Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


Priporočene objave

pred 16 urami, Arzen pravi:

Enga bom poslal nekam. :twak:  Napišem en malce daljši roman, ko dam objavi pa mi napiše, da se moram spet prijaviti (pisal sem ga skoraj eno uro, ker sem imel drugo delo. Ne grem se več, nekaj morem narediti da se ohladim...:headbang:

Spij pirček, dva al pa ceu šopek :blush:

pred 16 urami, lucif3rka pravi:

Ljudje, ki povejo kaj mislijo/čutijo šele takrat, ko je že vse mimo. :twak:

Tudi mene to spravi v slabo voljo, ampak kaj čmo....

100 ljudi - 100 čudi :blush:

100 žena - 200 sisa :P

tale megla okol me mal nervira ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, gusar pravi:

babnca

Sej ne  more člowk verjet, da se ti kaj takega dogaja :P

Kelnerca, k mi je prnesla zažgan kafe :blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Služben kavomat, ki se je odločil, da potrebuje nujni polurni postopek čiščenja, tik preden sem prišla na vrsto za svojo dozo. :headbang:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 54 minutami, lucif3rka pravi:

Služben kavomat, ki se je odločil, da potrebuje nujni polurni postopek čiščenja, tik preden sem prišla na vrsto za svojo dozo. :headbang:

Kaj si pa pričakovala? Da se bo šel urejat za nekega debelega in kosmatega deca?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, nazo13 said:

Kaj si pa pričakovala? Da se bo šel urejat za nekega debelega in kosmatega deca?

Končno uspelo. Bi pa raje vidla, da se ne bi nič urejal, mam rajši kavo ko si jo zamislim, pa brez okusa po čistilu :P

_20151215_111409.JPG

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, lucif3rka pravi:

Končno uspelo. Bi pa raje vidla, da se ne bi nič urejal, mam rajši kavo ko si jo zamislim, pa brez okusa po čistilu :P

_20151215_111409.JPG

Zato si jo pa raje sam pripravim. Kadar imam čas.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Usrane ceste! :angryrant1: Je8emti kmete, ko za sabo nič ne počistijo!!! :angryrant2:

Tisti, ki se boste peljali iz smeri Ptuj - Radenci, pazite ko je pred vasjo Grabšinci skoraj cel vozni pas zasvinjan (mislim da) z bučnim sokom, ko se je cedilo s prikolice. O blatu in o stali svinjariji pa na relaciji Ptuj Radenci sploh ne bom govoril. Katastofa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri bo na vzhodu še večinoma sončno, drugod bo spremenljivo do pretežno oblačno. V zahodnih ter ponekod v osrednjih in južnih krajih bo občasno deževalo, v bližini morja bodo možne nevihte. Pihal bo jugozahodni veter. Najnižje jutranje temperature bodo od 13 do 18, ob morju 20, najvišje dnevne od 20 do 25, v vzhodnih krajih do 28 stopinj C.

OBETI

V noči na soboto se bodo padavine, deloma tudi nevihte, prehodno razširile na vso Slovenijo.

V soboto in nedeljo bo spremenljivo oblačno, občasno bodo predvsem v zahodnih in južnih krajih krajevne plohe. Nekoliko hladneje bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ura še ni 14.00 in jaz že moram imeti prižgano svetilko, da vidim črke na tipkvnici ...   :(

Moral bom zamenjati kratke hlače za dolge, ker se napovedana ohladitev že izvaja ...   :(   ŽE grem !   :blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Yoghurt pravi:

Žulj. :cry:
Moje uboge nežne ročice.

A je to od navijanja ročke za gas, ali od pucanja?

:004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vožnja iz službe.......folk dejte vozniško nazaj če se ob normalnih voznih razmerah ne zmorete peljat vsaj 90 tam, kjer je to dovoljeno......pa boljše telefone si kupte, vsaj take ki majo prostoročno telefoniranje.....:twak::angryrant1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!