Skoči na vsebino

Ducati Monster ali Monster Ducati


A_je_to

Priporočene objave

Mislil sem DUCATI performance filter = K&N!

kar ni nic drugega kot K&N filter + odrezano "standardno" ducati ohisje za filter.

Lahko prisparas in si ga sam "naredis".

>hotschko:

DynoJet pa je AFAIK samo za "fergazer" modele. Ostali si morajo "samo" cip menjat.

Popravljeno . Popravil niet
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA saj to sem mislo. Kupis K&N in odrezes original pokrov in to je to. Pol pa se izpuh zamenjat pa sprednji zobcenik in rukne kot kaj.

gec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA saj to sem mislo. Kupis K&N in odrezes original pokrov in to je to. Pol pa se izpuh zamenjat pa sprednji zobcenik in rukne kot kaj.

in se že skoraj bolj splača močnejši motocikel kupit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DynoJet pa je AFAIK samo za "fergazer" modele. Ostali si morajo "samo" cip menjat.

ni nujno. EEPROM (pre)programiras et voila.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa?

z EEPROM programatorjem, pri usposobljenem ali celo pooblaščenem "serviserju" ali Serviserju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimalo me je samo o predelavi na 680 ccm, ker K&N,Yet kit,Termignoni in vse v karbonu... itak že imam in ko ti motor k srcu zraste, ga težko prodaš, zato ga raje vsako zimo malce predelam-vsak ima svoj hobi. :naughty:

Ampak vseeno,hvala za nasvete.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar ni nic drugega kot K&N filter + odrezano "standardno" ducati ohisje za filter.

Lahko prisparas in si ga sam "naredis".

>hotschko:

DynoJet pa je AFAIK samo za "fergazer" modele. Ostali si morajo "samo" cip menjat.

M600 mislim, da ni obstajal v I.E. različici ... torej ima fergazerje ... torej pride v poštev DynoJet kit oz. bolje ... močnejši motor brez kita za 680ccm in samo DynoJet komplet + odprti rori, ki so pa enaki za vse monstre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in se že skoraj bolj splača močnejši motocikel kupit?

dvomim da mocnejsi motor stane manj kot nabava K&N filtra ter "zaganje" plasticnega ohisja za filter.

sa K&N lakse se dise....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dvomim da mocnejsi motor stane manj kot nabava K&N filtra  ter "zaganje" plasticnega ohisja za filter.

sa K&N lakse se dise....

a elektronika sama sproti prilagajo in bolj bogato dozira gorivo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a elektronika sama sproti prilagajo in bolj bogato dozira gorivo?

Ja Sym je tako, povem iz lastnih izkusenj! Ko se pa srecava pa ti bom samo filtre zamenjal pa bos obcutil razliko v sunku!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni Ducatisti

A je letos kakšno srečanje Italjanske žlahtnine in če kje in kdaj?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Hej.

no jaz bi sam rabu en podatek zvedt in sicer, nabavljam monstra 800 rabljenega in sicer me zdaj zanima ali ima ta motor že direktivo EURO2?

Jah najbrž da je, samo raje sem ziher, saj bom namreč nabavil v tujini ta motor in se ne bi rad kaj zafrknil.

Aja vprašanje še za poznavalca Monstrov ata hotschko. Kakšne so kaj cene servisov pri nas in kako se da Monstra oblečti z kufri?

Dankeful za odgovore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da tista direktiva bi mogla bit že napisana na prometnem dovoljenju od motorja... Če je motor mlajši od 97 letnika, bi jo že mogu met in za uvoz ni problema.

Tu pri nas nevem kolko so servisi za Ducatija, ma u italji so FUL. Da ga samo zapelješ u delaunico si že ob 100 € :slap:

lp, Fabi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej.

no jaz bi sam rabu en podatek zvedt in sicer, nabavljam monstra 800 rabljenega in sicer me zdaj zanima ali ima ta motor že direktivo EURO2?

Jah najbrž  da je, samo raje sem ziher, saj bom namreč nabavil v tujini ta motor in se ne bi rad kaj zafrknil.

Aja vprašanje še za poznavalca Monstrov ata hotschko. Kakšne so kaj cene servisov pri nas in kako se da Monstra oblečti z kufri?

Dankeful za odgovore.

za cene servisov poglej prvih nekaj strani te teme, saj sem tam že detaljno opisal kako in kaj.

za servis pa pokliči Simona Dacarja. ni najcenejši, je pa najboljši.

EURO II ima za 100% pa preveri še www.ducati.com

kufre dobiš v obliki topcase-ov za strankse je pa bolj švoh. Preveri za original Sucati, če jih še imajo ... www.ducati.com .

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za cene servisov poglej prvih nekaj strani te teme, saj sem tam že detaljno opisal kako in kaj.

za servis pa pokliči Simona Dacarja.  ni najcenejši, je pa najboljši.

EURO II ima za 100% pa preveri še www.ducati.com

kufre dobiš v obliki topcase-ov za strankse je pa bolj švoh. Preveri za original Sucati, če jih še imajo ... www.ducati.com .

Evo poklical Simona in mi povedal ceno za ta servis. No drugače pa vsekakor postanem kmalu novi lastnik Monstra, joj kolk me ščemi.

Aja pa če kdo rabi originalne izpuhe zanj naj sporoči če jih rabi.

Lepo se imejte in se vidimo.

Hvala za odgovore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na eni od teh strani sem zasledil zvok motorja enega izmed ducatijev. Vem da so jih imeli na njihovi strani zdaj jih pa več ne najdem. Mi lahko kdo napiše link. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah...

generalna navodila oz. zaporedje klikov in korakov:

- v glavnem meniju na vstopni strani klik --> "bikes"

- klik na model po lastni izbiri

- klik na "previous model years" (povsem spodnji gumb v levem meniju)

- odpre se ti tabela, kjer izbereš po lastni želji tip motorja in leto

Ostalo boš pa že dalje vedel menda.

Maš srečo, da (še) nisem preveč slabe volje danes, ker bi ti drugače rekel, da si malo slep al pa len al pa oboje. :hmm:

aja pa dolžn is pivo, itaq. :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hotschko preglej svoj email in please če mi lahk odgovoriš na email, ki sem ti ga poslal na motorheat.

Sorry ker sem offtopic, ampak sej se gre za Monstra.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Zanima me kje ima težišce Monster 620 dark, pa če ga je lahko pobrat al se moraš matrat. Moja kilaža pa je 60 kg.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kje ima težišce Monster 620 dark, pa če ga je lahko pobrat al se moraš matrat. Moja kilaža pa je 60 kg.

če boš z njim padu(kar ti seveda ne želim), boš v šoku sposoben pobrat tud goldwinga .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!