Skoči na vsebino

Ducati Monster ali Monster Ducati


A_je_to

Priporočene objave

.. če so redni servisi dobro narejeni...pa hladne mašine na "suho" ne navijaš...so monstri prekleto žilave zverine...moj prvi, 55.762 km., 2002 l. ..in dela super....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo ve za kakšnega monstra 750, se priporočam za ponudbo :)

Tudi 620ie bi lahko bila zanimiva.

Popravljeno . Popravil iztok66
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo tukaj, ki je na monstru zamenjal zadnji blatnik (kjer je priterjena tabljica), s čim bolj ličnim. A obstaja kakšna trgovina, kjer bi imeli nosilce tabljic za monstra že narejene ali ste to kar sami naredili. Bi prosil za kakšno fotko, da videm kako se lotit zadeve, ampak nočem vrtat skozi tabljico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ali za Monstra obstaja nosilec za top case od Givija ali Kape? Ali je Monster primeren za vožnjo v dvoje na daljše relacije?

Hvala za odgovore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo tukaj, ki je na monstru zamenjal zadnji blatnik (kjer je priterjena tabljica), s čim bolj ličnim. A obstaja kakšna trgovina, kjer bi imeli nosilce tabljic za monstra že narejene ali ste to kar sami naredili. Bi prosil za kakšno fotko, da videm kako se lotit zadeve, ampak nočem vrtat skozi tabljico.

Kar sem jaz do sedaj videl (v živo) se mi zdi še najboljše komplet zadka iz Ducatijevega kataloga (karbonski). Če ne imaš recimo od Baraccuda, Rizoma...iz Italije. V Italiji recimo, je veliko zadkov kar odrezanih (zadnje cevi) in je tablica kar direkt pod sedežem (malo spominja potem na Buella)....vse je odvismo od okusa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali za Monstra obstaja nosilec za top case od Givija ali Kape? Ali je Monster primeren za vožnjo v dvoje na daljše relacije?

Hvala za odgovore.

Monstru kovček ne paše !!! Pokvari linijo motocikla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Monstru kovček ne paše !!! Pokvari linijo motocikla.

Se strinjam s tabo, saj nobenega motorja kovček ne polepša. Ampak včasih je potrebno uporabnosti dati prednost pred estetiko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam s tabo, saj nobenega motorja kovček ne polepša. Ampak včasih je potrebno uporabnosti dati prednost pred estetiko.

....Tank torba, stranska torba za nekatere modele, nahrbtnik....poglej v ducatijev katalog :)........samo kovčka NE !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....Tank torba, stranska torba za nekatere modele, nahrbtnik....poglej v ducatijev katalog :) ........samo kovčka NE !!!

samo nahrbtnik.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kreditna kartica zadostuje za vse.

Če se preganjaš samo od kafane do kafane in po Ridah ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se preganjaš samo od kafane do kafane in po Ridah ...

Sej kartico se uporablja tud kje drugje, ne samo v kafanah...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej kartico se uporablja tud kje drugje, ne samo v kafanah...

Aha, pol ko greš na 10 dnevni trip, kupuješ nove gate s kartico, umazane pa stran mečeš. No tega si vsi ne mormo privoščit, zato mam jst kufr, stranske torbe, tank torbo, v sili še nahrbtnik...

Drugač pa štekam, da dajete eni izgled pred funkcionalnostjo. Danes je bilo 8 stopinj zjutraj, pa so mogle vseen dijakinje barvo na trebuhu kazat :rolleyes:

Drugač da ne bom off-topic, Monster je ful lep motor, pa lepo ropota :blush:

P.s.: pa tudi drugače zgleda tudi na monstru kufer lepo, če opazujemo motocikel, ko na njem sedi voznik. Seveda, če voznika ni gor zgleda stvar malce okorna. Nekdo je rekel da pokvari linije motocikla. No še bolj jih pokvari voznik sam. Če prišteješ še soponika in kufer, se lepo linije poklapajo.

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, pol ko greš na 10 dnevni trip, kupuješ nove gate s kartico, umazane pa stran mečeš. No tega si vsi ne mormo privoščit, zato mam jst kufr, stranske torbe, tank torbo, v sili še nahrbtnik...

Drugač pa štekam, da dajete eni izgled pred funkcionalnostjo. Danes je bilo 8 stopinj zjutraj, pa so mogle vseen dijakinje barvo na trebuhu kazat :rolleyes:

Drugač da ne bom off-topic, Monster je ful lep motor, pa lepo ropota :blush:

P.s.: pa tudi drugače zgleda tudi na monstru kufer lepo, če opazujemo motocikel, ko na njem sedi voznik. Seveda, če voznika ni gor zgleda stvar malce okorna. Nekdo je rekel da pokvari linije motocikla. No še bolj jih pokvari voznik sam. Če prišteješ še soponika in kufer, se lepo linije poklapajo.

8 stopinj??' Ke živiš??? Pri nas sta bilo samo 2 stopinji.. Sm razmišljala že o bundi.

Če greš res kam daleč z motorjem, pol pa res rabiš kufre pa vse kar spada zravn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, pol ko greš na 10 dnevni trip, kupuješ nove gate s kartico, umazane pa stran mečeš.

10 dni pa bi že lahko zdržal v enih gatah - 5 dan jih pač obrneš... :whistle:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bomo preveč :topic:

Če ima kdo na monstru top case, bi prosil da prilima sliko. Hvala

post-8466-1189629463_thumb.jpg

evo monstra s top case dobiš jih od givija. pri nas ne vem če jih boš dobil jaz sem jih kupil v italiji.

če nimaš skrajšenega zadka pri monstru ga lahko montiraš ni prav tako napačno. sopotnica se počuti dosti bolj varno, glede vožnje v dvoje se da jaz se več ali manj vozim zmeraj s punco. tudi že večkrat sem šel na dopust z njim in verjemi se da normalno kot z drugimi motorji. samo bolje je da imaš močnejšega monstra (900,s4,s4r) lažje bo peljati. tuki še slika z dopusta monster + tank torba +dva stranska kovčka + top case z šotorom + šofer in sopotnica k trenutno so na kavi........ vožnja je bila 1a

post-8466-1189630541_thumb.jpg

tuki še slika mojga starega monstra kadar kovčka nisem rabil sem ga pobral stran in je ostal samo nosilec ki ni niti toliko opazljiv.post-8466-1189631184_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Eno vprasanje. Ce ti na servisu natocijo olje cez zgornjo crto-kot so ga meni, a lahko pritece olje skozi tesnilo na motorju?Pri verigi. Ali pa se pritisk v motorju lahko sprosti kje drugje?

Sem opazil da pri avtih pocnejo isto..Vedno ko sem prisel s servisa sem imel v motorju kaksen centimeter prevec olja. In grejo semeringi..

S.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!