Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


Priporočene objave

  • 1 mesec pozneje...

Malo pivo po 2 eur na današnji motoristični otvoritveni vožnji v Litiji :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:BUA: Mona na cestaku, ki črnokalske ovinke jemlje za Grobnik.Bejž no saj vemo da si hiter. :hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se dve kazni, ena za 125 in ena za 200 ojrov. Skupaj ta mesec 1525 evrov. :cry:

Bemumaterpolicijskostaregumepastetkainpijacanakredodokoncamaja :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da se zmeri nimam motorja.... in trgovec tut neve tocno kdaj bo

:headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da nekateri profesorji ocenjujejo po tem kak je biv prej tvoj brat v soli in po zamerah....., sm biv vprasan fiz. in sm vse odgovoru brez napake(čist čist nič se nism zmotu) pa sm dobo 3 :headbang: :wallbash: (pa kurc, sej je 3 tut vredo, sam TO NI PRAV :P )

LP, Hozi .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni me prav danes.....prazniki...gremo na izlet z družino do Pirana...izberemo si eno izmed obmorskih restavracij in se prepustimo lenuharjenju....morja itak ne slišiš, ker turisti čebelajo in motorini prdijo kr naprej....razgled na morje me je pa le spočil....in iznenada se zasliši glas harmonike...pa ne melodija v stilu Avsenikov ali Primorskih fantov, al kakšne majn poznane slovenske melodije...Ko to tamo pjeva :grim ....jeba...lih tko sm se počutu....in to dva..usklajeno...ni kej...turistom všeč...švabi kr klicali in dajali eure...tipčka se zahvalila v treh svetovnih jezikih in enem jugojeziku - :eek: slovensko :? :? ..in tko od mize do mize po eure...jeba...nč nism dal :grrr ...in ko sta tako šla naprej in se je melodija oddaljila slišim švaba ko reče natakarju kako je lepo slišat slovensko glasbo ob morju :eek: :eek: ...kelnar ki itak gleda samo da še kej proda je vse pritrdil :blink: ....jeba...pa naj kdo reče da sm nestrpen....v morje bi vrgu muzikanta( ki itak za mene nista muzikanta) pa kej ko ne bi bilo učinka....ja, to me je spravilo v slabo voljo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da nekateri profesorji ocenjujejo po tem kak je biv prej tvoj brat v soli in po zamerah....., sm biv vprasan fiz. in sm vse odgovoru brez napake(čist čist nič se nism zmotu) pa sm dobo 3 :headbang: :wallbash: (pa kurc, sej je 3 tut vredo, sam TO NI PRAV :P )

LP, Hozi .)

Ja, se dogaja, tudi na nasi soli profesorji najprej pogledajo kdo si pa kako se pišeš, nato pa dobiš oceno, ni fer.

Drgac pa matura u pon :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da sem se ob 10.45 zbudil in pogledal skozi okno in ni več deževalo.

sranje, pa sem moral vstati, namesto, da bi se samo obrnil in spal naprej.

bog daj deža, da bom jaz leža....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preverjanje porabe na računu za mobitel :cry: glede na to, da smo dons šele 6ga. :alien1: :cry: :cry: :cry: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sebe :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

ja.....tudi meni se to pogosto dogaja. :( ...........ampak za dans zaenkrat še dobro kaže.....je pa še dolg dan pred mano.... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!