Skoči na vsebino

pretrgan jermen...


wanted

Priporočene objave

okej, to sem rešil, pogledal..

Druga stvar.. jermen mi zlo hitro guli, po notranji strani. Ne vem če je 1500km, raje 1000 narejenih z njim, vendar ga pobira kar fajn, in pa cufa..

Ve kdo kaj bi lahko blo narobe? Prejšnji hebo jermen mi je v 4 tisoc km raztrgalo, tako da nekaj je narobe..

tnx,

lp

aja, da ne bo nejasnosti.. guli ga po robu notranje strani, na zunanji (tisto ki jo vidis) je dokaj ok.. Tako da nekej ne stima da ga tako pobira..

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okej, to sem rešil, pogledal..

Druga stvar.. jermen mi zlo hitro guli, po notranji strani. Ne vem če je 1500km, raje 1000 narejenih z njim, vendar ga pobira kar fajn, in pa cufa..

Ve kdo kaj bi lahko blo narobe? Prejšnji hebo jermen mi je v 4 tisoc km raztrgalo, tako da nekaj je narobe..

tnx,

lp

aja, da ne bo nejasnosti.. guli ga po robu notranje strani, na zunanji (tisto ki jo vidis) je dokaj ok.. Tako da nekej ne stima da ga tako pobira..

lp

...aaam :hmm: ...možno, da ni prave velikosti jermen....da je preširok pa se drgne... :hmm: možno da je prešfoh, sam odvisen kolk mas močno mašinco...

Popravljeno . Popravil GP MASTER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas bi reko da je presirok ja.. samo ce bi bil presirok bi opazo ko si deval veternico pa to gor.. mogoce mas se ki kake opilke alpa kaj ko ti je hebota ftrgalo pa da ga to moti.. vzemi vse narazn, torej kuplongo + jermenice pa vario pa vzig pa vse pa lepo spucaj, poglej kaka je situacija, naredi skup pa peli..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

ok eno uprašanje.

Kako zaštopam sklopko? =D

da loh odvijm?

nimam potrebnega orodja...

Pojdi k mehaniku odvit z pnevmatsko pištolo.Možnost je tudi da priviješ v cilinder napr.daljšo(avtomobilsko svečko) ali vijak z enakim navojem kot je svečka 14X1.25 mm , samo pazi da nepokvariš navoj z napačnim korakom vijaka teoretično lahko priviješ samo z roko nikakor ne z kakim ključen nasilo!!!!!:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede šraufanja nisem nov, nov sem samo glede skuterja pa vseeno hvala za vse natanče informacije =D Bolje da kaj slišim večkrat in ne zajebem kot pa obratno =)

Druga stvar, ki me je zmotila pri menjavi variomata, povratne in jermena pa je, da se mi tisti hmm nevem kako bi rekel. Čisto zadnji oz. notranji ali kakorkoli že, del variomata (stari) mi noče iti dol, ker se zobčki (preveč) razširijo in preprosto ne gre dol.

Novi del (multivar) pa gre gor brez problemov.

Kakšna ideja kako to rešim? sem probal namazati z wdjem pa ne pomaga.

Govorim o tistem delu ki leži najbol notranje po tej osi motorja. del, iz katerega sta potegnena ven f in g "puščici"

image016.jpg

Popravljeno . Popravil Mikey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Torej še vedno mi ne rata spraut tega dela dol.

tukaj označen s številko 4

A bi to načeloma mogl kr zdrsnt dol?

Hočm menat z multivar 2000 deli, pa če pač nebo šlo dol me zanima

a je to ornk pomembn za delovanje sam ga variota ane?... torej kaj nej nardim =/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Torej še vedno mi ne rata spraut tega dela dol.

tukaj označen s številko 4

A bi to načeloma mogl kr zdrsnt dol?

Hočm menat z multivar 2000 deli, pa če pač nebo šlo dol me zanima

a je to ornk pomembn za delovanje sam ga variota ane?... torej kaj nej nardim =/

Uprašam še zadnjič predn obupam in ga pelm k mehaniku ker res nevem kaj bi loh naredu....

Kako spravm ta del: http://img232.images.../hr5200112.jpg/ (pokrov valčkov)

Dol, da ga zamenjam. Zatakne se pri teh zobničkih: http://img408.images...i/gilera21.jpg/

Pa vrjetno se bi potem tudi pri zadnjih.

Popravljeno . Popravil Mikey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

men se je tut zataknu sam sm pol sam mal bol na trdo potegnu pa je šel dol!

na koncu ko sm ga že pou razrezu sm ga upognu na eni strani tko da sm ga lahko konkretno zagrabu s kleščami in valda zobničke predhodno namazu k zmešan in pol s kleščami na eni strani in z roko na drugi potegnu k največji norc, večkat :D pa je počas šlo dol ^^, res so na knap tole naredl :D

Popravljeno . Popravil Mikey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!