Skoči na vsebino

Priporočene objave

Evo, pa smo bili v nedeljo zvečer nazaj; odprava: FZ 6 & ER 6n in BMW 650F, od Kr.gore pa do naslednjega dne pa še zelo prijeten par iz Ljubljane (TDM 900 & CBF 600). Se pravi Kr. gora - Podkoren - Beljak - Hermagor - Oberdrauburg - Heiligenblut - 7 EUR - Franz Josefs Hohe - pa potem na Edelweisspitze, od tu pa proti Zell am See-ju, kjer smo v vasi Fusch spali in zajtrkovali za 20 EUR/osebo :D ;

v nedeljo pa nato dopoldan čez Mittersill (Ljubljančana se poslovita in šibata naprej za Innsbruck (imata plan vrnitve šele v ponedeljek)) do Kitzbuhla na jutranjo kavico, pa nazaj do Mittersilla in potem preko Felbertauern tunnela (8 EUR) proti Lienzu - Greifenburg - Hermagor - Beljak - postanek pri Faaker See (se je že nekak dogajal ali pa pripravljal, kaj pa vem), pa dalje do Ljubelja in domov - števec je pokazal 700 km in 200 m :OK: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo tisti k grete ta vieken na GG Boste meli pa fenomenalno vreme :OK: , upam da je tako tudi pri naših sosedih!

Mejte se skrajno lepo pa prhrante se kej sonca za tiste k gremo nasleden teden al pa čez 14 dni. :yea1:

Ni blo prav lepo, v soboto zvečer me je clo ploha dobila, v nedeljo pa GG v oblakih :(

[attachmentid=80272]

[attachmentid=80270]

post-9009-1157378796_thumb.jpg

post-9009-1157378998_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil GULI
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni blo prav lepo, v soboto zvečer me je clo ploha dobila, v nedeljo pa GG v oblakih :(

Očitno si bil prepozen, evo sobota okoli 15h, slika z Edelwaise spize, se je pa res začelo okoli 16h na Grossglocknerju oblačit.

post-9095-1157399296_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kamor koli greš je treba jit zjutro sploh ko gre za take in podobne višine :OK:

usaj to je moje mnenje oz. izkušnje od maširanja po Slovenskih gorah :grim

popoldne se vreme poslabša ali pač ne...... :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kamor koli greš je treba jit zjutro sploh ko gre za take in podobne višine :OK:

usaj to je moje mnenje oz. izkušnje od maširanja po Slovenskih gorah :grim

popoldne se vreme poslabša ali pač ne...... :fredy:

Je tako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek (1.9.2006) celotna pot od Velenja do GG-ja brez oblačka. Skratka super.

Na GG-ju nekaj oblačkov, malo snega in veliko svizcev. :OK:

post-5297-1157445579_thumb.jpg

post-5297-1157445594_thumb.jpg

post-5297-1157445603_thumb.jpg

post-5297-1157445620_thumb.jpg

post-5297-1157445627_thumb.jpg

post-5297-1157445832_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek (1.9.2006) celotna pot od Velenja do GG-ja brez oblačka. Skratka super.

Na GG-ju nekaj oblačkov, malo snega in veliko svizcev. :OK:

Noro!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno si bil prepozen, evo sobota okoli 15h, slika z Edelwaise spize, se je pa res začelo okoli 16h na Grossglocknerju oblačit.

Kt ponavad jest zmer use zamudim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi včeraj vreme na Grossglocknerju fantastično, brez oblačka in prav vroče ... Ogromno motoristov in glede na strukturo motorjev je izgledalo, da se je velik udeležencev zbora na Fakeer See-ju odločil, da si ogleda tudi te kraje.

Skratka, super enodnevni izlet.

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S prijateljem sva šla dol malo pred drugo uro in takrat nesreče nisva opazila, tako da se je verjetno zgodila kasneje. Do Winkerna, kjer sva zavila proti Flattachu, pa tudi ni bilo videti nobenega rešilca.

Promet pa je bil zaradi lepega vremena, sploh pri sestopu, kar gost.

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo v soboto štart po začrtani poti povratek pa v nedeljo

Pot

Med točko 11 in 12 pojdi po vrhu, če imaš možnost in voljo, po tako imenovani Pustertaler Hohenstrasse .) Jaz osebno sem obiskal tudi Villgratental in Winkeltal, zaviješ desno gor pred Sillianom.

Pozdrav od Roberta

P.S.: Tri slike za okus .)

post-106-1157693360_thumb.jpg

post-106-1157693378_thumb.jpg

post-106-1157693530_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Mišek:

Pretekli vikend smo prevozili nekaj podobnega; še moj nasvet za del poti: prvi dan smo šli iz Hermagorja do Lienza preko Kotschach-Mauthena (prelaz Gailbergsattel - 982m) in Oberdruburga (ta odsek ceste je mnogo boljši kot pa cesta, ki smo jo uporabili po povratku naslednji dan in sicer Greifenburg (preko prelaza Kreuzbergsattel (1077m) - Hermagor. Moja je ugotovila, da je bil tu najbolj obupen asfalt na celi 700 km poti :BUA: .

Srečno in LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pero a si bil gor al ja :hmm:

no :blink:

Jutri zjutraj štartamo :OK: Vremenska je super,upam da bo držala :grim Gremo skupinia 10 motorjev :eek:

Upam,da srečam kakšnega Motosvetovca-ko :OK: :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri zjutraj štartamo :OK: Vremenska je super,upam da bo držala :grim Gremo skupinia 10 motorjev :eek:

Upam,da srečam kakšnega Motosvetovca-ko :OK: :eek:

A vi greste tut gor, naša skupina šteje dve osebi in 2 motorja (CBR 600F KR registracija in GSX 1000 R LJ registracija), če se srečamo vsaj mal pohupejte! :D

Kdaj pa štartate in iz kje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A vi greste tut gor, naša skupina šteje dve osebi in 2 motorja (CBR 600F KR registracija in GSX 1000 R LJ registracija), če se srečamo vsaj mal pohupejte! :D

Kdaj pa štartate in iz kje?

Štartamo ob 6h iz Šoštanja,preko Pavličevega sedla,Železne kaple,Faaker Leke............. :OK: Upam da se vidimo :eek: Vozim srebrno FJR-jko,ki ima na vetrobranu napis Motosvet :grim Pa srečno vožnjo vama želim! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Tudi sam se z manjšo družbo odpravljam ta vikend gor na 2 dnevni izlet, pa me zanima, če imate morda kaka priporočila, glede nočitev, po možnosti z opcijo garažiranja motorja.

Imel sem namreč kontakt, vendar je penzion trenutno zaprt (Landhaus ALPINA).

Ker je bilo to zorganizirano zelo na hitro, bom hvaležen vsake informacije.

V grobem pa je relacija: Celje, Villach, Hermagor, Lienz, Mittersill, Veliki Klek.. in nazaj proti SLO.

Hvala v naprej!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Tudi sam se z manjšo družbo odpravljam ta vikend gor na 2 dnevni izlet, pa me zanima, če imate morda kaka priporočila, glede nočitev, po možnosti z opcijo garažiranja motorja.

Imel sem namreč kontakt, vendar je penzion trenutno zaprt (Landhaus ALPINA).

Ker je bilo to zorganizirano zelo na hitro, bom hvaležen vsake informacije.

V grobem pa je relacija: Celje, Villach, Hermagor, Lienz, Mittersill, Veliki Klek.. in nazaj proti SLO.

Hvala v naprej!

Dante ne sekiraj se. Prenočišč je veliko in jih ni noben problem dobit. Cene pa nekje med 17-20 EUR z zajtrkom. Govorim za privat sobe. Jaz sem recimo prespal v vasi Matrei za 20 EUR z zajtrkom.

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!