Skoči na vsebino

Sezana MotoClub


hunt3r

Priporočene objave

Mene zanima ce je kdo iz okolice Sezane za, da ustanovimo motoristicni klub 50 kubicnih motorjev ?

Sicer mam jz Aprilia SR50 in je 90 kubikov, gre okol 130, sam sem itak navajen cakat prijatle v ozadju, tko da ni panike :)

kdor je ZA, naj se mi javi na PM ali nej tukej napise ..

LP, Sezana GHOST RIDER

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da je ustanovitev takega kluba nesmiselno, ker taki klubi enostavno nemorejo uspeti, ker je enostavno premalo interesentov oz. resnih ljudi z katerimi bi se dalo kaj naredit

tako da se raje naprej druži z svojimi prijatelji in se lepo skupaj vozite naprej(to je tudi temelj vsakega kluba)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima ce je kdo iz okolice Sezane za, da ustanovimo motoristicni klub 50 kubicnih motorjev ?

Sicer mam jz Aprilia SR50 in je 90 kubikov, gre okol 130, sam sem itak navajen cakat prijatle v ozadju, tko da ni panike :)

kdor je ZA, naj se mi javi na PM ali nej tukej napise ..

LP, Sezana GHOST RIDER

aha 90ccm.. nebom komentiral..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to bo skuter club al moto klub hehe??? jst mam rs-ko sm pa iz okolice ilirske bistrice

To ne bo nič ker ne bo nič iz tega zaradi omenjenih razlogov iz strani blindeka. Pokličite se kaj tisti ki ste blizu doma pa se spravite kaj vozit, iz veselja. Za takšen klub pa ne verjamem da bi uspel. Premalo interesentov je če hočete samo iz Sežane in okolice. Drugo so scooter klubi v Ljubljani, Mariboru,...

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma zarad mene ce bo al pa ne usen mi je sam pomojm on ni mislu tak resn klub ustvarit kokr si mislite

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, jst sem se za enako stvar strinjou, sam je problem s temi frcoti vozt po celi sloveniji, nebi rekel 125ccm. pa pravila bi morali spremeniti na mal nizji nivo: lahko pridejo usi '50ccm' motorji, (zdej ce imas 70 kit noter, se vedno velja za 50, vendar je predelan). sam je to use skupaj mal pretiravanje, ker sigurno 90%folka nau prslo, k sm ze meu take scene. Predlagam ti da gres s prijatelji na cesto, se dobite, naberete denar, ceste zaprete, in dragate po svoje. kaj vec od tega pa ne bo ratalo.

lp Gregor aja, pa ce bo kj iz tega mi pis na moj mail plz. pridem z mojmu apnam mal pogledat heh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!