Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


Priporočene objave

Danes je menda res ta pravi dan za pizdarije! :headbang:

Crkne gsm,zdaj sem brez! :angry:

Pizdarije na šihtu! :evilgrin:

Ena rekla,da se ne vsede več na mojga ATVja! :cry:

Spet me začelo bolet grlo! :angry:

Dežuje! Spet! :glare:

Dan je še dolg,se bo že še kaj našlo! :wacko:

da še malo dodam:

Crknili zvočniki na računalu.

Prišel na bojno nogo z dobro prijateljico! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes me ne more več nič na tem pofukanem svetu!!!!!!!!! :yea2:

Danes je ni stvari na tem pofukanem svetu, ki bi me spravila v dobro voljo!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je ni stvari na tem pofukanem svetu, ki bi me spravila v dobro voljo!!!!!!!

tudi če ti gostilničar da sod uniona, ki bi mu drugače potekel rok trajanja? :evilgrin:

no pa začnimo:

- še vedno in to že par dni delam ko idiot cele dneve, čeprav bi se že moral vozit na dopust, upam da mi uspe jutri čeprav nisem optimističen

- računalničar gre jutri na dopust in mi nima časa porihtat sprememb internet strani, ki jo nujno rabim

- zakaj lahko gre on na dopust jaz pa ne?

- nimam časa it v trgovino po pir in mam v hladilniku še samo 3 pire ker sem včeraj delal do 3 zjutraj in jih kar nekaj spil zraven

- kako zgleda motor vem še samo če grem mimo garaže in pogledam noter

- ko sedim v pisarni mi je vroče ko sonce noter nabija, kadarkoli stopim iz pisarne začne deževat

- računalnik se mi sesuva ko hočem 400 MB veliko sliko obdelat

- itd.....

bemti :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pregled za joške :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

oo revca ka pa so rekl.....???sj bo... :004 :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nočjo mi nardit velikih jošk :cry: :angry:

ooo kaki nesramneži, zaka pa ne???morš to dj vzet kot znak.....mogoče se je to z razlogom zgodil zdj.. :yes:

Popravljeno . Popravil metuljcica46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nočjo mi nardit velikih jošk :cry: :angry:

haha... men pa tiča povečat za naslednih 20 cm :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ooo kaki nesramneži, zaka pa ne???morš to dj vzet kot znak.....mogoče se je to z razlogom zgodil zdj.. :yes:

ker imajo eni kirurgi predsodke. al pa ker jst nism zvezda. tko da meni bi nardili sam majhne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker imajo eni kirurgi predsodke. al pa ker jst nism zvezda. tko da meni bi nardili sam majhne.

ja pa kje si ti to misliš delat... v obični bolnici al kaki specializirani ambulanti... jaz ti priporočam slednje... glede na to da moja mati dela v tem, pa pravi da v bolnici bolj redko to delajo, tak da najboljše da greš v kakšno zasebno ambulanto... pač stane malo več :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v sanatoriju v rožni dolini. Fabjan je za en kurc. dej mi kake veze zrihti da mi bojo nardili fajn joške.

ja če boš prišla v maribor, mogoče, moja mati dela na plastični kirurgiji, tak da maybe bi se dalo kaj zrihtat :D

... da bi prišla hitreje na vrsto al pa kaj takega, al kaj bi ti rada sploh:d

Popravljeno . Popravil _Nejko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja če boš prišla v maribor, mogoče, moja mati dela na plastični kirurgiji, tak da maybe bi se dalo kaj zrihtat :D

... da bi prišla hitreje na vrsto al pa kaj takega, al kaj bi ti rada sploh:d

big boobies bi jst ;) da ne bom nikoli več v lajfu mogla rečt, da mam majhne....

maribor je predelč... vrabič tud ni tko znan....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

big boobies bi jst ;) da ne bom nikoli več v lajfu mogla rečt, da mam majhne....

maribor je predelč... vrabič tud ni tko znan....

nevem kak je znan, ampak vsaj kolk jaz vem je pomoje daleč najboljši plastični kirurg na štajerskem koncu... mislim no, sej jaz se ne zanimam glede tega, ampak kolk staro poslušam pa ko se meni s kerimi ko so bli pr njemu, v glavnem ga vsi hvalijo... no samo zaj je tak predstojnik oddelka postal pred cajtom pa nea več tolko operira....

... ja če hočeš met lepe joške, ti nič ne sme bit predaleč hehe .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kretensko obnašanje nekega idiota v neposredni "bližini" :headbang: :headbang: :closedeyes: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pregled za joške :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: to me je sicer spravlo u smeh, ne slabo volo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej me je spravilo v slabo voljo,ko vidim motorista s čelado na komolcu,nato pa še novopečenega motorista(motor ima ca 1 mesec) z Hondo CBR mimo kolone v križišču,potem polna črta,prehiteval kolono,mimo policijske postaje z najmanj 2X-tno dovoljeno hitrostjo upam,da mu vzamejo prej izpit,predno bo v bolnišnici ali mrtvašnici. :headbang: Res slaba luč za vse NORMALNE motoriste!!!!!!!!! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne morem spat in se naspat. pa ne vem zakaj!!! če bi mela kerga poleg bi še razumela, tko pa :headbang:

pol se pa še un blesavi pes spravi lajat, pa vrane mi tam začnejo krokat. mislim da bom šibrokvo mogla mal na plano potegnit :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!