Skoči na vsebino

Blajerca


zilko

Priporočene objave

Trnutno mam orginal gor ampak ga bom menjo v naslednjem mescu ko bojo finance dopuscale.

Glej ce hoces nekaj z malim kesom naret kupi gus-a od polinia, pa podalsane sekundarne prenose, za zacetek bo dovolj da se spodobno peljes! pol pa se variator, pa vlko fedro za kupongo pa vidis kolk mas dnara pa tak naprej.

gus+prenosi pa mas 50000sit dovolj .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislm da če boš dal not airsal-a, ti ne bo potrebno menat usega tega... to je čist nepotrebno kr use se je zdele dal za zamenat. Frgazar če nimaš res najmanjši ne rabš nč menat, tud moji kolegi majo usi navadn jermen pa avspuhe gor pa majo kite 70... Valčki k si jih dobu pr avspuhu bi mogl zadostvat, feder je pa res priporočljiv! Ta kit te pride ukol 37.000 sit se mi zdi... sam je pa uredu zlo.. :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislm da če boš dal not airsal-a, ti ne bo potrebno menat usega tega... to je čist nepotrebno kr use se je zdele dal za zamenat. Frgazar če nimaš res najmanjši ne rabš nč menat, tud moji kolegi majo usi navadn jermen pa avspuhe gor pa majo kite 70... Valčki k si jih dobu pr avspuhu bi mogl zadostvat, feder je pa res priporočljiv! Ta kit te pride ukol 37.000 sit se mi zdi... sam je pa uredu zlo.. :notworthy:

pri airsal-u je obvezen 17,5mm fergazer in priporočliv 19mm, saj je to aluminjasti cilinder ! :wacko:

iz izkušn vam pa lahko povem da če spremeniš samo EN (1) del na skuterju, še jih pol zraven pride min. 5, govorim iz izkušn, sem tudi sam hotel kupit samo 70 kit, zdaj pa imam skoro komplet vse za 70ccm :unsure:

primer:

kupiš 70ccm kit (npr. gus-nat), da ti dosti navora, ampak končnega speed-a pa od 5-10km/h, in sem prepričan da noben s tem nebo zadovoln in bo kupil prenose, cena teh je 20k, prenosi nekaj poslabšajo pospešek, torej treba večji fergazer, pol se da zelo verjetno zgodit da nebo enakomerno vlekel in bo imel luknje, torej treba novi variator in z obratami ki so pri tej moči prisotni tudi novi jermen, vlko fedro, male fedrce, 10 paketov valčkov za nastavitev....

....govorim iz izkušenj....

torej iz 40k ki ga daš za 70 kit, pride pol vun čez 150k sit :wacko: :unsure: :cry: na koncu pa ti vse vkup ribne in se kregaš sam s sabo zakaj si ga sploh predelal :fight2:

odgovor je: samo zato ker kot mladoletnik hočeš vse poiskusiti in se pelati čez 100 in videti kaki filing je :kva2: :kva2: :kva2: pol pa že ta hitrost postane :zzz: :zzz: :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='22 Mar 2004 @ 18:19'] zaj pa tak ne PLISS SVETUJTE MI kiri 70 kit si naj grem kupit za runnera PLISSSS

pa če vete še ceno napišite zraven okvirno ...

PLISSSSSS pa da se kit vreju odnese da nena kaj crkne takoj :)

To je zelo odvisno kaj bi rad (razmerje med ceno/performensom/vzdrževanjem oz življensko dobo kita)

Predvidevam da boš kupil polini. Lahko kupiš navadni gus, gusR, corso, evolution. Od leve proti desni si sledijo cene, performens, življenska doba :)

Zdaj tam za gus navadni pa gusR nisem ziher, če za runnerja to tud velja, za mojga je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tega se jaz bojim da bo zaribo ....

zato bi dau eno 70ko not pa nič druga no pa fergazer bi menjo ... če je tak nujno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='22 Mar 2004 @ 22:17'] tega se jaz bojim da bo zaribo ....

zato bi dau eno 70ko not pa nič druga no pa fergazer bi menjo ... če je tak nujno

Fergazer bi jaz še pustil. Na tvojem mestu bi kupil gusR pa prenose, menjal lamele, pa malo večjo dizo, športni filter oz športno gobico pa je :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmz.. v petek rem se pozanimat jaz to v stupit trgovino pa neke še našparam pol pa po nakupih samo montaza :) morem robeja prosit če bo meu cajt :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='22 Mar 2004 @ 23:22'] hmz.. v petek rem se pozanimat jaz to v stupit trgovino pa neke še našparam pol pa po nakupih samo montaza :) morem robeja prosit če bo meu cajt :)

Hehe...v stupitu te bojo vlozli ko kisle kumarce v eti :lol1: :lol1: Ker te ne pozanjo ti povem iz lastnih izkusen ze pred leti :) Pridi v 5ek okol do mene se boam v garazi dol vsedla pomenla kaj bi mel najdla nekaj skuap zracunala in bo to to....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Lahko kupiš navadni gus, gusR, corso, evolution. Od leve proti desni si sledijo cene, performens, življenska doba :)

Zdaj tam za gus navadni pa gusR nisem ziher, če za runnerja to tud velja, za mojga je.

gusR in corsa je isto :)

maš samo gus, gusR (corsa) in evo na voljo :)

torej sport, midrace in high-end B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri airsal-u je obvezen 17,5mm fergazer in priporočliv 19mm, saj je to aluminjasti cilinder ! :wacko:

iz izkušn vam pa lahko povem da če spremeniš samo EN (1) del na skuterju, še jih pol zraven pride min. 5, govorim iz izkušn, sem tudi sam hotel kupit samo 70 kit, zdaj pa imam skoro komplet vse za 70ccm :unsure:

primer:

kupiš 70ccm kit (npr. gus-nat), da ti dosti navora, ampak končnega speed-a pa od 5-10km/h, in sem prepričan da noben s tem nebo zadovoln in bo kupil prenose, cena teh je 20k, prenosi nekaj poslabšajo pospešek, torej treba večji fergazer, pol se da zelo verjetno zgodit da nebo enakomerno vlekel in bo imel luknje, torej treba novi variator in z obratami ki so pri tej moči prisotni tudi novi jermen, vlko fedro, male fedrce, 10 paketov valčkov za nastavitev....

....govorim iz izkušenj....

torej iz 40k ki ga daš za 70 kit, pride pol vun čez 150k sit :wacko: :unsure: :cry: na koncu pa ti vse vkup ribne in se kregaš sam s sabo zakaj si ga sploh predelal :fight2:

odgovor je: samo zato ker kot mladoletnik hočeš vse poiskusiti in se pelati čez 100 in videti kaki filing je :kva2: :kva2: :kva2: pol pa že ta hitrost postane :zzz: :zzz: :zzz:

_Roba_, ZELO DOBRO napisano!! :notworthy: :notworthy: :notworthy:

folk, Roba knows!! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

_Roba_, ZELO DOBRO napisano!! :notworthy: :notworthy: :notworthy:

folk, Roba knows!! .)

roba ????? :huh: :o :blink: :unsure: :? <_< :rolleyes: .)

poglej avtorja Zok :P

sem pa učenec od robeja :afro1: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

roba ????? :huh: :o :blink: :unsure: :? <_< :rolleyes: .)

poglej avtorja Zok :P

sem pa učenec od robeja :afro1: O:-)

sorry!! :P vseen - zlo dobr si napisu vse skup! jebiga, avatar mata podobn, pa za Robo vem, da ma wow izkusenj! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na koncu pa ti vse vkup ribne in se kregaš sam s sabo zakaj si ga sploh predelal  :fight2:

odgovor je: samo zato ker kot mladoletnik hočeš vse poiskusiti in se pelati čez 100 in videti kaki filing je  :kva2:  :kva2:  :kva2:  pol pa že ta hitrost postane :zzz:  :zzz:  :zzz:

In tocno to je ko prvic ribne se ti svet podere :cry: :cry: Si obupan neves kaj si naredil naroce kako se je lahko to zgodili nic ti ni jasno enostavno kot vesoljni potop.Pred tem das 150k ali se vec za vse skupaj ven da se bos lahko koncno malo "vec" peljal.Se vozis gor in dol prehitis onega prehitis tistega si ustvaris z casom neko ime postanes za svoje pojme car ker te vsi obcudujejo zakaj ti gre tolko :yea2: B) :o .Hoces vedno vec nikol ni dovolj gres spremenit tisto,das pobrusit to vecji fergazer se vecjo dizo,cilinder nizas presidis oh in oh ur sola potem tu sploh ni vec pomembna ce bo slo bo slo :o vazno da bo motor laufal.......Prides spet z temacne garaze celi vesel ven vzges dela :) :notworthy: :yea2: Ponosen si sam na sebe skoraj ze v sedmih nebesih se si niti prav nena rok umijes in kombinizona das dol ze mas celado na glavi in hitis kazat uspeh svojim prijateljem B) :) :naughty: Seveda spet so vsi navduseni vauuuuu ded je spet raztural car je vsaka mu cast :grupni: :) Se vozis spet en cas in spet pride tisti crni dan ko naredi v spodnjem delu motorja kabum :cry: Za nekatere spet totalni pokop v mojem primeru ze vsakdanjik.Si recem po pac trebalo spet zamenjat pa bo slo dalje :) Z casom ti pa gre ze vse to dobesedno na jetra mine ti do vsega ne da se ti vec vlagat v nic,ti je vseno ce te

ze vsi prehitevajo.....si reces bo bolse ceprav v sebi cutis tisto jezo :angry: (kak

me je on lahko prehitel) In spet dobis tisti nagon hopala treba bo spet malo

posraufat da bo letelo tako v starih casih :yea2: :) :D . Lahko si vlozil oh in oh denarja in rekel zakaj mi je bilo to potrebno kaj mam od tega??Pa si reces nic ampak v sebi pa vseno cutis tisto slavo in ponos ki je nebi za nic na svetu menjal. In ko enkrat pades v to not si not in nikoli nebos mel mira ceprav reces vse bo orginal ostalo.Vendar ena nalepka ali pa blatnik moreta it dol ker z svoje koze ne mores iztopit.

Upam da se nisem prevec vzivel :hmm: pa da ni prevec :topic:

Popravljeno . Popravil _Roba_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in potem ti se ta riba huj ko vsi motorji prej... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam res ne morš verjet :wacko: ko kupš si rečš da neboš nč predelu :lol1: razn blokad ampak hmal ugotoviš da nebo šlo tko in greš naprej in naprej v denarnci pa :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja eni smo taki tuning freak-i ko pac celi dnar kaj ga mamo vrzemo v scoota, ampak meni se zdi to nacin zivljenja, valda ma dobre in slabe lasnosti!!

Ampak pomoje tudi ce bi si kupo R-1 bi jo se mogo malo tunat, taki smo!! :P

No upam da nisem edini :? :D

Popravljeno . Popravil italjet maniac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

roba daj mi daš tvojo tel ... ? al pa priji na irca pa me klikni na motosvetu D-12 al pa Dext3r` al pa brez ` oky?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='23 Mar 2004 @ 19:54'] roba daj mi daš tvojo tel ... ? al pa priji na irca pa me klikni na motosvetu D-12 al pa Dext3r` al pa brez ` oky?

#skut & #skut.info

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!