistle: , ampak vsaj laično mnenje oziroma stališče ............. kako bi on sam napravil, speljal in organiziral stvari ................. da bi bile BOLJŠE.

Lej dragec .... :cry: če mi moja skuha :kava: ......... in če ji sam rečem "da je zanič" ........... mi ga bo fuknila u glavo! Ja?

Če pa ji pojasnim, da je v :kava: dala premal cukra .............. pol je pa drugo .......... se ti ne zdi? :naughty:

Ej ti, tole je pa pika na I, :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ........... nikakor ............ nisem želel slišati tega. :whistle:

...

Točno tako! Želiš slišati prav določeno izjavo. In ker jih vama z Alan fordovskim kriplnom nihče ne poda, tu vpijeta in zmerjata in mislita, da bo z vama kdo resno debatiral. Mislim, da sta s Fritzevim odgovorom dobila dovolj in preveč truda kolikor ga zaslužita.

Po drugi strani smo očitno na nasprotni strani razrednega boja. Razredni soovražniki torej in se vidimo na barikadah. Vsak na svoji seveda.

P.S.: Svoj nivo vidva z leseno vozičkarjem lepo izkazujeta s podcenjevalno nesramno retoriko, pri tebi zavito v celofan, pri njem na vulgarno podcenjevalen način. Kaj res mislita, da se bo še kdo z vama pentljal. Ne hvala, svoje čevlje imam rad vsaj v grobem čiste in pazim kam stopim.

(To je bilo tako malo za okus, kakšne izjave imata vidva!)

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober konj ima veliko napak.....slab pa samo eno (in to da je slab).

Ljubljanski župan po mojem mišljenju spada med dobre....vsaj po tistem kar vidim in občutim vsak dan v Ljubljani. In normalno da to stane. In normalno da to ni vsem všeč. In normalno da bi vsi to izvedli bolje, le vejo ne kako....

In normalno da bo kmalu tako tudi v drugih mestih... :evilgrin:

Popravljeno . Popravil bmw
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po drugi strani smo očitno na nasprotni strani razrednega boja. Razredni soovražniki torej in se vidimo na barikadah. Vsak na svoji seveda.

Bolano. V razrednem boju se kaj hitro lahko znajdeš v napačnem razredu ... ali več njih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tako! Želiš slišati prav določeno izjavo. In ker jih vama z Alan fordovskim kriplnom nihče ne poda, tu vpijeta in zmerjata in mislita, da bo z vama kdo resno debatiral. Mislim, da sta s Fritzevim odgovorom dobila dovolj in preveč truda kolikor ga zaslužita.

Po drugi strani smo očitno na nasprotni strani razrednega boja. Razredni soovražniki torej in se vidimo na barikadah. Vsak na svoji seveda.

P.S.: Svoj nivo vidva z leseno vozičkarjem lepo izkazujeta s podcenjevalno nesramno retoriko, pri tebi zavito v celofan, pri njem na vulgarno podcenjevalen način. Kaj res mislita, da se bo še kdo z vama pentljal. Ne hvala, svoje čevlje imam rad vsaj v grobem čiste in pazim kam stopim.

(To je bilo tako malo za okus, kakšne izjave imata vidva!)

:eek: In kaj tako "fascinantnega" je Frizz napisal ............ ? :yawn:

Razredni boj? Razredni sovražnik?

Pa ti "poba" sploh več kaj kvasiš? :slap::eek:

Tu ne vidim nobenega "razrednega boja", ampak le stare dogme in prepričanja - kot recimo - ali je naš svet "naredil STVARNIK", ali je pravilna Darvinova teorija evolucije.

In seveda stare belo - črno - rdeče zamere izpred 60-ih let.

In, ja "prjatu" ...... na barikade praviš!

Lahko ............. in z .......... lahkoto. :yea2:

Enkrat pred cca 20 leti ............. ko je bilo treba .......... sem že bil ............. če bo treba spet ............. bom tam. :yes:

Na isti strani kot takrat. :yes:

Kje si bil ti ............. ne vem in me ne zanima. :yawn:

Če boš na drugi strani ........... kot praviš .......... tvoja stvar. Vedno imaš možnost izbire! :yes:

Kaj pa je nesramnega v tem, če od pavšalnega KRITIKANTA želim le in samo njegovo mnenje ..... kako bi lahko on sam naredil bolje - veš itak samo ti. :slap:

In ker si "razrednega sovražnika" našel v vseh in vsakomur - ki misli drugače kot ti, ne sprejmeš / ali nisi sposoben sprejeti drugačnega mnenja - četudi je podprt z črno/belimi argumenti.

Sam osebno v nikomer v SLO ne vidim "razrednega sovražnika", vidim pa, ljudi, ki želijo kaj storiti in narediti - ne la za "svojo rit", ampak za vse nas/ vse vas, in pa večne OPORTUNISTE in NERGAČE, ki vedno in povsod vidijo "teorije zarote" in jim nič ne ustreza, nič ni dobro, vse je narobe, z vsem se NE strinjajo - hkrati pa sami ne vedo/ne znajo kako bi kaj postorili.

In oprosti še enkrat ........... če iz gornjega nadstroje skoz strop teče VODA in mi kaplja na mizo ........... lahko:

1. Jokam, pizdim in se qrčim čez soseda in upravnika bloka, jim hebem vse po spisku ......... kako so nesposobni in kako mi najedajo živce.......... ali pa

2. Grem k sosedu ........ najdeva težavo ......... pokličeva majstra .......... in stvar je urejena. :slap:

No ti bi se šel prvo varianto .............. in to v nedogled ...............

Jaz pa definitivno drugo.

Če si zaradi tega moj "razredni sovražnik" .............. kar bodi. :lol1:

In če bo kugla na barikadah zadela tvoj čeber ............ ne bo velike škode ............. samo dodatni stroški. ( pogreb tudi stane ). :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PRIDEM! Sam če bo danijela pojala na vse zvoćnike!

:unsure: kaj je zokijada?

pa ovo je savršeno ! z Danijelo vred !

mortadeljada, cvičkarija, motorijada, .... pa naj bo še zokijada ! :boobies::alko::whistle::wallbash: :beer1: :bum:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: In kaj tako "fascinantnega" je Frizz napisal ............ ? :yawn:

...

Očitno dovolj, da si bil vsaj enkrat odprte glave.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa dajmo še malo debatirat o 'dobrom konju, za kojim prašina se diže' (prosto po Bori Čorbi).

V bistvu smo tukaj predvsem dve skupini, tisti, ki ga zagovarjajo, ker je operativen in je naredil veliko vidnega ter poživil uradništvo na MOL-u in drugi, ki ga kritiziramo, ker je marsikaj vidnega drago stalo ali je z manipulacijo in finančnimi akrobacijami preneseno na pleča vseh davkoplačevalcev, ker je reševanje glavnih problemov mesta npr. prometa - le navidezno, malo in površno ter da so njegova ravnanja dostikrat na meji klientelizma in korupcije, čeprav mu to ni uspel nihče dokazati.

Kako bi jaz naredil:

- najkasneje leto ali dve po prihodu na funkcijo bi imel dolgoročni načrt rešitve prometnega vprašanja v Ljubljani..ne za ta mandat, temveč še za tri ali štiri naslednje;

- prepovedal bi lastnim in družinskim podjetjem poslovati in delovati z MOL-om, je cel preostanek Slovenije na razpolago - v nasprotnem bi lahko hitro prekoračil mejo med poslovnim odnosom in klientelizmom;

- ne bi zahteval donacij občini za dodelitev posla, ker je to korupcija, četudi je to v Mercatorju bila običajna praksa;

- ne bi zaposlil Jakliča niti nobene podobne podlasice;

- ne bi gradil nepotrebnega nogometnega stadiona in če finančna konstrukcija športnega parka Stožice ne bi zdržala, bi zadevo zaprl in ponudil kakšni Ikei;

- ne bi tako zadolžil mesta, prodajal mestno premoženje in šel v javno-zasebna 'partnerstva' (JP Razsvetljava), če za to ne bi bili jasni razlogi v prid prebivalcem;

- jasno bi povedal ali MOL podpira motorizirane enoslednike ali ne in pod kakšnimi pogoji. Za parkiranje enoslednikov bi zagotovil brezplačna parkirišča na prostoru vsakega petdesetega parkirišča za avtomobile, kjer je to smotrno. Če se ne bi mogel izogniti parkirnini za enoslednike pa bi uvedel možnost plačila parkirnine z mobilnimi telefoni, z navedbo reg. označbe dvokolesnika;

To je tako hitro..odokativno. Seveda je lahko govoriti tako, preko palca, če nimaš celotne slike in ne poznaš ozadja. Da je Janković verjetno najboljši župan Ljubljane v zadnjih 20-ih letih, stoji, a to ne pomeni, da je brezmadežen in da se ga ne sme kritizirati. Nedvomno pa to pomeni, da so politične stranke ki krojijo življenje v RS, v prestolnici delale enako zdraharsko, lopovsko in neprofesionalno kot to počno na ravni države, le da se v mestu rezultati tega jasneje vidijo.

Nikakor pa ne sprejemam logike, da je nekdo primeren za politično funkcijo, ker je sicer umazan, a je zato 'naš', je naredil več kot drugi, je naredil nekaj simpatičnega in koristnega zame ali kaj podobnega. Raje vidim koga, ki bi imel dobre Jankovićeve lastnosti brez slabih. Politična funkcija je funkcija moči, zato je zelo pomembno, kakšnim ljudem to moč dajemo...če ne danes pa jutri. Kdor tega ne razume si lahko prebere tisto kar piše spodaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Kdor tega ne razume si lahko prebere tisto kar piše spodaj.

Evo papež, da boš lahko še enkrat :yawn: , jaz bom pa Fritzu le :worship: , ker se mu ljubi. Meni se ne. :zzz:

Popravljeno . Popravil I30
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo papež, da boš lahko še enkrat :yawn: , jaz bom pa Fritzu le :worship: , ker se mu ljubi. Meni se ne. :zzz:

:eek: Lej "mudel" ......... pa da si ne boš "vilce skrivu" :lol1::lol1: .

Nauš verjel ................ z zadnjim Fritz-evim prispevkom se V CELOTI STRINJAM! :yea2:

Zdej pa lepo pojdi nazaj in si poste preberi in boš ................ mogoče .............. mogoče ........... dojel :hmm:

Ima pa Fritz ............ nedvomno ........ "en maučk" več u glavi in med nogami ............... kot ti!

Se sam šlepaš in ............. pa pustmo. :slap:

Res je, sremembe niso nikdar hipne..............., je pa včasih treba zadeve premakniti z mrtve točke .............. ker same se ne bodo.

In to je Zoki naredil.

Poznat je treba ........... se strinjam ......... celotno ozadje ........... in seveda vse delovanje/nedelovanje sistema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: Lej "mudel" ......... pa da si ne boš "vilce skrivu" :lol1::lol1: .

...

To verjetno tudi tebi samemu ni jasno.

...

Nauš verjel ................ z zadnjim Fritz-evim prispevkom se V CELOTI STRINJAM! :yea2:

Zdej pa lepo pojdi nazaj in si poste preberi in boš ................ mogoče .............. mogoče ........... dojel :hmm:

Ima pa Fritz ............ nedvomno ........ "en maučk" več u glavi in med nogami ............... kot ti!

Se sam šlepaš in ............. pa pustmo. :slap:

...

Fritz je inteligenten, sposoben in moder mladenič, ki ima verjetno zaradi svojega mladostnega zagona še voljo se ukvarjati s takimi nesramneži kot si ti.

Jaz sem z leti postal bolj preprost, direkten in elementaren, njegovega zagona pač nimam več in ti ne razlagam na široko in dolgo kar je vsem znano, pa nekateri nočejo/te videti. Koti in distance iz katerih gledamo na iste reči so nam pač različni.

Pa to sploh ni bistvenega pomena, ker se bodo reči zavrtele kot se bodo brez našega pametovanja na tem globalno gledano malenkostnem forumu.

Bolj je v tej temi meni zanimivo spoznanje o nivoju olike v naši komunikaciji, ki sta jo pokazala z Brojedan. Zelo sta osebna in zelo žaljiva in očitno vaju to zadovoljuje. To o vama pove dovolj. Nekaj je kritizirati javno osebo s katere dejanji se ne strinjaš, povsem drugo pa se je spuščati na nivo, kot ga uporabljata pri debati z običajno osebo, ki le izkorišča svobodo govora. In vajina žaljenja ne spadajo več med svoboščine...

Justin, tisto o barikadah ni poziv, kot si očitno razumel. Prepričan sem, da je kar dejstvo, ki se neizogibno bliža. Žal in da, je bolano, a v to smer drvi svet. Tudi zaradi nekritičnih stališč do oblastnikov kakršna izraža Brojjedan, Papež, ponekod pa tudi ti. Preberi si Fritzev podpis in presodi koliko resnice je v njem... Seveda pa lahko kdaj v živo debatirava tudi na to temo. Saj v nekaj elementih sva se tega s Fritzem zadnjič že dotaknila. Lahko nadaljujemo če bo tako zapihalo. Le časa si bo treba dovolj vzeti.

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda pa lahko kdaj v živo debatirava tudi na to temo. Saj v nekaj elementih sva se tega s Fritzem zadnjič že dotaknila. Lahko nadaljujemo če bo tako zapihalo. Le časa si bo treba dovolj vzeti.

Tkole pa še jest dam za kakšno rundo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In, ja "prjatu" ...... na barikade praviš!

Lahko ............. in z .......... lahkoto. :yea2:

Enkrat pred cca 20 leti ............. ko je bilo treba .......... sem že bil ............. če bo treba spet ............. bom tam. :yes:

Na isti strani kot takrat. :yes:

Kje si bil ti ............. ne vem in me ne zanima. :yawn:

Sam osebno v nikomer v SLO ne vidim "razrednega sovražnika", vidim pa, ljudi, ki želijo kaj storiti in narediti - ne la za "svojo rit", ampak za vse nas/ vse vas, in pa večne OPORTUNISTE in NERGAČE, ki vedno in povsod vidijo "teorije zarote" in jim nič ne ustreza, nič ni dobro, vse je narobe, z vsem se NE strinjajo - hkrati pa sami ne vedo/ne znajo kako bi kaj postorili.

jaz tudi bil ... samo to je v drugi temi....

kaj to da sem vsak teden 41,5 ure v službi in plačujem vse davke in dohodnino ni dovolj ?

zakaj bi pa ravno jaz moral kaj vedeti o nekem županovanju? konec koncev ima verjetno OD , ki je cca desetkratnik mojega... brez ugodnosti .. jaz imam edino ugodnost da dobim 60% mesečne delavske vozovnice ...

za marsikoga se je leta ali celo desetletja po odhodu izvedelo kakšna baraba in lopov je bil... no za nekatere se ve že danes a jim morajo samo še pravno dokazati in jih obsoditi ... pravnomočno so nekateri "bogovi" že obtoženi..

in zokijev klan ima dosti masla za ušesi .. kdo bo pa to maslo na kruh namazal ? e to je pa že malo bolj zahtevno ... pri nas namreč tožilci nimajo take osebne zaščite kot v italiji... odnosi so pa vsaj enaki . če ne celo hujši kot pri mafiji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zokijev klan ima dosti masla za ušesi .. kdo bo pa to maslo na kruh namazal ? e to je pa že malo bolj zahtevno ... pri nas namreč tožilci nimajo take osebne zaščite kot v italiji... odnosi so pa vsaj enaki . če ne celo hujši kot pri mafiji...

stari, z dokazi na plano, če mi jih daš, obljubim, da jih osebno nesem Klemenčiču ...

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko smo že pri županih - ček diz aut :)

http://www.dnevnik.si/novice/neverjetno/1042463366

citat : Župan upa, da ne bo prisiljen ponoviti tega dejanja, da bi vozniki resnično spoštovali to sporočilo, vendar pa pravi, da je pripravljen še enkrat storiti to," z nasmeškom dodaja Juskenaitejeva in razloži, da so avtomobil kupili posebej za potrebe spodnjega posnetka

ja najboljš da gre Zoki en fajn avto kupt pa ga tkole povoz, v opomin drugim :surrender: :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v Ljubljani gre preverjeno preko avtomobilov parkiranih na kolesarski stezi tudi z gorskim trdakom ! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da v Ljubljani Zoki drage napačno parkirane avtomobile osebno rešuje pred policisti, je zelo malo verjetno, da jih bo po vzoru iz videa peštal. ed2ac7ff69e6812ce59e70e921682f2a.jpg

Seveda pa se zna spraviti na kakšen ob steni prislonjem moped.

Popravljeno . Popravil I30
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja najboljš da gre Zoki en fajn avto kupt pa ga tkole povoz, v opomin drugim :surrender: :eek:

mogoče unga beunga Mercedesa AMG od Damjana Jankovića :)

Mogoče bo pa svojega peštal? e23745c008f04ce9364ead36b3c7500f.jpg

kolikor vem, ni njegov, pač pa last uvoznika BMW, ki ga je dal brezplačno za 1 leto na uporabo Zokitu oz. MOL?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče unga beunga Mercedesa AMG od Damjana Jankovića :)

kolikor vem, ni njegov, pač pa last uvoznika BMW, ki ga je dal brezplačno za 1 leto na uporabo Zokitu oz. MOL?

zelo ekološko se obnaša zoki ko se vozi z dizlom.. taksistom je pa nabil eko davek ... in ker pri nas ni verificiranega laboratorija s katerega izsledki bi dokazal , da ima avto - taxi nižji izpust škodljivih plinov taxisti ki take avte vozijo ne morejo uveljavljati znižanja eko davka...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zelo ekološko se obnaša zoki ko se vozi z dizlom.. taksistom je pa nabil eko davek ... in ker pri nas ni verificiranega laboratorija s katerega izsledki bi dokazal , da ima avto - taxi nižji izpust škodljivih plinov taxisti ki take avte vozijo ne morejo uveljavljati znižanja eko davka...

Večina takstitov bi morala dobiti 5 davkov, ne samo enega - kakšno tehnološko svinjarijo vozijo po centru mesta ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Večina takstitov bi morala dobiti 5 davkov, ne samo enega - kakšno tehnološko svinjarijo vozijo po centru mesta ...

Center mesta je praktično že ves zaprt. Tam hara Kavalir. "Center" okoli železniške postaje, (zastali projekt nove je še en slavolok Ljubljanske oblasti) je pa itak zasvinjan z dizelcami na tirih. Sploh se je pa brezvezno prepirat o onesnaženju Ljubljane, dokler imamo okoli in okoli na obvoznici tak tranzit tovornjakov. In ko smo že pri smraji, Ljubljana smrdi po gnilih smeteh. Pojdi na primorsko in se pripelji v Ljubljano zjutraj. Nekje med Brezovico in Vičem te bo presenetil parfum smetišča na barju. Tudi to je eden od vzrokov, da Ljubljane ne maram več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Center mesta je praktično že ves zaprt. Tam hara Kavalir. "Center" okoli železniške postaje, (zastali projekt nove je še en slavolok Ljubljanske oblasti) je pa itak zasvinjan z dizelcami na tirih. Sploh se je pa brezvezno prepirat o onesnaženju Ljubljane, dokler imamo okoli in okoli na obvoznici tak tranzit tovornjakov. In ko smo že pri smraji, Ljubljana smrdi po gnilih smeteh. Pojdi na primorsko in se pripelji v Ljubljano zjutraj. Nekje med Brezovico in Vičem te bo presenetil parfum smetišča na barju. Tudi to je eden od vzrokov, da Ljubljane ne maram več.

Center bo za moje pojme "zaprt", ko bo zaprt za avtomobile od Gospodarca do Križank, od Kliničnega do Tivolija. To, kar je sedaj, je samo "strogi center" oziroma "najožji center" :-).

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!