Skoči na vsebino

Ducati Monster ali Monster Ducati


A_je_to

Priporočene objave

hvala lepa za odgovore! :) Mislim da sem bolj ali manj že odločen kaj bom kupil. Sem pa v avtošoli vozil Hondo Hornet, pa imam nanjo tudi same pohvale, ampak zmeraj mi je bila želja...Ducati ali Harley Davidson:)

Najbolje je imeti v garaži oba ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala lepa za odgovore! :) Mislim da sem bolj ali manj že odločen kaj bom kupil. Sem pa v avtošoli vozil Hondo Hornet, pa imam nanjo tudi same pohvale, ampak zmeraj mi je bila želja...Ducati ali Harley Davidson:)

hornetko ti jaz prodam in to zelo ugodno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol je pa Buell zate, če sta ti všeč Monster in H-D :)

Popravljeno . Popravil kađiva
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... duče je na poti do kuče :)

Pol pa kdaj priropotaj na mesečno srečanje Dukatistov, vsako prvo sredo v mesecu se dobivamo pri Jurmanu v Ljubljani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pa kdaj priropotaj na mesečno srečanje Dukatistov, vsako prvo sredo v mesecu se dobivamo pri Jurmanu v Ljubljani.

Ob kateri uri ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta pa je malo bosa. Tako vozen motor kot je stari monster jih večina konkurence še vedno ne premore...

Voziti monstra je otročje lahko, pri počasni vožnji pa prestavo nižje z več obrati pa ni nobenih problemov.

Će si pa smotan ti pa tud 7valjnik ne pomaga.

No, trdim da na 796 ni tako, na 1100 pa je sploh noro,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, trdim da na 796 ni tako, na 1100 pa je sploh noro,

Sem imel 796 HYM in ducati 900ss tako da z malimi ducatiji je kvečjem lažje... Jaz nisem imel težav nikoli.

Kolega pa je kot prvi motor kupil monstra 900 pa se je tudi zelo kmalu navadil nanj, vozi ga še zdej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ducatisti pozor pozor. :grim

Nej mi en pove kaj je fora tega ventila, ter če mora biti v tem položaju. Gre se pa za monster M600 l.1998.

post-38230-0-06081700-1355942235_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ducatisti pozor pozor. :grim

Nej mi en pove kaj je fora tega ventila, ter če mora biti v tem položaju. Gre se pa za monster M600 l.1998.

No fantje k tole pa res noben ne ve? :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kej bojo on vedel, pr Motoristu je sm čudn gledu :eek: ko sm ga spraševal o tem. Še dobr da ga ni dal na računalnik :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Un pri motoristu zna zamenjat olje tako kot na tistih vW jih k jih prodajajo, to je pa tud vse.

So tudi boljši serviserji v Slo za Ducati, če pa želiš imaš pa tudi italijo, avstrijo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej naredi še eni dve slikci ter napiši malo kam sploh peljejo te cevi, na airbox? na kestl? Iz slike se vidi zelo slabo. V katalogih ki jih imam jaz tega kosa ne najdem.

LP ROk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sj to je tud problem k ga jest tud v enem katalogu nimam.

Se pravi, M600 nima hladilnika olja in vseeno ima iz bloka na strani mokre sklopke speljane te cevi do uplinjačev in nazaj. Kot bi gledal M750 ali M900 z hladilnikom. Vmes pod zračnim filtrom se nahaja ta ventil, tik preden gre v uplinjač.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom jz pogledal pr monsterčku od moje punce, če ima isto zadevo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!