Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


Priporočene objave

10 minutes ago, Arzen said:

Se strinjam glede povodca, sicer sem sam našega pudlja pred leti spustil, da je prosto tekal, ampak takoj ko je naredil pizdarijo, sem ga poklical in na vrvico (pa če je bilo to samo to, da je laufal čez cesto brez mojega dovoljenja). Ti povem, hitr je pokapiru, da če ne uboga, takoj na povodec in me ni več preizkušal.  Nikoli več ne bi šel dol z povodca, verjem meni. Medtem ko bi pri težjih psi...težko kaj bi naredil, druge ni kot povodec. Problem je le, da nekateri takoj označijo psa kot nevarnega, isto kot da prideš v ZDA in vidiš črnca, boš 100% rekel, da je on kriv za vse slabo, kar se je zgodilo v bližini. 

To z črnci nima veze z psi....

Še en primer glede psa imamo tukaj v Pevnem pri Škofji Loki. Lastnik ima dobermana. Sicer je pes res zdrsiran in uboga gospodarja, vendar mu ta meče palice, ki jih potem pes išče po gozdu. Z otrokoma veliko hodimo v naravo in smo tega psa že večkrat srečali brez gospodarja. Otroka in žena se ga bolijo, in tudi sam nisem ravno ravnodušen, ko ga vidim. Ko sem opozoril gospodarja, mi je zabrusil, da je pes zdresiran. OK. Potem pa prav. Tja ne hodimo več.

 

10 minutes ago, Arzen said:

 

Zgleda bi tebe moral dat na povodec :ras:

Sej so me pa sm pregriznu...:D

Popravljeno . Popravil skalar36
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@skalar36 s tvojo sreco ti pol res ne priporocam da se skoz naso vas peljes, ker se ti bo nas cucek gotovo pod kolesa vrgu :P.

me je pa v slabo voljo spravlo to, da mi je crknu pomivalc :dry: . ga je totalno skurilo. zdej upam samo, da to v garanciji popravijo, drgac bom pa res ful slabe volje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, cikadina pravi:

@skalar36 s tvojo sreco ti pol res ne priporocam da se skoz naso vas peljes, ker se ti bo nas cucek gotovo pod kolesa vrgu :P.

me je pa v slabo voljo spravlo to, da mi je crknu pomivalc :dry: . ga je totalno skurilo. zdej upam samo, da to v garanciji popravijo, drgac bom pa res ful slabe volje.

Ti bo pa dec na roke umivu ;)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri men pa tkole:  imel dve ornh slabe izkušnje z takoimenovanimi pitbuli oz. ene čudne mešance med njimi in seveda z njihovimi šefi...tko, da mene in mojih pesekou noben več ne prepriča, da so nekak uredu...pač od slabih izkušenj naprej tko na ozko gledam glede te zadeve...vsak po svoje  ane:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, dr.looney pravi:

Lej, najprej se nauči brat. Če mogoče ne veš, kateri pes je na tisti slikici, še ne pomeni da smo ostali neumni  Pitbul je nevaren pes in spada v kategorijo nevarnih psov. Preden koga obtožiš, da je neumen preveri zadeve.

So ti že ostali napisali, da ne poznaš zadeve.

pred 12 urami, skalar36 pravi:

To z črnci nima veze z psi....

Še en primer glede psa imamo tukaj v Pevnem pri Škofji Loki. Lastnik ima dobermana. Sicer je pes res zdrsiran in uboga gospodarja, vendar mu ta meče palice, ki jih potem pes išče po gozdu. Z otrokoma veliko hodimo v naravo in smo tega psa že večkrat srečali brez gospodarja. Otroka in žena se ga bolijo, in tudi sam nisem ravno ravnodušen, ko ga vidim. Ko sem opozoril gospodarja, mi je zabrusil, da je pes zdresiran. OK. Potem pa prav. Tja ne hodimo več.

 

Sej so me pa sm pregriznu...:D

Glede na njegov odnos ti priporočam, da ga prijaviš. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

39 minutes ago, Borutt said:

 

Glede na njegov odnos ti priporočam, da ga prijaviš. 

Mah ne vem... se full izogibam takim stvarem. Še tistga, ki ga je namerno name poslal nisem tožil...moje mišljenje je , da narava sama postavi stvari na svoje mesto...v tem smislu, da za vsakega raste palca...svojo poskušam čimbolj s soljo zalivat .:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pes je odraz svojga gospodarja, tko da ce je pes problematicen je ponavadi tudi lastnik. itak pa zelo mlo ljudi ima res lepo vzgojene pse (tko kot tudi otroke :P ) ker res zahtevajo veliko truda in casa. 

 

drgc nasa zverina je kr v redu, edino prevev svojeglab, ampak baje so goniči vsi taki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, dr.looney pravi:

Se strinjam s tabo, vendar določene pasme psov spadajo med nevarne, a izgleda, da samo Slovenija nima te kategorije.Pri nas pes postane nevaren, ko koga ugrizne. vem, da se je nekaj pripravljalo v zvezi s tem, a izgleda , da niso nikoli udejanlili. Skoraj vse evropske države imajo to urejeno samo naš bananistan ne.

a seznam nevarnih ljudi že obstaja? mislim u bananistanu al kak že? a ga lahko vidim? ker poznam ljudi ki grizejo... upam da jih bodo dali na kak seznam

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, skalar36 pravi:

To z črnci nima veze z psi....

Še en primer glede psa imamo tukaj v Pevnem pri Škofji Loki. Lastnik ima dobermana. Sicer je pes res zdrsiran in uboga gospodarja, vendar mu ta meče palice, ki jih potem pes išče po gozdu. Z otrokoma veliko hodimo v naravo in smo tega psa že večkrat srečali brez gospodarja. Otroka in žena se ga bolijo, in tudi sam nisem ravno ravnodušen, ko ga vidim. Ko sem opozoril gospodarja, mi je zabrusil, da je pes zdresiran.

Vsak pes je nevaren, prav vsak, kajti pasja logika je:

če se me boji je plen. Tut moj piščanc laufa za otrokom, ki se ga boji ali pokaže strah. Če mu pa pride otrok zravn, da ga bo pobožal se ga pa ustraši in je previden.

Torej, zakon je jasn, na povodcu mora biti vse in jaz sem strogo za povodce vseh psov v urbanem okolju, prav tako pa izven urbanega okolja mora odgovornost (kazensko) nositi lastnik, če psa spusti. 

Čeprav živim v mestu, je kup lastnikov, ko zvečer butnejo (predvsem velike pasme) psa vn, češ hajde idi pa se userji. Takle pes potem lepo bluzi malce okol.

11 let sprehajam vsaj 2x dnevno psa (beri psička) po mestu, pa sem že imel nekoliko srečanj s prostimi psi. Zenkrat samo bolečih za te pse, ker jaz se psov ne bojim in sem jih že namahal. Pa vendar se en dan lahko zgodi, da ne bom opazil psa, ki se mi približuje in bo boleče zame.

Moj predlog, vsaj v tvojem primeru, ko vidiš psa, vdihni izdihni, bodi miren, ne glej ga v oči, v bistvu ga ignoriraj in idi svojo pot. Če pes ni ravno fuknjen v glavo, te bo pustil pri miru. 

Druga muzika je, če si poštar in mu udiraš na njegov teritorij, takrat so stvari malce bolj zakoplicirane. :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, DAMI34 said:

 

Moj predlog, vsaj v tvojem primeru, ko vidiš psa, vdihni izdihni, bodi miren, ne glej ga v oči, v bistvu ga ignoriraj in idi svojo pot. Če pes ni ravno fuknjen v glavo, te bo pustil pri miru. 

 

 

Hja, ankol ne veš...

 

V slabo volo me je pa spravl to, da mi noče počt guma na karjoli, in sm popoldne v službi...za crknt.:dry:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, skalar36 pravi:

Hja, ankol ne veš...

 

V slabo volo me je pa spravl to, da mi noče počt guma na karjoli, in sm popoldne v službi...za crknt.:dry:

vsaj moderno karjolo maš z vgrajenim kompom, da si lohk cel dan na forumu.:lol1:

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, Frenk 67 said:

vsaj moderno karjolo maš z vgrajenim kompom, da si lohk cel dan na forumu.:lol1:

 

Ne to pa ne, mam iphone. Sej nas je deset na gradbišču. Pa je dost če sam 1 dela. Mamo še 2 leti preden se naredi 500 m ceste...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 hours ago, cikadina said:

pes je odraz svojga gospodarja, tko da ce je pes problematicen je ponavadi tudi lastnik. itak pa zelo mlo ljudi ima res lepo vzgojene pse (tko kot tudi otroke :P ) ker res zahtevajo veliko truda in casa. 

No ja, jaz poznam samo primere ko so psi lepše vzgojeni kot otroci, je zgleda z njimi (psi) manj dela in več zase...

Tudi jaz opažam podobnost med psi in lastniki, tako vizuelno kot karakterno, nastopaški ljudje imajo nastopaške pse, avte, pač karkoli že...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 hours ago, Borutt said:

Glede na njegov odnos ti priporočam, da ga prijaviš. 

Pa potlej, ko se mi pojavi pred vrati, pa pri tašči, pa... a takrat pokličem policijo?

Saj vem, da nisi meni repliciral, ampak me pa res zanima :sleep2:

10 hours ago, skalar36 said:

moje mišljenje je , da narava sama postavi stvari na svoje mesto...v tem smislu, da za vsakega raste palca

Leto 2016 je leto karme :OK:

7 hours ago, DAMI34 said:

Zenkrat samo bolečih za te pse, ker jaz se psov ne bojim in sem jih že namahal. Pa vendar se en dan lahko zgodi, da ne bom opazil psa, ki se mi približuje in bo boleče zame.

To še ni tak problem... frka nastane, ko se mišice čeljusti zaskočijo in jih zaboga ne moreš dati narazen. V Ameriki velja nenapisano pravilo, da bi naj vsak vesten lastnik pitbulla imel s seboj 'tool' za sprostitev tega. V naših krajih pa ne vemo niti kaj je povodec.

Aja, tisto iz prvega stavka me je danes spravilo v slabo voljo :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene je pa že nekaj dni nazaj spravlo v slabo volo, ker so ukinal gorskega zdravnika, in namest njega sučejo neko glupo slovensko sranje :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, DAMI34 pravi:

Vsak pes je nevaren, prav vsak, kajti pasja logika je:

če se me boji je plen. Tut moj piščanc laufa za otrokom, ki se ga boji ali pokaže strah. Če mu pa pride otrok zravn, da ga bo pobožal se ga pa ustraši in je previden.

Torej, zakon je jasn, na povodcu mora biti vse in jaz sem strogo za povodce vseh psov v urbanem okolju, prav tako pa izven urbanega okolja mora odgovornost (kazensko) nositi lastnik, če psa spusti. 

Čeprav živim v mestu, je kup lastnikov, ko zvečer butnejo (predvsem velike pasme) psa vn, češ hajde idi pa se userji. Takle pes potem lepo bluzi malce okol.

11 let sprehajam vsaj 2x dnevno psa (beri psička) po mestu, pa sem že imel nekoliko srečanj s prostimi psi. Zenkrat samo bolečih za te pse, ker jaz se psov ne bojim in sem jih že namahal. Pa vendar se en dan lahko zgodi, da ne bom opazil psa, ki se mi približuje in bo boleče zame.

Moj predlog, vsaj v tvojem primeru, ko vidiš psa, vdihni izdihni, bodi miren, ne glej ga v oči, v bistvu ga ignoriraj in idi svojo pot. Če pes ni ravno fuknjen v glavo, te bo pustil pri miru. 

Druga muzika je, če si poštar in mu udiraš na njegov teritorij, takrat so stvari malce bolj zakoplicirane. :D

 

No tvoj more bit na povodcu , ker je kr butast :P al pa pameten ,sej ne veš .....al je pa lastnik .....:P

aja pa to me je spravilo v slabo voljo .....tako lepo se je peljat ampak vse spet šlajsa po tleh , če bo šlo tako naprej ga bom domov pripeljal samo še pol :)

14480660_1745920132334187_48470103568922

14556578_1745920159000851_26929071180020

:eek:

14445171_1745920089000858_44247544501937

 

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne v slabo voljo, samo občutek da je bilo nepotrebno, v slabo počutje bi me spravilo če bi se na bencinski prevrnil z mojo drago...

je pa 210 kg težko kravo kar težko pokonc postavt

Popravljeno . Popravil twom
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!