Skoči na vsebino

Grossglockner???


spidy

Priporočene objave

Obstaja tudi opcija, da se vremenarji velikokrat zmotijo ... :whistle:

Plisssss ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne vem kaj se imajo toliko za motit, ker imajo samo dve možnosti na razpolago: suho ali mokro ... :grim :grim :grim

Ampak tole gre sedaj že v smeri :topic: tako da gremo nazaj v pravo smer.

Motofrik, če nama uspe naslednji vikend, časti pijačo tisti, ki prvi pocuka za rokav :naughty: ok?

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ke pussyji,če maš namen it ....greš,jebeš dež...

Si že vozil na teh višinah z motorjem po snegu? Redni udeleženec slonovega srečanja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....ni potrebno tako ocitno razkazovati lastne ignorance..

ta vikend je pravo vreme. ne bo nikjer nobenega. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....ni potrebno tako ocitno razkazovati lastne ignorance..

ta vikend je pravo vreme. ne bo nikjer nobenega. :krneki:

Ha, za jutri kaže zelo obetavno.

V nedeljo bo pa malo brr, brr, čmok, čmok ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gody, a na grossglockner greš, aaaa kaj sem ti fouš,me vzameš sabo? Obljubim da bom kolena držala k sebi :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gody, a na grossglockner greš, aaaa kaj sem ti fouš,me vzameš sabo? Obljubim da bom kolena držala k sebi :evilgrin:

Ideja je bila za nedeljo in glede na napoved (če ne bo kake spremembe) bo tole ta teden odpadlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se ti zraven štuliš :lol:

tebe bomo dal na tank, če bo fajn pihalo, da boš mel funkcijo vetrobrana :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tebe bomo dal na tank, če bo fajn pihalo, da boš mel funkcijo vetrobrana :lol1:

:slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fripso, če se boš preveč tepu po buči, ti lahka kej čez vuhe ven pade :trance_33_sleep:

Kakšna slama recimo :lol1:

Popravljeno . Popravil lejcek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP vsem bikerjem!!!!

Zanima me ali je kdo bil v kratkem na Grossglocknerju in ima spravljen račun (kajti druga vožnja gor je z računom cenejša)??

Ali je kdo,ki ga ima pripravljen posoditi za to turo!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede druge vožnje:

Mit einer PKW- oder Motorradtageskarte kann mit dem gleichen Fahrzeug (kennzeichengebunden) im selben Kalenderjahr eine zweite Fahrt um EUR 4,00 unternommen werden. Das Ticket der Erstfahrt ist dazu an unserer Kasse vorzuweisen!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgornji post bi po kranjsko pomenil da se sicer dobi popust na drugo voznjo, ampak z isto koreto. Tko da.... veliko srece pri izposoji racuna in motorja.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede druge vožnje:

Mit einer PKW- oder Motorradtageskarte kann mit dem gleichen Fahrzeug (kennzeichengebunden) im selben Kalenderjahr eine zweite Fahrt um EUR 4,00 unternommen werden. Das Ticket der Erstfahrt ist dazu an unserer Kasse vorzuweisen!

zgornji post bi po kranjsko pomenil da se sicer dobi popust na drugo voznjo, ampak z isto koreto. Tko da.... veliko srece pri izposoji racuna in motorja.... :whistle:

tistole meni prevede v characteristic-bound. jaz bi to prevedel v vozilo istega tipa. se pa lahko tud motim, babelfish je precej zabaven prevajalec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri 19.06. se odpravljam gor :yea1: , sproti se mislim ustaviti še v Louisu in H.Gericke(Villach), pa me zanima ,kdaj odprejo oziroma zaprejo trgovine?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mit einer PKW- oder Motorradtageskarte kann mit dem gleichen Fahrzeug (kennzeichengebunden) im selben Kalenderjahr eine zweite Fahrt um EUR 4,00 unternommen werden. Das Ticket der Erstfahrt ist dazu an unserer Kasse vorzuweisen!

tistole meni prevede v characteristic-bound. jaz bi to prevedel v vozilo istega tipa. se pa lahko tud motim, babelfish je precej zabaven prevajalec.

vezano na tablico (vozila), v istem koledarskem letu, se lahko podas cez za € 4,00. stari racun pokazati na kasi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!