Skoči na vsebino

Priporočene objave

Rad bi še vprašal če je tunel med Obervellach in Badgastein(tauern-tunel) samo za železnico ali je tudi cesta? Vrisana je samo železnica :hmm:

Drugače bom ubral levo varianto(felber-tunel). Gre se mi predvsem zato, da naredim en krog :010

Popravljeno . Popravil CAPI
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vezano na tablico (vozila), v istem koledarskem letu, se lahko podas cez za € 4,00. stari racun pokazati na kasi.

Kako pa ugotavljajo tablico vozila ?

Na računu namreč ni zabeležena, je pa zabeležen tip vozila ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa ugotavljajo tablico vozila ?

Na računu namreč ni zabeležena, je pa zabeležen tip vozila ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, ali bo kdo šel na Grosglockner v mesecu juliju. Šel bi zraven z ženo.Doma sem v m. soboti.okrog 17.julija greva z ženo v italijo:milano, boronjski otoki, dolina aoste,ženevsko jezero,torino,genova itd. lep pozdrav od milana

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rad bi še vprašal če je tunel med Obervellach in Badgastein(tauern-tunel) samo za železnico ....

Samo avtovlak, druge ni ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa ugotavljajo tablico vozila ?

Na računu namreč ni zabeležena, je pa zabeležen tip vozila ?

A zdaj ni več? Pred leti (še imam račun) je na računu bila tudi registrska številka...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FOČK :010 :010

Mater ste hitri z odgovori jaz sem že nazaj, letos ga še napadem :grim , vendar ne za en dan :grrr

p.s. eden je bil gor z LJ registracijo, rumen motor, nisem točno videl :hmm:

Popravljeno . Popravil CAPI
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čoperisti smo bili gor včeraj in danes. Vreme maksimalno -brez oblačka. :worship:

Bo treba ponoviti tak izlet. Smo pa šli do Zell am Zeeja (prespali), drugi dan pa Eddelweiss spitze, Hochtor, Franz Jozef hohe, pa nad Beljak nazaj. Tankal zadnjič v Zell am Zeeju, pa na hlape prišel domov... :whistle: Je pa benz zasoljen, -1.396 Evra. No, še malo pa bo pri nas taka cena.

Popravljeno . Popravil motofrik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna pa je kaj temperatura tam gor julija..če je sončen dan?

lp

Mi smo bili 22.6., pa smo bili v kratkih rokavih. Lahko pa je avgusta tudi samo par stopinj nad nulo. Čisto odvisno od vremena. Sem gledal malo slike na Googlu, samo teden dni razlike, pa megleno in po obleki na slikah sodeč hladno. Moraš spremljati vreme ves čas, odločilen je pa zadnji dan, pa še takrat ne moreš biti 100% za vreme. Se v pol ure spremeni iz komaj oblačnega deževno. Treba je pač malo tvegati.

Pojdi na Grossglockner uradno stran, tam je tudi vreme in vse povezave v zvezi s tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna pa je kaj temperatura tam gor julija..če je sončen dan?

lp

Heh, mene je 30. julija na vrhu ujel snežni metež... :D :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rad bi še vprašal če je tunel med Obervellach in Badgastein(tauern-tunel) samo za železnico ali je tudi cesta? Vrisana je samo železnica :hmm:

Drugače bom ubral levo varianto(felber-tunel). Gre se mi predvsem zato, da naredim en krog :010

Felber tunel (alpa nekaj podobnega) je zelo lepa varianta za nazaj. Tunel je sicer plačljiv. Pred tunelom so dolgi odprti ovinki, pa klanc, skratka zelo lepo. Pa pazi na policaje...

Tomaž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gor sem bil 5. julija .vreme enkratno, temperatura 17 stopinj. ceste enkratne , motoristov par sto. bil sem en dan ,čeprav sem načrtoval dva dni. iz m. sobote je 400 km v eno smer. domov sem se vračal skozi predor karavanke. ko bom šel drugič bom šel dva dni in si ogledal celotno območje grossglocknerja!!!!!!!!!1

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čao,

tudi mi se dogovarjamo za konec tedna kot kaže bo vreme vredu samo mi bi odšli za dva dni sobota in nedelja nazaj pa čez Tauern.

lp Aleš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz grem to soboto gor in nazaj, cca ob 6:00 grem iz Brezovice, bi šel še kdo ?

v nedeljo ne grem, ker je napovedano slabo vreme !

Popravljeno . Popravil Dadi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz grem to soboto gor in nazaj, cca ob 6:00 grem iz Brezovice, bi šel še kdo ?

v nedeljo ne grem, ker je napovedano slabo vreme !

:D

Kakšen tempo vožnje? Bi vzel enga s 125 zraven? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D

Kakšen tempo vožnje? Bi vzel enga s 125 zraven? :)

ni problema, vabljeni !

kdor bi šel zraven naj mi pošlje PM in se zmenimo !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

midva tudi greva v soboto, v nedeljo se vračava, verjetno bova šla še čez nockalmstrasse če bo vreme v nedeljo kolikor toliko ok

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz grem najverjetneje v soboto, pa v nedeljo dopoldne nazaj, ker je popoldan napovedano dokaj slabo vreme!!

Se še slišimo!

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz moram žal prestavit, ker v soboto nimam časa, v nedeljo pa je napovedano slabo vreme. :headbang:

Če je napoved slaba, potem se mi zdi brezveze rint gor, rajši počakam na en lep vikend.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse "planince": vremenska napoved za jutri:

Morgen

12.07. Temperatur

6 bis 11 °C Höhe

2.369m Es bleibt stark bewölkt und im Laufe des Nachmittags ist mit Regen zu rechnen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!