Jump to content
  • Sign Up
  1. SLVR

SLVR

2. thumper

thumper

3. dlicen

dlicen

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• maus
      Če te v ovinku "mal" ne razmeče, je brezveze .. mora se mal dogajat  ... je pa odvisno od pomagal, ki jih imaš ... vzmetenje, krmilni blažilnik itd itd... je pa mladenich zgoraj vse pojasnil ... vozi se za svoj užitek ... kok se jih za mano podi, ker hočjo ninđo dol ruknt ... jaz se jim pa umikam, pol pa nočjo prehitet ... vedno vozim svoj ritem ... če je komu prepočas naj prehiti, če je komu prehiter naj ostane zadaj ... če je pa komu ravno prav, naj pa drži varnostno razdaljo in vsi bomo srečni     
    • Mateus
      Tudi sam imam Puig in lahko potrdim, da ni presežek. Po občutku, v primerjavi z original je boljši za ene 30%. Me pa zanima kako bi se obnesel od modela R?
    • sklopka
      Mene pa zanima, če je katera od deklet kje zasledila poletne moto jakne, ki bi bile močno telirane - torej za ozek pas in širše boke.... Vse kar sem uspela najti v moji številki, mi opleta okoli pasu in poleti ko si malo moker, da ti potem piha čez ledvice....😖
    • maus
      al pa ninđo pa oklepe dol .. pa je nejked   če kupuješ motor na podlagi posnetkov, sem popolnoma zgrožen ...  
    • ena _žlica_župe
      Pozdravljeni motoristi in motoristke ☺️ Sem nov na forumu, pa sem si rekel da poskusim srečo in vprašam če kdo pozna to moto hišo oz. mogoče pozna tudi ta motor: https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=15480418&display=Yamaha Fazer 800 FZ 8 Mislim da se prodaja že kar neka časa. Hvala, LP
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!