Skoči na vsebino

pretrgan jermen...


wanted

Priporočene objave

no zadeva je taka :(

se peljem en dan z skuterjem pa naenkrat neke ftrga pa sem mislo da je gas zajla. pol pa sem šeu gas zajlo naročit pa že čakam 3 tedne pa še nič.no te pa sem se danes spravo zraven pa blok dol vzel pa vidim, da mi je jermen ftrgalo na 10 kosov pa zgrablo med kuplongo not. te pa še mi je veternico na 100 kosov strlo :cry: . zaj pa bi vprašo če kdo ve kak bi lahko veternico dol dobo ker nimam več tistih reber. z pnevmatsko pištolo? ali dam ono dolgo svečko not?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbolše je svečko ja sao je nimam :BUA:

neki šraufnciger bom v vario porinu pa odtegnu vsaj večina jih tko dela

Niti pod razno! Tisto polomljeno vetrnico primi z ključem za oljni filter pa jo boš lahko odtegnil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al pa uzem gedore ene res velike pa udar s polenm hitr pa mocno gor pa se bo odsraufal brez da bi kej tjacu not,...tko sm jst naredu ....pa gre ker deluje kot pleomatska pistola hotr zagrab pa je :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja cilinder, pol pa jokaš ko ti je gred razbilo....sej ni čudno ko jo pa s polenom tolčeš :D , to moraš z občutkom delat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no dans sm pa rešu zadevo. kolega mi je izvijač v oni zobik ko je veternica gor držal jaz pa sem po kluču vdaro pa je šlo komot :OK:

samo se mi zaj zdi da neke sklopka zajebava pa kot da bi v grabo menjal kot čebelica a mogoče v kaj je to narobe? zato ker mi je jermen okoli sklopke namotalo pa če bi blo to kaj krivo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes se peljem 5 km pa skuter naenkrat špuro potegne in vgasne probam če gre kurbl dol in seveda ne gre zaj pa je ribno :cry: prej kot pa sem se šeu pelat pa mi je pod blokom vun olje teklo aje mogoče oljna pumpa šla :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo nevem gi bi mi lahko olje vun teklo ker včeri sem veternico pa jermen menjo pa če bi tam kaj zjebo?

ker mi ni šlo odšraufat pa sem variomat zagozdo pol pa tud ni šlo sem samo gre obračo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okol variota pa vetrnice ni nikjer nobenga olja, olje je samo zadaj, tam ko so prenosi (če vzameš stran un pokrov za jermenico), lahko da ti je pa iz ferglna začelo tečt, možno pa tut da je hladilna tekočina, pa da ti je dihtunga začela puščat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to je ena možnost al pa da je oljna pumpa šla lahko pa da je še kaj druga.

a mogoče ve kdo kolko stane oljna pumpa pa nov cilinder?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo nevem gi bi mi lahko olje vun teklo ker včeri sem veternico pa jermen menjo pa če bi tam kaj zjebo?

ker mi ni šlo odšraufat pa sem variomat zagozdo pol pa tud ni šlo sem samo gre obračo.

pa ce si vario mel na miru, pa se je gred vrtela si zobce pobral na variu alpa gredi dol.. tak da tam se malo poglej.. pa od kod ti je olje cankalo?? ti mislis od variota al kaj? v bistvu je mozno da ti od tam canka ce ti semering zjebe .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem vedel kje prašat.. skratka, nujno bi rabil podatek, kaksna dimenzija je jermen na aeroxu 00 letnik, ker morm nujno kupit novega, pa ne bom kupoval original..

skratka, prosim za hiter odgovor, modom se pa opravicujem, ce smetim.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!