Skoči na vsebino

Ducati Monster ali Monster Ducati


A_je_to

Priporočene objave

Pozdravljeni Ducatisti

1.Kdo ve, kje se najbolj splača kupiti rez.dele za Ducatije.

2.A ima kdo od vas kakšnega karamboliranega Monstra za rez.dele po možnosti M900?

Lp :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se je že kdo z ogledali igral na monstru!

Serijski so tako kratki da se prelepo vidim v ramena! Sicer sem jih malce "podaljšal" ampak sedaj vizuelno štrlijo!

Zanima me predvsem če je kdo nabavil kje kakšna goodlookin' pa da je ta "malenkost" odpravljena?!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obstajajo ogledala, ki jih montiraš na konec balance. sem jih videl in je v tisti konkretni izvedbi zgledalo ok.

kje/kako/koliko pa nimam pojma ... pejt na gugl pa napiš "aftermarket mirrors for ducati monster"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Mene pa zanima če kdo ve kje bi se dal dobiti tako prednjo masko

kot je na sliki. Pri nas se je vrjetno ne da dobit, tko da sm mal gledu po netu sam

nism nc najdu. Po iskalnikih sm iskov pod 'bodykit' pa podobne pa nism nc najdu.

Ne vem no ta maska se mi zdi mal bols kot originalna (k je mal bl retro pa to),

tale je pa podobna k una od ktm duka .

Tko da ce ma ksn kasno informacijo o tem kr pogumno.

post-6529-1111487441.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima če kdo ve kje bi se dal dobiti tako prednjo masko

kot je na sliki. Pri nas se je vrjetno ne da dobit, tko da sm mal gledu po netu sam

nism nc najdu. Po iskalnikih sm iskov pod 'bodykit' pa podobne pa nism nc najdu.

Ne vem no ta maska se mi zdi mal bols kot originalna (k je mal bl retro pa to),

tale je pa podobna k una od ktm duka .

Tko da ce ma ksn kasno informacijo o tem kr pogumno.

v louisu imajo podobne v katalogu. malo poglej po teh vecjih tujih trgovinah.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako masko dobiš pri LUisu ali Gericke-ju - Villach(Beljak) ali Graz.......pri nas ima nekaj Stane iz Šmarja pri Grosupljem ampak nista luči ena nad drugo, temveč standard ena poleg druge....je pa še bolj ugodno kot v Gerickeju....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj mene pa zanima kašno zavorno pumpo(kolk mm) majo monsterji 600 od 99 naprej (en disk).

Pa enkat sm vidu da je nekdo spraševau za monstra 400. Sm ga vidu na cenikih05 v ita-cena niam pojma.

Thanks

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker si bom verjetno kupla enga monstercka in z njim nameravam nardit fuuul km, a mi zna kdo povedat, ce se z njim da kej potovat, al te boli kriz ze po 50km? Glede na to, da ma dva cilindra in da ful trese, kolko to moti na dolgi poti? A je ze bil kdo na kakem daljsem potovanju z njim? :D

Lp, Fabi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NI problema!

Naredil na dan z njim tudi že po 700 km. Križ :OK: . Zaradi vibracij :kva2: le nekoliko mravljincev v rokah! Drugače pa :yea2:!

gec!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ fabi:

preberi to temo od strani 1 dalje. hotschko je _nabjrz_ nekaj malenkosti opisal o svojem M 750.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav! dve leti nazaj sem postavil motor na stranski tir in kupil avto.. ampak sedaj se je vrnil.. že dober mesec mi ne pusti jesti, delati, spati....neprestano se potim in mislim nanj..

že od nekdaj sem pogledoval za ducatiji ampak v zadnjih nekaj dneh sem ugotovil da je monster to kar hočem...

ve morda kdo za kakšnega tam do največ mio sit cene...

pomagajte prosim.. ne zdržim več!!!!! :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uzivaj.

mali oglasi so drugje, ta tema je namenjena izmenjavi izkusenj z doticnim modelom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem za male oglase samo ni neke pestre ponudbe (tista bela predelava ima malo navito ceno glede na letnik).. pa sem pomislil če morda kdo od vas prodaja lepotca ali pa pozna koga ki ga.. drugače pa se opravičujem za neustreznost...

P.S: sicer pa si neznansko želim kot ponosni lastnik monstra debatirati z vami v tej sobi.. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem za male oglase samo ni neke pestre ponudbe (tista bela predelava ima malo navito ceno glede na letnik).. pa sem pomislil če morda kdo od vas prodaja lepotca ali pa pozna koga ki ga.. drugače pa se opravičujem za neustreznost...

P.S: sicer pa si neznansko želim kot ponosni lastnik monstra debatirati z vami v tej sobi.. :OK:

Malo poglej čez mejo na moto.it.......mogoče kaj najdeš....... :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je res, samo sem pravkar slišal, da jih imajo italijani bolj kot potrošni material(beri vsakodnevno prevozno sredstvo), saj veš vespe in podobno tako da jih ne šparajo kaj prida, večinoma so baje v razsulu...

hvala za nasvet, pa prosim še za kakšnega.. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je res, samo sem pravkar slišal, da jih imajo italijani bolj kot potrošni material(beri vsakodnevno prevozno sredstvo), saj veš vespe in podobno tako da jih ne šparajo kaj prida, večinoma so baje v razsulu...

hvala za nasvet, pa prosim še za kakšnega.. :OK:

mobile.de

1000ps.at

motorradklinik.at

ducati.at

ducati.de (tukaj našel in kupil svoj moped)

i dodaj još jednu žličicu vegete :lol: , pa bo stvar zalaufala. Pa dober tek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je res, samo sem pravkar slišal, da jih imajo italijani bolj kot potrošni material(beri vsakodnevno prevozno sredstvo), saj veš vespe in podobno tako da jih ne šparajo kaj prida, večinoma so baje v razsulu...

hvala za nasvet, pa prosim še za kakšnega.. :OK:

Rule of thumb - mal dnarja mal muzke.

Iskanje budget Ducatija? Dvomim, da ti bo uspelo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Ker si bom verjetno kupla enga monstercka in z njim nameravam nardit fuuul km, a mi zna kdo povedat, ce se z njim da kej potovat, al te boli kriz ze po 50km? Glede na to, da ma dva cilindra in da ful trese, kolko to moti na dolgi poti? A je ze bil kdo na kakem daljsem potovanju z njim? :D

Lp, Fabi

Lansko leto sem naredil 14.000 km in sem ugotovil, da malo vibracij itak mora bit, drugače ja zaspiš na motorju na daljši turi, pa še puncam fajn dene :grim -saj moja je zadaj zaspala skozi Italijo.

Vozim M600

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni Ducatisti,

Ker mi majnka malo konjev pri mojem M600, a ga nebi rad prodal sem razmišljal o 680 ccm kitu od Ducati Performance.

A ima kdo od vas izkušnje s to predelavo?

Za vse informacije se vnaprej zahvaljujem.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj predlog ti verjetno ne bo všeč, ampak za ceno kita raje razmisli o nabavi Monstra 750 ali celo 900

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede nato da je motor zračno hlajen je bolje da narediš tako kot je Hotscko reku, kit je drag in še bistveno bi skrajšal življensko dobo motorja...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menjaj zracni filter.

Ducati prodaja kit (K&N filter + "odprto" ohisje za filter).

Slednje ni nic drugega kot odrezano originalno ohisje, ce se bos sam lotil.

Moras pa paziti na mere.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

+ menja se tudi dize in vzmeti v vplinjačih ...

... priporočljivo pa je menjati tudi izpuhe za odprte.

Zadeva ni ducatijeva, mislim pa, da se reče DynoJet kit ali nekaj podobnega. Na začetku te teme gotovo kaj piše tudi o tem.

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!