Skoči na vsebino

Ducati Monster ali Monster Ducati


A_je_to

Priporočene objave

Moj bivši Monster 620 letnika 2004, je imel ob nakupu 3 ključe. Eden je rdeč (ta je za kodirat) 2 sta črna. Poleg tega mora bit zraven še kartica z kodo katero potrebuje servis, če slučajno izgubiš rdeči ključ. 

 

Orodje ima Monster v predalčku na spodnji strani sedeža. Homologacijski kartonček moraš tudi dobit zraven. Servisna knjiga in navodila za uporabo je tud dobro če jih dobiš.

 

Pa če dobiš kakšne račune za vzdrževanja in servisov, je tud plus.

Hvala za odgovor.

Tudi sam si ogledujem dva monstra 620, letnik 2004, tako da so te informacije super.

Tisti, ki je nekako bolj v ospredju ima servisno knjigo z potrjenimi servisi še iz časa, ko so ducatije servisirali na zaloški (še prej pa v tujini). Potem se je motor servisiral pri serviserju ducatijev, vendar v pop. času, torej .... Ker mi je dal prodajalec ime serviserja, ga nameravam poklicat in preverit, kaj vse je na motorju delal. Najbrž ne bo imel kakšnega razloga, da mi ne bi povedal.

Ima pa prodajalec nekaj računov za npr. nove pnevmatike, zamenjavo ploščic, zavornega olja, pa tudi nekaj starih delov (filtri, jermeni ... ), ki jih je zamenjal mi je pokazal. 

Zanima me še nekaj; a se da kje kupiti, dobiti (prefotokopirati) knjižico z navodili za uporabo Monstra 620i.e. v SLO jeziku?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za odgovor.

Tudi sam si ogledujem dva monstra 620, letnik 2004, tako da so te informacije super.

Tisti, ki je nekako bolj v ospredju ima servisno knjigo z potrjenimi servisi še iz časa, ko so ducatije servisirali na zaloški (še prej pa v tujini). Potem se je motor servisiral pri serviserju ducatijev, vendar v pop. času, torej .... Ker mi je dal prodajalec ime serviserja, ga nameravam poklicat in preverit, kaj vse je na motorju delal. Najbrž ne bo imel kakšnega razloga, da mi ne bi povedal.

Ima pa prodajalec nekaj računov za npr. nove pnevmatike, zamenjavo ploščic, zavornega olja, pa tudi nekaj starih delov (filtri, jermeni ... ), ki jih je zamenjal mi je pokazal. 

Zanima me še nekaj; a se da kje kupiti, dobiti (prefotokopirati) knjižico z navodili za uporabo Monstra 620i.e. v SLO jeziku?

 

Ugibam da si dobil kontakt od serviserja Boštjana. On je prej servisiral na uradnem servisu na Zaloški, zdaj ma svoj servis v Tomačevem. Ja ne bo problema, tud ko sem jest prodajal, sem dal potencialnemu kupcu kontakt od serviserja da mu je razložil kaj in kako je bilo z motorjem.

Za tole z knjižico z navodili pa kar Boštjana vprašaj, mogoče ima celo on kakšno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ugibam da si dobil kontakt od serviserja Boštjana. On je prej servisiral na uradnem servisu na Zaloški, zdaj ma svoj servis v Tomačevem. Ja ne bo problema, tud ko sem jest prodajal, sem dal potencialnemu kupcu kontakt od serviserja da mu je razložil kaj in kako je bilo z motorjem.

Za tole z knjižico z navodili pa kar Boštjana vprašaj, mogoče ima celo on kakšno.

Omenil je serviserja Jureta. Ta naj bi servisiral pri Motoristu na Letališki. Ga morda poznaš?

Pri ogledu motorja sem si zapisal številko hm... menda motorja (6 številk v glavnem in pred njimi še trije znaki iz številk in črke). Na podlagi cifre bi na servisu vedeli, kaj je bilo z motorjem, kar zadeva servisov ...

Omenjaš Boštjana oz. servis v Tomačevem. Ker ne poznam, te prosim če lahko napišeš, za kateri servis gre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Omenil je serviserja Jureta. Ta naj bi servisiral pri Motoristu na Letališki. Ga morda poznaš?

Pri ogledu motorja sem si zapisal številko hm... menda motorja (6 številk v glavnem in pred njimi še trije znaki iz številk in črke). Na podlagi cifre bi na servisu vedeli, kaj je bilo z motorjem, kar zadeva servisov ...

Omenjaš Boštjana oz. servis v Tomačevem. Ker ne poznam, te prosim če lahko napišeš, za kateri servis gre.

 

V Motoristu servisira samo Roman, nihče drug. Tega poznam. Da bi kakšen Jure šraufal Ducatije slišim prvič. Bl težko ti bojo pri Motoristu po kakšni številki motorja kej pogruntal, naj ti da prodajalec motorja kakšen račun, al pa če imaš ime in primek prodajalec pa preveriš če je bil motor kdaj tam in kaj so delali.

Boštjan Urbančič je bil 10 let glavni serviser na prejšnjem uvozniku za Ducati, zdej ima svoj servis v Tomačevem, Ducati UBM. Če rabiš njegov telefon, me pokliči na telefon v mojem profilu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Motoristu servisira samo Roman, nihče drug. Tega poznam. Da bi kakšen Jure šraufal Ducatije slišim prvič. Bl težko ti bojo pri Motoristu po kakšni številki motorja kej pogruntal, naj ti da prodajalec motorja kakšen račun, al pa če imaš ime in primek prodajalec pa preveriš če je bil motor kdaj tam in kaj so delali.

Boštjan Urbančič je bil 10 let glavni serviser na prejšnjem uvozniku za Ducati, zdej ima svoj servis v Tomačevem, Ducati UBM. Če rabiš njegov telefon, me pokliči na telefon v mojem profilu.

Jutri dopoldan kontaktiram  prodajalca in ko bom imel nekaj več info, te pokličem. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Imam dva ogledana. Oba 620i.e., oba letnik 2004. Eden rdeč, drug pa črn. Prvi je v SLO, drug pa čez mejo. Bližje sem prvemu, ki ima vse originalne dele. Drug je malce dodelan, kar je morda za nekoga, ki mu je to želja, povsem o.k., meni, "zelencu", pa je vseeno bolj všeč izgled čimbolj podoben dnevu prvega nakupa. Oba sta servisirana, celo nekaj štampiljk je v servisnih knjigah, ostali servisi pa so delani brez računov. 

Če se bo vse izšlo po pričakovanjih, bo v četrtek eden v garaži :kva2: .

Evo, za prvega je tale link, za drugega nimam nič, ker je informacija od "ust do ust"...

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=6888113.

Po pravici povedano, me je na tega "spomnil" BiziXXX :yes: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Duče je doma :) .

Zanima me, ali imate motor čez zimo na moto stojalih in ali uporabljate prednje in zadnje, ali pa samo zadnje stojalo?

So univerzalna stojala, ki jih prodajajo v moto trgovinah o.k., ali morda priporočate koga, ki jih izdeluje sam?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke! Kerga si potem vzel? Jaz imam samo zadnje stojalo (v BS centru mislim da je blo okrog 40€ v akciji), pa polnilec akumulatorja, to je to.


 

Popravljeno . Popravil ofc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wellcome to the club Ducati Monster.Man tud jest sam zadnje stojalo, akumulator pa ponavadi kr ven vzamem čez zimo k mi je enkrat že zmrznu. Sicer pa zdele ga itak ne rabiš več dajat na stojal k se je vožnja že začela.

Razen jest ne k ga mam še vedno razkopanga mojga Darčka (bemti zdej je pa že cajt d kej postorim okol tega).

 

Še vedno pa ne vem kak je ventil prav obrnjen ____Kađiva wo bist du?????

 

Pa rabim še ležaja križa vilic oziroma če mi kdo sporoči tip ležajev, da jih nabavim. Merci beaucoup.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Duče je doma :) .

Zanima me, ali imate motor čez zimo na moto stojalih in ali uporabljate prednje in zadnje, ali pa samo zadnje stojalo?

So univerzalna stojala, ki jih prodajajo v moto trgovinah o.k., ali morda priporočate koga, ki jih izdeluje sam?

Bravo, čestitam :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za čestitke :OK: .

 

Ofc: vzel sem rdečega Monstra 620i.e. letnik 2004. Ima 30.000 km, narejen servis, nove gume, skratka pripravljen za sezono. Slika iz domačega okolja še sledi.

 

Včeraj sem nabavil polnilec/vzdrževalec akumulatorja (akcija 35 EUR), prav tako sem našel naslov proizvajalca stojal na Bolhi. Stojalo spredaj 30EUR, zadaj pa 50 EUR. Za slednjega dodajam link, če bi kdo rabil.... V trgovinah so mi navajali ceno kompleta od 140 EUR dalje?!

http://www.bolha.com/dodatna-oprema/oprema-za-motorna-kolesa/proizvodi-za-nego-motorja/stojalo-za-motor-moto-nosilec-moto-nosilci-moto-stojalo-384010404.html?aclct=1354800648

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za čestitke :OK: .

 

Ofc: vzel sem rdečega Monstra 620i.e. letnik 2004. Ima 30.000 km, narejen servis, nove gume, skratka pripravljen za sezono. Slika iz domačega okolja še sledi.

 

Včeraj sem nabavil polnilec/vzdrževalec akumulatorja (akcija 35 EUR), prav tako sem našel naslov proizvajalca stojal na Bolhi. Stojalo spredaj 30EUR, zadaj pa 50 EUR. Za slednjega dodajam link, če bi kdo rabil.... V trgovinah so mi navajali ceno kompleta od 140 EUR dalje?!

http://www.bolha.com/dodatna-oprema/oprema-za-motorna-kolesa/proizvodi-za-nego-motorja/stojalo-za-motor-moto-nosilec-moto-nosilci-moto-stojalo-384010404.html?aclct=1354800648

 

Welcome to the club :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima morda kdo za prodat, kopirat ..... navodila za uporabnike Monstra 620i.e. v SLO jeziku? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V SLO nimam, sam se znajdeš tud v angleški različici.

 

En link za servisna navodila ter katališke številke delov.

http://www.manualedereparatie.info/en/categorii/Ducati.html

 

Pa jest bi res prosu za tip ležaja križa prednjih vilic, za M600 l,1998 npr. za FAG ali pa SKF ležaje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V SLO nimam, sam se znajdeš tud v angleški različici.

 

En link za servisna navodila ter katališke številke delov.

http://www.manualedereparatie.info/en/categorii/Ducati.html

 

Pa jest bi res prosu za tip ležaja križa prednjih vilic, za M600 l,1998 npr. za FAG ali pa SKF ležaje.

Hvala za poslano :yes: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za čestitke :OK: .

 

Ofc: vzel sem rdečega Monstra 620i.e. letnik 2004. Ima 30.000 km, narejen servis, nove gume, skratka pripravljen za sezono. Slika iz domačega okolja še sledi.

 

Včeraj sem nabavil polnilec/vzdrževalec akumulatorja (akcija 35 EUR), prav tako sem našel naslov proizvajalca stojal na Bolhi. Stojalo spredaj 30EUR, zadaj pa 50 EUR. Za slednjega dodajam link, če bi kdo rabil.... V trgovinah so mi navajali ceno kompleta od 140 EUR dalje?!

http://www.bolha.com/dodatna-oprema/oprema-za-motorna-kolesa/proizvodi-za-nego-motorja/stojalo-za-motor-moto-nosilec-moto-nosilci-moto-stojalo-384010404.html?aclct=1354800648

 

Imam oba stojala iz oglasa iz bolhe. Z zadnjim sem zadovoljen, sprednji je pa malo "švoh". 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam oba stojala iz oglasa iz bolhe. Z zadnjim sem zadovoljen, sprednji je pa malo "švoh". [/quote

Ima smisel reci proizvajalcu, da naj kaj popravi, Ali Bo to sprednje stojalo vseeno o.k.?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Za to ceno je uredu. Sej ni slab, samo pač lahko bi bil malj bolj masiven, vsaj kakšen cm večji premer cevi. Drugače pa pobarvano kvalitetno in tudi vari so kompaktni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za to ceno je uredu. Sej ni slab, samo pač lahko bi bil malj bolj masiven, vsaj kakšen cm večji premer cevi. Drugače pa pobarvano kvalitetno in tudi vari so kompaktni.

Samo, da motor ostane gor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V SLO nimam, sam se znajdeš tud v angleški različici.

 

En link za servisna navodila ter katališke številke delov.

http://www.manualedereparatie.info/en/categorii/Ducati.html

 

Pa jest bi res prosu za tip ležaja križa prednjih vilic, za M600 l,1998 npr. za FAG ali pa SKF ležaje.

te datoteke itak dobiš na uradni ducati strani...

drugače pa se tu lahko najde uporabne nasvete glede servisiranja:

 

youtube kanal:

http://www.youtube.com/user/cacycleworksdotcom/videos?view=0

 

spletna stran:

http://www.ducatitech.com/

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za poslano.

 

Imel bi vprašanje glede motoristične opreme in sicer niham med usnjem in tekstilom. Ducati izdelki so ful lepi, cene pa tudi ... ampak vseeno, zanima me, kaj - glede na vaše lastne izkušnje - priporočate. Ker sem začetnik, se bom kar nekaj časa vozil na kratkih relacijah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ducati ma ravno zdaj neke popuste na cunje, poglej na njihovo stran, sam so cene še zmer high  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!