Skoči na vsebino

Ducati Monster ali Monster Ducati


A_je_to

Priporočene objave

ne vem kaj vidite v monstrih 600,620,695, sej so enaki kot 900,s4,s4r.

....

Teddy,

mogoce motor za zacetnike, ki ne "ovivajo", ki rabijo motor, s katerim se bodo na easy naucil vozit, ki ne rabijo še preverjat koliko piha pri 200 na uro, ki ne rabijo dirkat proti drugim motorjem, ki tistega "več" sploh nebi znali izkoristiti in nenazadnje nizja cena, kar lahko omogoci novejsi motor, garancijo, manj popravil, pa se bi lahko nasteval...

Nekega dne, ko bomo pa ugotovili, da smo svojega prerasli, pa pride na vrsto mogoce kaj drugega ali pa tudi ne - nekateri se ze celo zivljenje vozijo z mopedi ?

Lp!

Flight

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaterim je dovolj manjša kubikaža motorjev ker se vozimo predvsem zato da na vožnji uživamo, se kje ustavimo in sproti še kaj vidimo. Zakaj bi si kupil cestnega če pa vse leti mimo tebe pa še ne moreš ga izkoristit na naših cestah. Meni je dovolj če gre monster do 200km in ima 80 km kjer se lahko brez težav voziš do 150 pa še to je proti pravilom, saj ne rečem da kdaj pa kdaj ne prtisneš po ovinkih ker je to užitek po ravnini pa, saj veš... Kaj je lepšega kot voziti se po cesti kot so Vahta in Dvor-Žužemberk in zakaj neki Vsi cestaki rinejo po teh ovinkih če se lahko vozijo max v tretji prestavi, pojdi na avtocesto in prtisni do 250 da boš vsaj malo izkoristil moč ki jo imaš pod ritjo. Smo si pač različni in se ne obremenjujemo ker vozimo motocikel samo z 80 konji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem kaj vidite v monstrih 600,620,695, sej so enaki kot 900,s4,s4r.

prej sem mel monstra 750 pa sem ga mogu kr fanj ovivat da sem izkoristl njegovo moč

potem sm si kupil s4 ma tako moč da se voziš med 3000 in 6000 obratov v taki brzini kot

hočeš pa se pelješ zadost hitro in ker ga ne goniš je še poraba majhna.

Mogoče, ker mi je 695 čist dovolj!!!!!!!!!!!!! Eni imamo prekratke noge!!! pri s4rs nism pršla do tal. Zato ta monster, pa še všeč mi je!!!! In ne rabim čist prow nič močnejšega!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče, ker mi je 695 čist dovolj!!!!!!!!!!!!! Eni imamo prekratke noge!!! pri s4rs nism pršla do tal. Zato ta monster, pa še všeč mi je!!!! In ne rabim čist prow nič močnejšega!
Enako pri meni! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče, ker mi je 695 čist dovolj!!!!!!!!!!!!! Eni imamo prekratke noge!!! pri s4rs nism pršla do tal. Zato ta monster, pa še všeč mi je!!!! In ne rabim čist prow nič močnejšega!

hmm..... bravo polona to mi je pa uteklo....

pa brez zamire :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz ne rabim ovivat mojga ker mi je idealna vožnja med 90 in 140 ker mi je všeč da plavam med ovinki :naughty:

in ne rabim se zaganjat in potem bremzat na polno. :headbang: ne vozim se po avtocesti ker je to čist brez veze in sm se že dosti prevozu po sloveniji,avstriji,nemčiji in italiji pa nikoli po avtocesti ker sem ljubitelj stranskih cest in rad tudi kaj umes poslikam za spomin. :trance_33_sleep:

drugač pa se mi zdi da če motor manj ovivaš imaš manj problemov znjim.

hmm..... žal motorja nikoli ne prerasteš, ko si msliš da ga njabolje poznaš te zajeba (oziroma se zajebaš). :evilgrin:

jaz nimam nič proti tistim k imajo manj konjev vsi smo motristi vsi prijatli :friend1: , nobenemu ne vsiljujem moja načela.

se opravičujem :worship: mogoče sem napačno postavil vprašanje,ampak nekateri ste pa ful vzkipljivi. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm..... bravo polona to mi je pa uteklo....

pa brez zamire :worship:

:headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav! Sem začetnik in si kupujem svoj prvi motor. Pač mi je že od nekdaj zlo ušeč Monster in si ga tudi nameravam kupit. Ker sem pač začetnik sem predvideval nakup 600 kubičnega. Zdej pa mam en problem... Povejte mi če se sploh da dobit monsterja 600 z dvemi sedeži. Če nima me zanima ktera različica je najnižja ki je dvozicer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal so te zbegal pokrovi na sedezu... :D

Vsi monstri so v originalu dvosedi...

Prvo kar moras narest, je, da kakega vidis v zivo...pol se pa odloci naprej...

Lp!

Flight

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala... Sej sem ga vidu v živo. Tale namreč nima pokrova ampak ma uzadi fiksno. Je namreč letnik 2000 M600 dark. Mi je pa zanimiu tudi en na (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) u. Je tam ene 3ji po vrsti če bo šou kdo gledat. Ma akrapoviča gor. Nwm oni se mi zlo dopade sam tui nwm al ma 2 zica al nima... Res nwm. Jest sem tui mislu da majo sam pokrove vsi sam me je en trgovec čist zmešu ne k je reku da do 2000 letnikov nimajo zadnih zicov 600. Tak da res nwm...

Popravljeno . Popravil SatanOsebno
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kakšna je razlika med Monster 620 in Monster 620 I.E.? Pa videl sem da imajo eni 5 in drugi 6 prestav.

Popravljeno . Popravil Hornet
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole, jaz sem nov tle gor.

Rabim pa informacijo, če kdo ve, kje naj dobim okvir za Ducatija monsterja (600-900ccm) ?

Če kdo to ve, naj me pokliče na 030 911 880, lepo prosim. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna je razlika med Monster 620 in Monster 620 I.E.? Pa videl sem da imajo eni 5 in drugi 6 prestav.

Če se ne motim ima 620 ie elektronski vbrizg goriva - med drugim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razlicica "dark" ima 5 prestav, edino za letnik 2006 nisem preprican, ce nima ze 6?

V metalik barvi pa ima ze od letnika 2004 6 prestav. Moj jih ima 6 in ne vem kako zgleda ce jih je samo 5, po moje bi se poznalo pri porabi in "matranju" masine...

Drugace pa, ce bos gledal - po stevilki na sasiji vidis tocen letnik - 10-a stevilka pove letnik izdelave.

Lp!

Flight

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole, jaz sem nov tle gor.

Rabim pa informacijo, če kdo ve, kje naj dobim okvir za Ducatija monsterja (600-900ccm) ?

Če kdo to ve, naj me pokliče na 030 911 880, lepo prosim. :winkiss:

Tukaj na ebay.it jih je kar nekaj. KLIKNI TU

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj na ebay.it jih je kar nekaj. KLIKNI TU

lp

Ma to ebay.it sem jza tudi že skozi pregledal, samo kaj ko imam >300 km do italije,...

Cena in zibira pa je res lepa, ni kaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma to ebay.it sem jza tudi že skozi pregledal, samo kaj ko imam >300 km do italije,...

Cena in zibira pa je res lepa, ni kaj.

As you wish.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma to ebay.it sem jza tudi že skozi pregledal, samo kaj ko imam >300 km do italije,...

Cena in zibira pa je res lepa, ni kaj.

ja a ni bistvo ebaya da zadevo prečekiraš, najdeš idealno in lepo po pošti naročiš?! - pa tud drgač 300km res ni bogvekaj. Pa čez dolomite domov pa je!

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kaj mislite koliko km pa je za monstra veliko, dovolj,...

Recimo da predpostavljamo da so servisi narejeni kot se ponavadi delajo v praksi.

npr.:

30000 km za 2000 lentik,....je to veliko ali ne? čisto povprečno,...

vem da vprašanje malo čudno zastavljeno, a mislim da se da dojet kaj mislim :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kaj mislite koliko km pa je za monstra veliko, dovolj,...

Recimo da predpostavljamo da so servisi narejeni kot se ponavadi delajo v praksi.

npr.:

30000 km za 2000 lentik,....je to veliko ali ne? čisto povprečno,...

vem da vprašanje malo čudno zastavljeno, a mislim da se da dojet kaj mislim :)

Ma po moje je to zelo relativno...

Kaksna voznja je bila teh xxx km?

Kako redni so bili servisi ?

Al mas pred zimo 7000 km, pa cakas drugo poletje da pride 10000 km in sele nato zamenjas olje, al naredis to vsako spomlad ne glede na km...

Al ga zjutri vzges pa takoj gasa al pocakas z visjimi obrati na delovno temperaturo...

Se ne oziras, ce je kaka malenkost narobe in popravis sele, ko ti cisto crkne in ti pri cakanju na to delno unici se kaj drugega na motorju...

Pa verjetno se kaj....

Kolk je pa kolicinsko km-jev glede na letnik...Jst recimo (zacetnik) imam od aprila nastepanih ze okoli 9000km, se nekaj se jih bo nabralo do konca sezone...

Znanec jih spravi skupaj komaj okoli 5000 na leto...

Jst imam veliko prostega casa ob sluzbi...se vozim tudi med tednom cez dan...

On ima dopoldansko sluzbo, otroke, vozi se med vikendom...

Oba lepo skrbiva za moped.

Ce bi tega, ki ga gledas vozil moj znanec bi bilo toliko km in moped ok, ker bi bil vzdrzevan tako kot je treba.

Lahko pa da je kako leto stal, samo eno leto pa ga je vozil nekdo, ki je naredil 15000km brez servisa, po zadnjem, po prvem, mrzlega tisal do konca, zjebal diske, ker ni menjal ploscic, skuril sklopko, unicil verigo z nemazanjem, pa se kaj...

Zdej sem mal zakompliciral, ampak upam, da si razumel, kaj sem hotel povedat....

Niso toliko vazni km- ji, kot pa en dober mehanik, ki pregleda v kaksnem stanju je moped...

Edina garancija, da ne bos imel kakih hudih stroskov je pa garancija pri novem motorju :whistle:

Lp!

Flight

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Recimo da predpostavljamo da so servisi narejeni kot se ponavadi delajo v praksi.

Mel sem v mislih koliko je mašina sploh zmožna vzdržat. Res da odvisno kako se dela z njo, ampak v povprečju gledano,....

No pa konkreten primer,... 50.000 km z servisi in solidno voženj,....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mel sem v mislih koliko je mašina sploh zmožna vzdržat.

Kar mašina premore tebi rit sigurno ne... Ne boš je uniču s kilometri, ne boj se.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!