Skoči na vsebino

Priporočene objave

Mi smo imel pretekli četrtek ob ledeniku veter na vrhu pa kr sneg...

post-3877-1184851377_thumb.jpg

post-3877-1184851393_thumb.jpg

post-3877-1184851404_thumb.jpg

KRIMINAL :headbang: :headbang: !!! Škoda...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eureka :worship:

Osvojen včeraj 02.08.07 ob 12:07 v krasnem sončnem vremenu, nobene pretirane gužve

med potjo, okoli pol druge ure pa je bila na razglednih točkar kar gneča.

Zukije smo parkiral na vrh garaže.

Na Edelwaisspitzu je pa grdo pihalo, ampak vse ostalo pa super.

Srečali tri KR-ančane.

Živega svizca mi pa ni uspelo vidt...sm upala da bo kje čokolado zavijol u folijo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako pa je zgledal danes. :worship:

Lepo vreme, nič hladno, brezvetrje, ..., in kopica obiskovalcev. :krneki:

post-10184-1187210390_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mi smo včeraj obuli gojzarje, se oblekli v pumparce, v ruzake pa dali steklenico domačega in odšli v hribe :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo ravnokar prispel iz Grossglocknerja :naughty: ! Vreme moram rečt da je kar držalo :worship: , če si bil dovolj zgoden seveda :unsure: ! Pogled je bil v glavnem krasen. Blo je tudi kar nekaj Slovenskih tablic gor, med drugimi tudi chopper klub Tiger :whistle: Skratka blo je lepo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po vsem prebranem na forumu sva se tudi midva z mojo odločila, da se odpraviva gor.

Ta vikend, za 2 dni, lepo na izy ...Komaj čakam :)..

upam da bo vreme tud gor lepo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče se srečamo na Grosgloknerju, člani MK Nm gremo v soboto bo 7,oo odhod izpred BTC-eja za dva dni. :beer2:

Midva odrineva med 7h in 8h iz Postojne. Maybe, maybe...

Kakšno mate pa pot?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva odrineva med 7h in 8h iz Postojne. Maybe, maybe...

Kakšno mate pa pot?

Mi se dobimo v CC-eju (BTC Nm)jutri zjutraj 25.08.07 ob 7,oo in odrinemo,ko spijemo kavico recimo nekje 7,20.Peljemo se Nm,Bič,Ivančna gorica,Lj,Medvode,Kranj,Kranjska gora,Treviso,Vilach,Špital(desno) za Linz,Grosglokner,zbralo se nas je ca 25 OK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta vikend je tudi nama uspelo...prečudovito :worship: :worship: :worship: .

Sva si vzela 2 dni in sploh nama ni žal. Srečal ene par slovencev. V Kranjski gori na pumpi del novomeščanov, na vrhu GG drug del novomeščanov :).

Menil sem se z enim gorenjcem, kdo od tuki (po 15 min pogovora sploh nevem kako se kličeš :whistle: :whistle: )...

No na poti dol pa videl še ene par motoristov iz SG in GO.

še pot:

1. dan

Postojna - Kranjska gora - Villach - Spittal - Lienz - GG - na drugo stran do Zell am See - krogec po Kaprunu in naprej do Mittersill-a (Tu sva prespala za 22 € na noč. No pir za 3.10 € pa me je na rit vrgel...ma ok v zameno sem dobil neko vaško fešto na pleh muzko :worship: :worship: .

2. dan

Zjutraj do Kitzbuhel-a (ful lepo mestece), nazaj do Mittersilla in pot nadaljevala proti Lienzu skozi Felbertauern tunnel (nekaj posebnega), cesta tu enkratna. Iz Lienza sva šla še na Hermagor, Trevisio, Kranjska gora, Bled (kremna rezina :worship: ), Postojna

GG naju je res prevzel...ni nama žal :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta vikend je tudi nama uspelo...prečudovito :worship: :worship: :worship: .

Sva si vzela 2 dni in sploh nama ni žal. Srečal ene par slovencev. V Kranjski gori na pumpi del novomeščanov, na vrhu GG drug del novomeščanov :).

Menil sem se z enim gorenjcem, kdo od tuki (po 15 min pogovora sploh nevem kako se kličeš :whistle: :whistle: )...

No na poti dol pa videl še ene par motoristov iz SG in GO.

še pot:

1. dan

Postojna - Kranjska gora - Villach - Spittal - Lienz - GG - na drugo stran do Zell am See - krogec po Kaprunu in naprej do Mittersill-a (Tu sva prespala za 22 € na noč. No pir za 3.10 € pa me je na rit vrgel...ma ok v zameno sem dobil neko vaško fešto na pleh muzko :worship: :worship: .

2. dan

Zjutraj do Kitzbuhel-a (ful lepo mestece), nazaj do Mittersilla in pot nadaljevala proti Lienzu skozi Felbertauern tunnel (nekaj posebnega), cesta tu enkratna. Iz Lienza sva šla še na Hermagor, Trevisio, Kranjska gora, Bled (kremna rezina :worship: ), Postojna

GG naju je res prevzel...ni nama žal :worship: :worship:

Novomescani smo bili v Kranjski gori in na GG v enem kosu (16 motorjev).Tudi dvodnevni izlet,prespali v Kaprunu cena 20 evrov z zajtrkom v pensionu Heidi.

Popravljeno . Popravil mir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nameravam še letos it pogledat na Grossglockner (mrbit ta vikend če bo vse po sreči) opa me zanima te penzioni k prespite ali jih vnaprej rezervirate ali jih je dost da enga najdeš med potjo pa prespiš?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nameravam še letos it pogledat na Grossglockner (mrbit ta vikend če bo vse po sreči) opa me zanima te penzioni k prespite ali jih vnaprej rezervirate ali jih je dost da enga najdeš med potjo pa prespiš?

LP

V tem času ni potrebna rezervacija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!