Skoči na vsebino

Ducati Monster ali Monster Ducati


A_je_to

Priporočene objave

ne predstavljam si kaj bi delelo z S4Rs Testastretto :unsure: to bi blio noro!! :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

sicer nimam "s" verzije (Sachs zadaj in Showa spredaj namesto Öhlins), ampak mašina je povsem enaka.

Je kar zabavno. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: hmmm...... ti verjamem nisem lastnik take zvarine :worship: ampak mam monstra s4 poštimanega na 120ps :whistle: pa že ta buta da ne morš verjet in je kašen krat preveč, ne predstavljam si kaj bi delelo z S4Rs Testastretto :unsure: to bi blio noro!! :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Kakšnih predelav je pa bil s4 deležen, da je naneslo 120PS? Ker mene najbolj mika s4 (je le 916 mašina not :)) pa če bi se ga dalo dokaj preprosto (in seveda ugodno) dodelat pa morda naslednje leto pade....

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšnih predelav je pa bil s4 deležen, da je naneslo 120PS? Ker mene najbolj mika s4 (je le 916 mašina not :)) pa če bi se ga dalo dokaj preprosto (in seveda ugodno) dodelat pa morda naslednje leto pade....

ajd

:evilgrin: izpušni lonci, krivine, zračni filter, čentralina. :unsure: žal ni ugodno :cry: saj so že dva dobra izpušna lonca nad 1000E :headbang: krivine okol 400E :headbang: filter okol 100E čentralina pa ne vem.. preprosto pa je hi hi hi..... :whistle: najbolje da ko ga kupuješ kupiš najbolj poštimanega boš najbolje profitiral :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če koga slučajno zanima; ostal mi je nov, nerabljen distančnik zadnje vilce za Monstra. Motor sem prodal, preden sem zmontiral, namen pa je, da se dvigne zadek s fusrasterji, da lažje polagaš. Znano je, da Monster hitro začne "čohat" po tleh v ovinkih. Paše na 600, 800 in 900 monstera, proizvajalec pa zagotavlja, da nikakor ne vpliva na stabilnost.

Cena je 25€, lahko tut kam pripeljem, če je lep sončen vikend (poštnina=1pir)

P.S. Imam tudi originalna nova sprednja blinkerja!

post-6299-1216530711.jpg

post-6299-1216530721.jpg

post-6299-1216530738_thumb.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Počaki še par mesecev.....prihaja novi monster s 1100 mašino :devil:

Ah itak bom počakal, izpit pa še kak cekin manjka. Drugače pa bo zame mali Monster več kot dovolj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Ne bo potrebno čakati par mesecev. Je že tu.

Me like. :grim Lahko :worship: in moderno. Prava smer...

Ampak nova masina desmo 1100 z neverjetnimi :lol1: 79,5 Nm navora je pa... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me like. :grim Lahko :worship: in moderno. Prava smer...

Ampak nova masina desmo 1100 z neverjetnimi :lol1: 79,5 Nm navora je pa... :?

Pa kje ti vidiš, da ima 79 Nm, če v vseh podatkih govorijo o 105 Nm, kar je bolj logično se ti ne zdi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kje ti vidiš, da ima 79 Nm, če v vseh podatkih govorijo o 105 Nm, kar je bolj logično se ti ne zdi.

Ce bi v cetrtek prebral prvo verzijo clanka, bi vedel, kje sem videl. Pa tudi ta vrednost me ne impresionira sploh, glede na to kaj vozim. :trance_33_sleep: Ce ima tako velik in verjetno tehnolosko napredni motor relativno malo konjev, pricakujem reees hud navor. Pricakujem prevec? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce bi v cetrtek prebral prvo verzijo clanka, bi vedel, kje sem videl. Pa tudi ta vrednost me ne impresionira sploh, glede na to kaj vozim. :trance_33_sleep: Ce ima tako velik in verjetno tehnolosko napredni motor relativno malo konjev, pricakujem reees hud navor. Pricakujem prevec? :hmm:

A je 105Nm malo? Pa kje hudiča se vi vozite, da lahko vse to izkoriščate... Mater, jaz ne poznam pravih cest tukaj okrog, očitno... :( :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce ima tako velik in verjetno tehnolosko napredni motor relativno malo konjev, pricakujem reees hud navor. Pricakujem prevec?

No, marsikaj lahko tudi menjalna razmerja pridonesejo ... itd itd itd ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kje hudiča, je stara dobra okrogla lampa?! Že pri 696 lani so jo zajebali, zdej pa še ta. :trance_33_sleep:

:worship: :worship: :worship:

sam res ta stari modeli so men osebno lepši!!! ta nov se mi zdi tko kičast

kot da bi ga sestavli z delov drugih motorjev od konkurence

tud jst pogrešam tisto lepo okroglo lampo.

zame to sploh ni več taprav monster. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: :worship: :worship:

sam res ta stari modeli so men osebno lepši!!! ta nov se mi zdi tko kičast

kot da bi ga sestavli z delov drugih motorjev od konkurence

tud jst pogrešam tisto lepo okroglo lampo.

zame to sploh ni več taprav monster. :cry:

se strinjam ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je 105Nm malo? Pa kje hudiča se vi vozite, da lahko vse to izkoriščate... Mater, jaz ne poznam pravih cest tukaj okrog, očitno... :( :( :(

Noise, govorim izkljucno o tehniki, ne pa o mojih (ne)sposobnostih kar se tice voznje. :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noise, govorim izkljucno o tehniki, ne pa o mojih (ne)sposobnostih kar se tice voznje. :trance_33_sleep:

Aaa... ok... sam včasih se res vprašam kam to pelje. Pustimo to za kake druge teme -- sorry, offtopic... my bad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kje hudiča, je stara dobra okrogla lampa?! Že pri 696 lani so jo zajebali, zdej pa še ta. :trance_33_sleep:

Mislim, da mlajsi nimajo problemov s tem; mi "nostalgiki" se bomo moral pa se navadit na "igrackasti" dizajn...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejšn je biu smotan pa mali ta je pa grd pa mali :> Ne se jezit ker to je samo moje skromno mnenje :> Sej drgač je kul ko vidiš žensko gor ker je tak ženski motorček.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce bi v cetrtek prebral prvo verzijo clanka, bi vedel, kje sem videl. Pa tudi ta vrednost me ne impresionira sploh, glede na to kaj vozim. :trance_33_sleep: Ce ima tako velik in verjetno tehnolosko napredni motor relativno malo konjev, pricakujem reees hud navor. Pricakujem prevec? :hmm:

Se ti globoko opravičujem za napako v članku, obljubim, da bom naslednjič bolj previden in bom prste vihtel po pravih številkah na numerični tipkovnici O:-)

Konec koncev pa...vsi smo samo ljudje.

Aja, men se pa kar dopade novinec, sploh S :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če koga slučajno zanima; ostal mi je nov, nerabljen distančnik zadnje vilce za Monstra. Motor sem prodal, preden sem zmontiral, namen pa je, da se dvigne zadek s fusrasterji, da lažje polagaš. Znano je, da Monster hitro začne "čohat" po tleh v ovinkih. Paše na 600, 800 in 900 monstera, proizvajalec pa zagotavlja, da nikakor ne vpliva na stabilnost.

Cena je 25€, lahko tut kam pripeljem, če je lep sončen vikend (poštnina=1pir)

P.S. Imam tudi originalna nova sprednja blinkerja!

Moje stopalke so ze kar fejst scohane..tudi tacke ze manjka kak centimeter,zato me zanima ta distancnik. Pa se ne dvigne cel zadek motorja? Ker to bi na vozne lastnosti kar fejst vplivalo. Ce se dvignejo samo stopalke je to zmaga :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Vsi ki imamo motorje odzunaj na mrazu se nam sedaj ze nabira kondenz v motorju..Pri Ducatijih se to lepo vidi na sipci..

A ima kdo kaksno resitev kako se temu izognit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi ki imamo motorje odzunaj na mrazu se nam sedaj ze nabira kondenz v motorju..Pri Ducatijih se to lepo vidi na sipci..

A ima kdo kaksno resitev kako se temu izognit?

ga spraviš v garažo ? Sej se tut na avtih nabira kondenz pa ga mamo zato celo zimo v garaži ? sej so narjeni za vse vremenske pogoje. Ne šparaj !! :> Če ga misliš met celo zimo zunaj se vsake tolk pejt pelat z njim pa bo.

Popravljeno . Popravil eXTReme13
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi ki imamo motorje odzunaj na mrazu se nam sedaj ze nabira kondenz v motorju..Pri Ducatijih se to lepo vidi na sipci..

A ima kdo kaksno resitev kako se temu izognit?

Men je mehanik rekel, da ni nobenega problema...prvic, ko fajn segrejes masino, kondenza ni vec...

Lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!