Skoči na vsebino

Ducati Monster ali Monster Ducati


A_je_to

Priporočene objave

WD-ja vsekakor ne, ker razmaščuje ... bolj logično par kaplic olja pa potem malo zagnat štarter brez svečk ... v bistvu pa brezveze ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Oi!

Ker trenutno nimam financ namenjenih za nove rore, bi rad nekaj napravil z dodatnimi originalnimi rori od monstra/ v bistvu imam zaenkrat samo enega, drugega moram se nabavit- ce ima kdo kakega doma se priporocam :D /.

Stvar je pa taka, da me v bistvu ne zanima pridobitev na moci ampak bi predvsem rad samo malo pojacal zvok-priznam :krneki: .

Je kdo to sam naredil ali je bolje, ce to prepustim kaksnemu serviserju?

Je imel ze kdo probleme zaradi tega s policaji?

Pa se to - gledal sem Leo Vince (za pozneje) s homologacijo za monstra, pa nikjer ne najdem stevilke ZDMM408AA - a to pomeni, da za letnik 2006 nimajo homologiranega /ali lahko tudi takega s st. ZDMM400AA za letnik 2005 homologiram, je ta stevilka bistvena?

Pa drugo vprasanje- je kdo montiral sirso feltno na monstra 620?Vem, da samo sirsa guma ni prava odlocitev, kako pa je, ce se zamenja oboje?Se to da homologirat?

Kaj se zamenja - tudi disk in zobnik, al to pase gor od original feltne za M620?

Hvala za vsak nasvet :D !

Lp!

Flight

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo to sam naredil ali je bolje, ce to prepustim kaksnemu serviserju?

Če imaš material in boš "lepo" naredil, pol ja; drugače raje poišči koga ki je to že delal.

Je imel ze kdo probleme zaradi tega s policaji?

So že imeli :) odvisno pa je na kakšnega policaja naletiš. Lahko ti tut vzame tablico.

Pa se to - gledal sem Leo Vince (za pozneje) s homologacijo za monstra, pa nikjer ne najdem stevilke ZDMM408AA - a to pomeni, da za letnik 2006 nimajo homologiranega /ali lahko tudi takega s st. ZDMM400AA za letnik 2005 homologiram, je ta stevilka bistvena?

To vprašaš Hotschko, ki rihta te izpuhe.

Pa drugo vprasanje- je kdo montiral sirso feltno na monstra 620?Vem, da samo sirsa guma ni prava odlocitev, kako pa je, ce se zamenja oboje?Se to da homologirat?

Sicer ne vidim smisla v tem, da bi dal gor širšo gumo, še manj pa da bi zamenjal tudi feltno. Najbolje pa je če pokličeš v Koper, kjer se delajo registracije in jih vprašaš.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Lepo pozdravljeni.

Sem zale zainteresiran za nakup tega monsterja 750

www. avto . net 2004/motornaKolesa/oglas.asp?ID=1337976

Prosim lastnike ducatijev če kdo pozna ta motor ali je to dober nakup oz če je vreden € za katere jih ceni lastnik.

Malo vam pa težim, ker nimam izkušenj z ducatiji in bom vesel vsakega nasveta.

Hvala že v naprej.

Igor

Popravljeno . Popravil Electric
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Če imaš material ...

LP

Sele zdaj prebral tole...motorist, tks!

Bom mal pocakal z vsem skupaj...

Lp!

Flight

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

sej če bo pa tak tanov Monster bo pa kr fest...važn da duša ostane ista hehe, pa tist paličje okol nje :yea2: :) :) :)

post-1406-1180025881_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej če bo pa tak tanov Monster bo pa kr fest...važn da duša ostane ista hehe, pa tist paličje okol nje :yea2: :) :) :)

Sam tiste plastike zadaj pri izpuhih mi zgledajo kot pri ATkiX-u...

Drugač bi pa kar bil. Dvojna lampa spredaj pa mat črna barva... B)

Popravljeno . Popravil MarduK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se tastar model bol dopade kot ta na sliki, čeprov vem da je sam fotošop :)

Če bodo pa res kej vn dal, se bo pa vidlo, siguren bo pa težko nasledit obstoječe pošasti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Luč preveč spominja na FZ6 oz. ER6n. Zadnje plastike so pa obup-> to sigurno ne bo prišlo v proizvodnjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje...zdej sm mal brsku po oglasnikih, pa sm vidu, da se da dobit dučeta monstra 600 2000 letnik za kar soliden denar. se to splača nabavit? pa če je možno na 25kW, ker bom letos pršou šele na A2

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor je drugač za vozit res dober, sam še teh 40 kW je hmal premal. Cene so jim tut kr dost padle (velik jih pripeljejo iz Italije-sam morš pazit, ker so dostkrat ti motorji slabše ohranjeni, kot 'naši'). S 25 kW ga jaz še nisem videl, tak da bi ga mogu dat zablokirat, pa pol homologirat na nov. Zdj pa morš razmislit če se ti splača...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem Duceta zase najprej iskal pri nas (izven sezone).Prodajalo se jih je malo, bili pa so v zelo razlicnem stanju...od razsutih, do zelo lepo ohranjenih.

V glavnem, pa so bili vsi veliko drazji, kot pa v IT. Tam jih je na izbiro precej vec - dobrih in slabih. Posledicno, ker je vecja ponudba, se je dalo tudi kupit veliko ugodneje. Jst zablokiranega nisem kupoval, jih je bilo pa kar nekaj v ponudbi - pri nas nisem zasledil nobenega.

Ne vem, koliko stane vgradnja blokade, mogoce je bolje kupit ze tovarnisko zablokiranega, saj ti ostane samo strosek poznejsega odblokiravanja (ce se odlocis motor obdrzat, ko ze imas izpit nad 25kw)?

Mislim, da v IT lahko dobis novejsi letnik, z dvema diskoma za tak denar, kot pri nas z enim...

Lp!

Flight

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Primer...

Vendesi Ducati Monster 620 (2003 -05) - del 2003

Prezzo: Euro 4.450

Cilindrata: 620

Ulteriori informazioni: Km 14.500, Moto DEPOTENZIATA (25kw) sul libretto, in perfette condizioni, tenuta sempre in garage e regolarmente tagliandata, gomme 80%, codino in carbonio omologato + originale. Prezzo trattabile.

Vendesi Ducati Monster 620 I.E. Dark - del 2004

Prezzo: Euro 4.600

Cilindrata: 620

Ulteriori informazioni: Km 12.400, DEPOTENZIATA, modello dark 5 marce 2 dischi freno ,tutta originale tagliandata ,12 mesi di garanzia.

escluso passaggio di proprietà

Vendesi Ducati Monster 620 Dark (2003 - 05) - del 2005

Prezzo: Euro 4.600

Cilindrata: 620

Ulteriori informazioni: Km 5.450, Modello depotenziato anche per patenti A2 da 18 anni

Moto perfetta tutta originale

Passaggio di proprietà escluso

Garanzia 12 mesi, tagliandata

Finanziamento sino a 60 mesi oppure sino a € 3000.00 a tasso zero in 12 mesi (spese € 100.00)

...in tako naprej...

Pa brez zamere vsi, ki pri nas prodajate- tut jst ga bom nekega dne :krneki:

Lp!

Flight

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje...zdej sm mal brsku po oglasnikih, pa sm vidu, da se da dobit dučeta monstra 600 2000 letnik za kar soliden denar. se to splača nabavit? pa če je možno na 25kW, ker bom letos pršou šele na A2

Poglej sm mal gledu na nemških straneh pa se celo kak monsterček najde ki že dejansko je omejen (pač nemška zakonodaja - omejit kar že itak ne gre dost :o ). Uglavnem res razmisl če boš že kupval omejenega zakaj pol ne bi neki močnejšga in se z omejenim pač dodobra naučiš vozt pol pa sam ofneš pa je to to!!! takorekoč brez nekih velkih stroškov zmagaš.

Splača se pa itak sej je to duc - pa mej dobrga človeka zravn pri nabavi da fejst prečekira k znajo zadeve bit fejst zj.... sploh italija k jih je ko dračja glih zarad enostavnosti motorja, lahkotnost, ne preseneča... skratka 600 je za babe (začetnike) - brez zamere sam se mi zdi da ma v IT več žensk monstre k decu :worship:

evo strani:

http://www.mobile.de/SIDOTsx4lOAc3L0vzbkyD...1259860126&

http://www.mobile.de/SIDOTsx4lOAc3L0vzbkyD...1260524449&

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ducati zakon.

Jaz pa tk pravim - ko si enkrat na Ducatiju ne greš več z Ducatija - saj za mene bo tako veljalo.

Na žalost pa se moram zaradi finančnih razlogov znebiti svojega prelepega Monstra.

Če koga zanima:

DUCATI MONSTER 600 DARK

Motor je res lepo ohranjen in brezhiben.

Za informacije sem na voljo.

Popravljeno . Popravil vamp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdrav!

nisem še vozil ducatija, pa me mimogrde zanima par stvari. verjetno je bilo že kje omenjeno, ampak nisem siguren. torej, monster 800 z vodnim hlajenjem? kako se takšen motor obnese? druga zadeva pa je menjalnik na monstrih. je primerljiv z japonskimi, ali je bolj "zatikajoč" oz. rabi odločnejšo nogo. ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdrav!

nisem še vozil ducatija, pa me mimogrde zanima par stvari. verjetno je bilo že kje omenjeno, ampak nisem siguren. torej, monster 800 z vodnim hlajenjem? kako se takšen motor obnese? druga zadeva pa je menjalnik na monstrih. je primerljiv z japonskimi, ali je bolj "zatikajoč" oz. rabi odločnejšo nogo. ?

Kako to misliš če se obnese? A če se pregreva? Meni je uspelo v najhujši vročini (34°C) z vožnjo v mestu spravit na 110°C (=temp. olja), zgornja meja pa je 130°C (če se ne motim). Torej se ne pregreva, je pa ta agregat preizkušen že na starejših monstrih (M800). Glede menjalnika ne vem (še nisem vozil japoncev), ampak men je OK (nič se ne zatika).

Popravljeno . Popravil Matic doc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej, monster 800 z vodnim hlajenjem? kako se takšen motor obnese? druga zadeva pa je menjalnik na monstrih. je primerljiv z japonskimi, ali je bolj "zatikajoč" oz. rabi odločnejšo nogo. ?

Monster 800 ni vodno hlajen, ampak 'samo' oljno. Ne poznam pa nikogar, ki bi mel z monstrom kakšne probleme zaradi pregrevanja. Menjalnik ni nič slabši od japonskih..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se opravičujem. vprašanje se je nanašalo na monstra s4, ki ima mislim da 916 ccm. ta pa ima vodno hlajenje. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, S modeli so pa nekaj drugega :) Ti so vsi vodno hlajeni, saj imajo mašine od 916, 996, 998 oz. 999. Edino S2R nima mašine od cestnaka, ampak od navadnega M800, z malenkost več KM.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se že kaj ve kdaj pride ven monster z mašino od 1098? To bi bilo logično nadaljevanje. Mislim da pride drugo leto (oz. bližnja prihodnost) naslednik 1098, ki bo mel 800ccm (namesto 749).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se že kaj ve kdaj pride ven monster z mašino od 1098? To bi bilo logično nadaljevanje. Mislim da pride drugo leto (oz. bližnja prihodnost) naslednik 1098, ki bo mel 800ccm (namesto 749).

hja,ta bo potem naslednik od 749 in ne od 1098, a ne?

sicer pa - ja, ga že testirajo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut men ni čist jasno zakaj bi bil 1098 naslednik z mašino 800 ccm, namesto 1100. .) Verjetno si bodo pa morali zmislat drugo oznako (S4, S4R, S4Rs.. ) če ne bo že preveč črk zraven :)

Popravljeno . Popravil motorist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!