Skoči na vsebino

Digitalna fotografija


Priporočene objave

Eno vprašanje.. kolk obutljivi so digitalci na tresenje (tolk na splošno)? Zaradi montaže na motor sprašujem, ker bi ga dal na recimo lev teleskop..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje.. kolk obutljivi so digitalci na tresenje (tolk na splošno)? Zaradi montaže na motor sprašujem, ker bi ga dal na recimo lev teleskop..

Če ga boš "zašvasal" na telskop možno da crkne, plus slika bo slaba. Jaz be ga nekako nalepil čez kako špužvo. Sem enkrat snemal na APNu, sem dal v karton custom škatlo, oblepljeno s špužvo, slika je bla kr OK...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje.. kolk obutljivi so digitalci na tresenje (tolk na splošno)? Zaradi montaže na motor sprašujem, ker bi ga dal na recimo lev teleskop..

na cbr sm smenu z enim malim canonom pa je biv lep filmčk sm ga mev pa na tank nosilčku

post-539-1200430372_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne dvomim v kvaliteto, skrbi me le to da bi vse te vibracije (snemal bi z svojim motorjem, supermoto), ker bi tud manjše skokce delal, vožnja po stopnicah gor/dol itd.. da se nebi pokvarl kej :krneki: Oz se splača tiste male kamerce kupt? Če bi to blo kje za 50€ bi pa vzel..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne dvomim v kvaliteto, skrbi me le to da bi vse te vibracije (snemal bi z svojim motorjem, supermoto), ker bi tud manjše skokce delal, vožnja po stopnicah gor/dol itd.. da se nebi pokvarl kej :krneki: Oz se splača tiste male kamerce kupt? Če bi to blo kje za 50€ bi pa vzel..

pol kupu uno k daš na čelado :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem gledal, pa so od 100€ naprej.. to pa nevem če bi se mi splačal... Poznaš kako pocen varjanto?

ne k se nism nikol poglablu u to

sm si poisku najugodješo varjanto zame :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Kam dajate delat vaše digitalne fotke, zanimajo me izkušnje in zadovoljstvo? (15x10cm)!

2. Kje kupujete albume? Iščem album velikosti A3 s črnimi listi, v katerega lepiš fotke...?

Danke. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

danes fotografije dajejo delat samo še "sladokusci" in definitivno ne na format 10 x 15.

Moi je zadovoljna s storitvijo foto Grad. Tudi na račun Foto Formata je slišat pohvale.

album lahko kupiš tudi v Šparu, skoraj vsaki paprinici, čisto vsaki štacuni s foto navlako...odvisno kako fensi zadevo iščeš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisno, iz kje si, Batman.

Meni v Ljubljani ustreza Foto Format. Najbolj kul storitev daleč naokoli. Pa še Fire (forumaš) tam dela. Grem z njim tut na kak kofet al pa pir.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

ne wem, se mi zdi, da bi lahko bilo še boljše.....kaj sm nardil narobe

post-5241-1213103813_thumb.jpg

aja aparat S5-iS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pa razvijam fotke v DTfoto lab in je ful ugodno in sm tud kr zadovoljen z njihovimi storitvami!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne wem, se mi zdi, da bi lahko bilo še boljše.....kaj sm nardil narobe

aja aparat S5-iS

na sliki ni nobenega pomanjkljivo oblečenega subjekta ženskega spola z lepimi oblinami :naughty: :krneki: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Odločam se za nakup Canona power shot SX 10 IS ali ima kdo kakšne izskušnje. :?

Po pogovoru z nekaterimi ki se z fotografijo ukvarjajo ze nekaj časa je kar dober aparat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odločam se za nakup Canona power shot SX 10 IS ali ima kdo kakšne izskušnje. :?

Po pogovoru z nekaterimi ki se z fotografijo ukvarjajo ze nekaj časa je kar dober aparat.

Verjetno si mislil SX 100 IS . Imam in moram kar pohvalit zadevo. Prej sem imel A 60 in ta je le malenkost večji, slike so pa za prste polizat. :worship:

Tale je ena od prvih s tem aparatom , samo za občutek

post-5391-1229964590_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kateri od manjših digičev (ne profesionalnih) nudi tud že HD snemanje videa?

Panasonic Lumix FZ-28. Pravkar dobil iz Nemčije za 260 EUR. Poglej idealo.de

Popravljeno . Popravil CPU
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi ga naštelaš :naughty:

odvisno kakšne nastavitve sploh dopušča.

če ima samo avtomatiko si pač obsojen na tole..

če imaš možnost več nastavitev pa pač uporabljaj primerne in ne slikaj s tistimi za neonsko svetlobo zunaj in obratno, ker fentaš sicer čist ok fotografijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!