Skoči na vsebino

Grossglockner???


spidy

Priporočene objave

Malo glej kakšne so temperature na Kredarici, pa boš videl, če je primeren obisk V.Kleka.

Jaz pred junijem ne bom šel gor.

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz grem gor 24 in 25.maja,sneg ob cesti me ne moti,sploh ni tako mrzlo,kot zgleda.Svizci pa bodo zavijali čokolade.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz grem gor 24 in 25.maja,sneg ob cesti me ne moti,sploh ni tako mrzlo,kot zgleda.Svizci pa bodo zavijali čokolade.

Sneg ob cesti načeloma sploh ni ovira, je pa malo zoprno, ker je cesta več ali manj mokra zaradi taljenja snega :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Andi, greš na bmw mountain days? Mokro gor al dol, Gs je Gs, za v lepem ali mokrem :whistle: .

Popravljeno . Popravil PURPLE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sneg ob cesti načeloma sploh ni ovira, je pa malo zoprno, ker je cesta več ali manj mokra zaradi taljenja snega :krneki:

A JE KDO IZ CUKRA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ne gre za to, da je kdo iz cukra, ampak, če se že zapelješ gor, da se zapeljaš v lepem vremenu in uživaš v lepi cesti in naravi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A JE KDO IZ CUKRA

Ne ni(sem)

Saj ne gre za to, da je kdo iz cukra, ampak, če se že zapelješ gor, da se zapeljaš v lepem vremenu in uživaš v lepi cesti in naravi.

Točno tako. Vozim se za svoj užitek in lepše mi je gor it po suhi cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ni(sem)

Točno tako. Vozim se za svoj užitek in lepše mi je gor it po suhi cesti.

VSEKAKOR JE LEPŠE PO SUHEM TUDI ZAME NA HRIB GREM VEČKRAT ČEZ LETO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Važno je, da se priprave začno dovolj zgodaj ... :rolleyes: Enkrat do konca sezone se bom že prebil do gor :yes: Realno pa je načrtovan odhod zadnji vikend v maju ali prvi v juniju :OK:

Zgodnje priprave ...

post-12027-1210072611_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...
Važno je, da se priprave začno dovolj zgodaj ... :rolleyes: Enkrat do konca sezone se bom že prebil do gor :yes: Realno pa je načrtovan odhod zadnji vikend v maju ali prvi v juniju :OK:

Zgodnje priprave ...

ker nism še bil tam, me zanima, kdo ma kaj "frišnih" informacij. mislim da je to cilj za naslednjo soboto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo !

Dajte povedat kako greste gor pripravljeni. Jaz bi šel čez ena dva tedna, ko bo zares toplo. V kombinezonu pa podkapa normalno. A ne bo nič mraz ? Glede na slike vidim da je tam ogromno snega na višini, tako da ne vem če bi šlo čez tako. Bom pa za sigurno vzel še kej toplega za spodaj.

En tedn preden grem napišem, da se nam kdo pridruži.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo !

Dajte povedat kako greste gor pripravljeni. Jaz bi šel čez ena dva tedna, ko bo zares toplo. V kombinezonu pa podkapa normalno. A ne bo nič mraz ? Glede na slike vidim da je tam ogromno snega na višini, tako da ne vem če bi šlo čez tako. Bom pa za sigurno vzel še kej toplega za spodaj.

En tedn preden grem napišem, da se nam kdo pridruži.

Windstoper pod kombinezonom, podkapa in to je to že zdaj.

Saj temperature so gorih bile ravno tako 16+ stopinj, samo sneg se še pač ni stopil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo !

Dajte povedat kako greste gor pripravljeni. Jaz bi šel čez ena dva tedna, ko bo zares toplo. V kombinezonu pa podkapa normalno. A ne bo nič mraz ? Glede na slike vidim da je tam ogromno snega na višini, tako da ne vem če bi šlo čez tako. Bom pa za sigurno vzel še kej toplega za spodaj.

En tedn preden grem napišem, da se nam kdo pridruži.

A vi to šibate za dva dni?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Windstoper pod kombinezonom, podkapa in to je to že zdaj.

Saj temperature so gorih bile ravno tako 16+ stopinj, samo sneg se še pač ni stopil.

TENK JU!

Vsak nasvet pride prav

A vi to šibate za dva dni?

Najbrž za dva dni ja, eden je premalo. Moraš divjat, to pa ni point.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbrž za dva dni ja, eden je premalo. Moraš divjat, to pa ni point.

A nisi ti s Primorske nekje ?

Od tam je GG fura bolj v stilu, kam bomo pa popoldne šli ? :)

Lahko pa se razširi na sever ali jug in potem postane lepa dvodnevna furca.

Hribi in ceste tam okoli so fenomenalni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No - SUPER ! Sva že dva za uživancijo. Ta teden zamenjam potovalne gume gori - mam že doma. Auspuh pa greva. Kdaj bi šel ti približno ? Superca za dva dni. Kaj pa prespat ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nisi ti s Primorske nekje ?

Od tam je GG fura bolj v stilu, kam bomo pa popoldne šli ? :)

Lahko pa se razširi na sever ali jug in potem postane lepa dvodnevna furca.

Hribi in ceste tam okoli so fenomenalni.

hja no, slabih 600, brez enkrat samkat falit, ni ravno popoldanski skok. odpelem jih brez problema, če vsaj približno vem kam grem, ali sm mogoče tam že bil. na blef, se pa mal bojim (ponoči se nemorm vozt, me oči jebejo :( )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajte povedat kako greste gor pripravljeni. Jaz bi šel čez ena dva tedna, ko bo zares toplo.

Zares toplo ne bo še vsaj mesec dni. To je le višina Kredarice. Od opreme je je obvezen dežni kombinezon. Dva dni je kar prava mera tudi za mene: tako ni potrebno forsirat in kakšno ploho lahko prevedriš in ti ni treba vozit na mus v dežju. Mi smo prenočili ne severni strani "hriba" ob Zeel am Zee-ju in drugi dan še zavili do Kitzbuhla na kavo. Pa tudi na vrhu vzame kar nekaj časa prevažanje od platoja pa do Edelweiss-a.

LP in srečno!

post-1569-1212611813_thumb.jpg

post-1569-1212611856_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Fazer03
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za cestače; od Hermagorja do Greifenburga (čez Weißbriach, Gitchstal, in mimo Weißensee) cesto komplet čez hrib prenavljajo in je cela razf*ana, meni je sicer bila všeč, ampak cestačem najbrž ne bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se za prvomajske vozil tu okrog, ja za enduro je super, sem kr sekal ovinke preko gradbišča na cesto :naughty: . Mi gremo 21. 22. junija, prespimo pri jezeru.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!