Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


Priporočene objave

Stanje v koloni na ac, zgleda da Martin že seka..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, HD-Dyna pravi:

Musklfibr ...

.

... pa sej veš da ni kolo zate ... :sleep2:

... ti se raj mopeda drž ... :D

 

 

 

ps.

... pa včas vilija ... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Alla pravi:

Na štajerki pri Sneberje - Šentjakobu je menda nesreča in oživljajo nekoga. Tak da je vse zaprto

 

men se ni zdel nč posebnega, cel kamion (mal podrsan) pa en ford mondeo, skor cel...je pa možno, da so pred mano koga že odpeljali. Brezveze, na Snebrje so nas metal vn, pol smo pa šli na Sneberje spet not...cca 50m zaprte ceste

pred 2 urami, Yoghurt pravi:

Cohen. :cry:

bi napisal Halleluja, ampak je bolj primerno RIP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Alla pravi:

tovornjak je pešca zbil, k je čez avtocesto laufal.....

 

tenx, to pa ni fajn :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, Alla said:

tovornjak je pešca zbil, k je čez avtocesto laufal.....

 

Nočem biti nesramna, ampak temu se reče naravna selekcija. Isto, kot da bi se sprehajal po železniških tirih in te potem zbije vlak. Od kje hudiča je pa vlak prišel ane.
Razen seveda, če je v ozadju kaj drugega, kot samo sprehajanje po avtocesti. Zadnjič sem pri izvozu za Šiško naletela na enega starejšega gospoda s klobukom na glavi in vrečkami v rokah, ko je stal na odstavnem pasu. Nimam pojma kako je sploh prišel do tja.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 55 minutami, Yoghurt pravi:

Nočem biti nesramna, ampak temu se reče naravna selekcija. Isto, kot da bi se sprehajal po železniških tirih in te potem zbije vlak. Od kje hudiča je pa vlak prišel ane.
Razen seveda, če je v ozadju kaj drugega, kot samo sprehajanje po avtocesti. Zadnjič sem pri izvozu za Šiško naletela na enega starejšega gospoda s klobukom na glavi in vrečkami v rokah, ko je stal na odstavnem pasu. Nimam pojma kako je sploh prišel do tja.

Ne sodim, dokler ne vem zakaj se je kaj zgodilo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega sploh ni malo, jaz sem včasih delal v eni firmi, ki je bila čisto ob avtocesti in tamle smo videval skoraj vsak teden kakšnega, ki se je vozil z kolesom po odstavnem. Tudi motoriste smo že videvali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk,

se je vsem čisto skisal...?, neverjetno, vsak dan je slabš, tele praznične (beri: nakupovalne) mesece pa še posebej...

včasih je pač treba kej nujno v trgovino, se zgodi da tudi novembra in decembra rabiš kruh, moko, pa olje, tudi soli mora slej ko prej enkrat zmanjkat (in če mas smolo glih decembra...), in moraš v trgovino, pa grem s parkirišča in en vozi po levi strani, pa grem iz trgovine, pa spet en (ne isti) po levi strani, ta tretji, meter stran od prehoda za pešče stoji in spelje obračat, ko jaz in še ena z dojenčkom na sredini prehoda, pa direkt pred naju na prehod, z roko bi ga dosegel..., pa kva vam je pi*da folku ...

že par let bi se novembra najraje nekam skril, pa počakal skrit do januarja da mine...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Spelca123 pravi:

@NinaBina tudi s temle bi zdajle zunaj bila kocka ledu :):):) Jaz sem tekla po gozdu pa me je zanohtalo ;) 

@Spelca123 v bistvu danes niti ni blo neke panike ob ene poldne, sem pričakovala večji mraz (do benze in nazaj, cca 4km)... vse kar me je iztirilo je bil en bumbar, ki je prehiteval na 40 omejitve... me prou zanima kam se mu je mudilo:dry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, NinaBina pravi:

@Spelca123 v bistvu danes niti ni blo neke panike ob ene poldne, sem pričakovala večji mraz (do benze in nazaj, cca 4km)... vse kar me je iztirilo je bil en bumbar, ki je prehiteval na 40 omejitve... me prou zanima kam se mu je mudilo:dry:

Mogoče rad zapravlja, €, življenje... ;) Ni za obsojati, pa hvale tudi ni vreden ;) 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, NinaBina pravi:

. vse kar me je iztirilo je bil en bumbar, ki je prehiteval na 40 omejitve... me prou zanima kam se mu je mudilo:dry:

Na un svet :blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!